Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #101 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Hai ca ieri mi-au mai iesit (nu am niciodata pretentia sa pun scorurile exacte) Pt azi zic asa:

    Olanda - Danemarca - Castiga Olanda. Sa spunem 2-1.

    Japonia - Camerun - Egal. Zic 1-1.

    Italia - Paraguay - Egal. Spun tot 1-1.

  2. #102 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Azi cred:

    Noua Zeelanda - Slovacia - Bate Slovacia. Handicap clar. Zic 0-4.

    Coasta de Fildes - Portugalia - Egal. 2-2

    Brazilia - Coreea de Nord - Egal. 0-0 (se poate chiar si un 0-1, oricum Brazilia nu bate)

  3. #103 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Hai ca le nimere-BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  4. #104 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Azi:

    Honduras vs. Chile 0-0

    Spania vs. Elvetia 2-0

    Africa de Sud vs. Uruguay 1-3

  5. #105 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    Daca vrea cineva http://sport.onmysite.ro/world-cup/s...nmysite.ro.bmp

    Eu unul l-am tras la imprimanta

  6. #106 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  7. #107 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Comentatorii astia dau numai dude, unul dintre ei "Cannavaro este obisnuit sa fie lovit in piept, a patit asta de la un jucat mult mai celebru acum 4 ani in Finala WC2006(Se referea la Ziddane)" Dar cel lovit a fost Materazzi, nu Cannavaro

  8. #108 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mda, am auzit și eu asta
    Și a mai zis acum c�teva zile, la golul lui Forlan, ceva de genu: "nici o persoană cu ani de trigonometrie �n spate nu poate desena traiectoria acestei parabole sau elipsă"
    wtf? Acum o dă �n trigonometrie?
    Plus o grămadă de greșeli, vede offside aiurea, altădată nu �l vede, �ncurcă jucătorii, ține cu echipele mari (imparțial pe naiba).

  9. #109 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    saracii coreeni...mi-e sa nu-i impuste aia cand se intorc acasa.

  10. #110 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    7-0
    Nice

  11. #111 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    not very nice...era de ajuns un 4-0. dar cred ca nici baietii n-au mai avut chef dupa atatea goluri luate.

  12. #112 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Ce ziceti de Ghana? Oricum Australia ca sa se califice mai aveau nevoie de o caruta de goluri. Iar sarbii au avut calificarea in mana, dar deh, nu s-a intamplat, s-au trezit cand era deja prea tarziu.

  13. #113 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Germania - Anglia
    Hai Anglia

    - Suporterii lol

  14. #114 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Dupa francezi au plecat si sarbii acasa. Daca e sa ne luam dupa legile lui Murphy, Romania ar fi facut treaba buna la turneul asta final. Muhahahahahahha
    Go England !

  15. #115 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Romania sta prea bine acasa, acasa unde o sa stam si in 2012 .
    Astazi mi-ar placea sa faca Noua Zeelanda o surpriza si daca stau bine sa ma gandesc si slovacii au sanse de calificare .

  16. #116 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Daca si Noua Zeelanda a inceput sa puna probleme la fotbal ...

  17. #117 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Ghana are drumul pavat pana in semi-finala (unde probabil o sa intalneasca Italia). Are acum cu SUA si dupa, probabil cu Uruguay. Traseu usor. Isi dorea locul 2.

    ---------- Post added 24-06-2010 at 01:30 PM ----------

    A si pana acum m-am inselat in privinta unei singure calificate mai departe (Coreea de Sud, eu am avut incredere in greci, dar degeaba, a fost ca prestatie, per total, cea mai slaba din grupa). SI nici cu Brazilia eliminata nu prea am nimerit-o dar asta din cauza prestatiei execrabila a Coastei de Fildes (oarecum ma asteptam, dar credeam ca si-au mai schimbat si ei mentalitatea). Oricum Brazilia nu a aratat ca o forta deloc. A jucat oarecum bine cu Coasta de Fildes, dar nici nu era greu. Toti africanii, in afara ghanezilor au o mentalitate foarte slaba. Cu Coreea de Nord si-au aratat limitele. Sper ca Chile (care cred ca vor avea primul loc in grupa lor) sa ii elimine pe brazilieni in optimi. Daca nu, Paraguay sigur o va face.

  18. #118 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Oricat de mult mi-ar placea aceasta echipa a Ghanei, nu prea cred ca o sa treaca de SUA. Dupa mine Ghana avea meci mai usor cu Anglia chiar daca sunt cel mai mare fan al Angliei.
    Am zis-o de la bun inceput ... Uruguay va fi vice-campioana mondiala.

  19. #119 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Anglia la fel, au facut pe ei de frica in ultimul meci. Cat despre Ghana nu stiu ce sa zic, e foarte posibil sa treaca mai departe dar la ce bulan au si americanii nu se stie. Eu inca merg pe mana Argentinei, sa vedem ce face cu Mexic.

  20. #120 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Eu zic ca Mexic trece mai departe....
    Iar pt azi spun ca Italia, Paraguay si Danemarca vor invinge iar Olanda - Camerun X.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts