Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: American Football

  1. #1 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    American Football

    este cineva de aici de pe forum pasionat de acest sport si daca sunt:
    nu stiti pe ce program se difuzeaza meciurile.. intrun timp era pe Sport1 dar acum nimic..stie cineva?

  2. #2 SP
    Member dogdan's Avatar
    uitate la rugbi ala sport adevarat , incearca pe justin tv calitatea nu e prea buna dar eu acolo ma uit la meciurile din nba si cele de box.

  3. #3 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Mi se pare o porcarie , mai ales jocurile respective , Madden si altele .. nici macar nu au competitii internationale . Poate doar filmele care includ acest gen de sport sunt mai placute .

  4. #4 SP
    Member Skaar's Avatar
    https://gamepass.nfl.com/nflgp/secur...season_banners si poti vedea toate meciurile in hd

  5. #5 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Mi se pare o porcarie , mai ales jocurile respective , Madden si altele .. nici macar nu au competitii internationale . Poate doar filmele care includ acest gen de sport sunt mai placute .
    daca ti se pare o porcarie asta e

    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    uitate la rugbi ala sport adevarat , incearca pe justin tv calitatea nu e prea buna dar eu acolo ma uit la meciurile din nba si cele de box.
    sincer nu imi place rugby-ul...se baga toti unu peste altu acolo si nu imi placelol

  6. #6 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    se poate inchide..se pare ca nimeni nu e interesat de acest sport...

  7. #7 SP
    Member Rblood's Avatar
    De fapt, eu am si jucat putin, adica am fost la cateva antrenamente la echipa din Iasi, meciurile le iau de pe torrente.

  8. #8 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    este echipa de fotbal american in romania?...nu sti daca este si in cluj..eu ma uit deobicei pe ESPN American la meciuri

  9. #9 SP
    Member Rblood's Avatar
    Erau mai multe, Iasi 7's, Bucharest Warriors (acum s-a impartit in 2 echipe : Warriors/Predators), In Cluj stiu ca erau Crimson Dragons, Oradea Stars, Constanta Sharks si mai sunt cateva, nu mai stiu care si cum sunt cu acte in regula, oricum, sa speram ca va creste acest sport si in Romania.
    Am sa pun si niste link-uri catre site-urile echipelor, sper ca nu se supara nimeni.
    Warriors - :: Bucharest Warriors Official Website :: Bucharest Warriors :: American Football :: Sports :: Contact :: Spartans :: Romania :: 300 ::
    Predators - Bucharest Predators: The Home Page
    7's - Iasi Sevens Website
    Crimson Dragons - Home Page

    Revin daca mai gasesc ceva.

  10. #10 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    si nu sti daca au si echipa de juniori?...de varsta 14-15 ani

  11. #11 SP
    Member Rblood's Avatar
    Nu cred ca au, din cate stiu nu prea se ingramadeste lumea sa dezvolte o echipa de fotbal american, dar poti sa intrebi pe cineva din Cluj ca sa fii sigur, trimite un mail la una din adresele de pe site-ul lor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Card Visa / MasterCard / Maestro/ Solo / American Express ? By heLLboy :x in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 22 Last Post: 11-03-2013, 00:13
  2. Alan Wake: American Nightmare By paul in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 32 Last Post: 06-03-2012, 15:06
  3. Replies: 0 Last Post: 28-02-2012, 09:25
  4. Electronic Arts anunta American McGee's Alice 2 By eXist in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 22-02-2009, 17:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts