Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #41 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    HELLLO!

    Va convine Aurel Vlaicu in 29 mai? Io am propus. De voi depinde...

  2. #42 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    29 fiind peste doua sapt noi vorbeam de azi , dar vad ca toata lumea s-a dat la fund ...

  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    mie personal, nu-mi convine Aurel Vlaicu. e mult prea departe iar daca te referi la terenul de fotbal imediat dupa metrou, in spate, pana in cel mare, e praf.

    sorry ca nu m-am bagat in discutiile de zilele astea, da...am pb de sanatate. sper ca pana pe 29 sa pot fi apt si sa ne vedem

  4. #44 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Vin si eu cu o propunere,daca sunt doritori pentru sambata/duminica viitoare,stiu de un teren la dristor langa statia de autobuz/tramvai si nu foarte departe de metrou,ma pot duce sa ma interesez de preturi/ore cand pot face o rezervare.

  5. #45 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    daca te referi la cel din intersectie, unde daca dai mai tare, dai mingea in intersectie...mai bine nu

  6. #46 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    daca te referi la cel din intersectie, unde daca dai mai tare, dai mingea in intersectie...mai bine nu
    eu vin cu alta propunere.Parcul IOR .

  7. #47 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    oameni buni

    e ok din punctul meu de vedere oricare solutie, atata timp cat este in preajma unei statii de metrou. ior habar nu am - e aproape de metrou? vreo ora care sa convina la toata lumea? e ok data de 29 mai? avem asadar timp sa facem rezervare si sa prindem terenul liber ptr prima mare ieseala. ce ziceti?

  8. #48 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    cel din parcul IOR este cam la 7 minute de gura de metrou Titan.

  9. #49 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Teren Sintetic IOR - teren sintetic de fotbal in Bucuresti | fasport.ro

    7 minute de mers pe jos de la metrou , sau o statie cu masina 102. Pe 29 este ok . E u pot la orice ora ,atata timp cat stabilim din timp.


    LE: @Christien Macar sa ne intalnim prima oara 10 oameni.Ar fi ceva.Pana sa ne strangem 22 mai dureaza.

  10. #50 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Eu v-am zis daca vreti sa venim intr-un weekend pe un teren cu gazon natural unde putem sa jucam 11 vs 11 si sa facem si un gratarel + o berica .

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ar fi muuult mai tare pe un teren mare, normal. poate are cineva pile si putem intra pe unu gen 23 august, ghencea samd

    LE: ar fi mai tare pe un teren mare, ca obosesti mai greu decat pe unu mic

  12. #52 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Pai asta despre care tot vorbesc eu e mare , are 98-99m . Normal ar trebui ghete cu crampoane , dar se poate si fara.

  13. #53 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    cu organizarea

    sa nu o mai lungim. haide la IOR prima data si apoi aprofundam problema. daca suntem asa sufletisti cu totii ne facem si echipa de fotbal ptr campionatul judetean. asadar avem stabilit deocamdata data de 29 mai, terenul IOR. astept propuneri cu ora de strangere. cel ce a propus terenul sa ne informeze cu pretul/ora. deschid acum si lista cu cine vine.

    Dark Wadder
    Tray (banuiesc ptr ca a propus terenul nu da amu bir cu fugitii)

    astept sa sugereze cineva ca vine cu mingea.

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    count me in

  15. #55 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Si cand ma gandesc ca ideea lui Dark Wadder a avut-o de la mine.....lol Terenurile din IOR sunt ok si ca pret, dar probabil ca unii nu stau foarte aproapte de zona aceasta (pentru mine si pentru tray ar fii fost ok ) La Dristor, langa MC si metrou nu stiu cam cum stau cu preturile, dar nici ieftin nu cred ca este... Daca ma gandesc, la Dristor ar fii fost perfect, aproape de statie de metrou, MC langa, shaorma langa....lol

    ---------- Post added 17-05-2010 at 11:03 AM ----------

    Dark Wadder
    Tray
    razvanrazy
    DJ_Andrei


    PS-> Aduc eu minge !

  16. #56 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pff , IOR ... ne-ati omorat Pe mine si pe Pizzi cel putin . In privinta mingiei , are Pizzi una , din cate-mi amintesc , mai am si eu una , deci nu e problem . Ideea e sa ne strangem minim doua echipe , asa ca treceti-va pe lista . Doar sa stabilim si ora pentru 29 , pentru ca mai am si festivitatea de absolvire ...

    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul

  17. #57 SP
    Diesel k1du's Avatar
    5.k1du

  18. #58 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    yo stau chiar langa IOR btw, MC-u de la Dristor e in renovari, so...ramane doar Shaorma

  19. #59 SP
    Senior Member tray's Avatar
    @razvanrazy poti sa treci tu sa te interesezi de preturi? eu tineam minte ca sunt 70 lei in weekend . Daca ne strangem 10 poti face rezervare?Eu unul stau la Victoriei si nu mi-ar fi asa comod sa merg, dar daca nu e nico alternativa o sa ma duc.

  20. #60 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul
    5. k1du
    6. ocy

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 73 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts