Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 18 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    vai ce gol patetic... cum frate sa fuga mingea aia in halu ala...

  2. #82 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    vai ce gol patetic... cum frate sa fuga mingea aia in halu ala...
    Si modelul mingii folosite,jabulanii,sa fie de vina ?

  3. #83 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    cred ca doar maxim 50% este din vina mingiei. restu din vina portarului, care nu a pus mana pe ea, a incercat doar sa se culce pe ea

    App de minge, pt cine intereseaza


  4. #84 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Daca as avea 1 leu de fiecare data cand un comentator de fotbal roman foloseste expresia: "Gol de cascadorii rasului".....

  5. #85 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    chiar aseara m-am "riscat" si yo sa-l instalez, avand win 7. dupa instalare, mi-a cerut restart iar dupa restart, nu-mi mai intra in win din cauza unei erori. a fost nevoie sa intru in safe mode si sa-l sterg, dupa care a mers perfect...
    Pai....scrie ca pe win7 nu merge

  6. #86 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ce trag americanii de timp... nu-mi place deloc mentalitatea asta...

  7. #87 SP
    Junior Member Runn3rX's Avatar
    min 93. "inca o schimbare" lame


  8. #88 SP
    Senior Member tray's Avatar
    chiar nu inteleg ce v-a nemultumit

  9. #89 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    faptul ca in loc sa joace fotbal pana la final, au recurs la "copilarii", pentru ca le convine egalul.

    Plus ca este urat de urmarit un astfel de meci, cand vezi ca cei de pe teren nu mai joaca nimic.

  10. #90 SP
    Senior Member tray's Avatar
    au avut destule ocazii si americanii , in plus , ar fi fost pacat sa piarda , mai ales la ce bara au avut.
    Si eu sunt fan Anglia la acest campionat, dar nu mi se pare echitabil ca USA sa fi pierdut meciul acesta.

  11. #91 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    man, nu am zis nimic de ei, au jucat bine si meritau egalul asta, dar nu mi se pare normal ca la sfarsitul jocului sa o lalaie asa. trebuie sa joci pana in ultimul minut

  12. #92 SP
    g.g
    Member g.g's Avatar
    De ce sa "joci" pana in ultimul minunt riscand sa pierzi un egal neasteptat? Pentru ei este o performanta enorma dar si un pas mare spre trecerea de grupe.

  13. #93 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Mie mi s-a parut ca SUA chiar a atacat pe final de meci si nu a stat cu fundul in poarta sa isi apere egalul, chiar a avut mai multe ocazii decat englezii pe final. De tras de timp si de aparat, a facut-o Argentina, nu mai stiau pe unde sa duca mingea sa nu o ia nigerienii (care si aia erau multumiti ca pierd doar cu 1-0) sa egaleze.
    Nu e nici o performanta pt SUA. La ultimele turnee s-au calificat de fiecare data din grupe si au lasat mereu impresia ca pot mai mult. Ar fi o mare surpriza sa NU se califice din asemenea grupa.

    ---------- Post added 13-06-2010 at 01:35 PM ----------

    Ieri nu prea mi-au iesit. Chiar deloc. Grecia a luat bataie. Argentina intr-adevar au batut, dar nu cred ca era cineva care sa nu se astepte la asta, iar americanii au facut doar egal (macar nu au luat bataie cum va asteptati cu totii)
    Insist sa imi spun parerea si azi.
    Slovenia bate. Ca sa pun si un scor zic 2-0 pt Slovenia.
    Ghana bate si merge mai departe sa castige titlul mondial. E favorita mea. Sa spunem 3-0 pt ei.
    Iar germanii bat clar chiar la handicap clar, sa spunem 4-1.

  14. #94 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mie imi merge perfect site-ul asta : Eurovisionsports.tv pentru vizionat live ...

  15. #95 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Slovenia, Serbia si Germania bat azi

  16. #96 SP
    Manager paul's Avatar
    Slovenia - Algeria 1-0

  17. #97 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Sa fim seriosi , Slovenia nu merita ... oricum a fost cel mai slab meci de cand a inceput Campionatul ... Sa vedem sarbii ce fac

  18. #98 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  19. #99 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Germania-Australia-4-0

  20. #100 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Si de ce razi ? Era cumva Australia favorita ? Puteau sa le dea mai multe ... sa le umple desaga ...

    In alta ordine de idei , cel mai tare Ghid de la Mondial , interactiv ... Calendar World Cup 2010 by MARCA.com

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 18 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts