Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 73 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #1141 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    A facut cineva rezervare?
    Rezervare pt 8 oameni?

  2. #1142 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Mda...se pare ca amanam si saptamana asta.

  3. #1143 SP
    Member Dante's Avatar
    va fac o propunere. daca vreti putem unifica intalnirile fotbalistice cu cei de pe computergames. eu am jucat acolo aproape 3 ani duminica de duminica dar nici acolo nu se mai strang mai mult de 7-8 doritori. terenul intalnirilor de acolo este in zona lujerului(militari), terenurile de la daimon club nu-si merita pretul, in afara de terenul nr 2 restul sunt execrabile. cel de la lujerului este mai ieftin, gen 80-90 ron fata de 120 daimon. imi spuneti si incerc sa fac ceva dar undeva duminica pana in 12 pentru ca altfel nu vor fi doritori

  4. #1144 SP
    Member Dante's Avatar
    ok atunci, renuntam la idea de a ne strange la fotbal

  5. #1145 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Show must go on ! Cum sa renuntam ?
    Gata,a venit toamna....va fi timp
    O coacem pentru urm.sapt !

  6. #1146 SP
    Member Dante's Avatar
    eu am incercat sa fac ceva dar n-am primit feedback decat de la Pizzi sub forma de thanks intelegand astfel ca e de acord. Eram multumit chiar si cu raspunsuri negative insa tacerea m-a lasat in ceata.

  7. #1147 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Normal ca sunt de acord si sper sa ne strangem pana la urma si sa iesim la fotbal. De fiecare data ne-am distrat de minune chiar daca nu suntem foarte buni. Probabil multi vor sa ne strangem numai de aici dar e cam greu pentru ca nu sunt multi care doresc sa iasa la fotbal si de fiecare data trebuie sa mai apelam la un prieten, doi, trei. Asa ca orice solutie e buna. Cu cat ne strangem mai repede si mai multi, cu atat e mai bine.

  8. #1148 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Leave Britney aloooone

    Of cors ca ne vom strange , mai greu , ca deh ... Dar un pic de miscare si multa caterinca n-a stricat nimanui , yet

  9. #1149 SP
    Senior Member tray's Avatar
    da, nu e decat octombrie

  10. #1150 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    mergand pe ideea ca niciodata nu e prea tarziu, initiativa lui @dante este de laudat.. nu inteleg totusi de ce nu a primit mai multe raspunsuri pozitive..

  11. #1151 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca tot suntem in perioada cu FIFA, hai sa ne strangem in acest weekend si sa facem si noi putina miscare .

    1. AndRewqp

  12. #1152 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    1. AndRewqp
    2. goodfellam

  13. #1153 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cand mai exact in weekend ? si unde aveti de gand sa jucati ? eu sunt plecat din Bucuresti pana sambata seara.

  14. #1154 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Pai daca ne strangem suficienti mergem ori sambata seara ori duminica seara, cum vor si altii.

  15. #1155 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu sincer ma gandeam duminica, dar nu chiar seara, asa pe la 4-5 . acum depinde si ce vor si ce program au si ceilalti, dar daca nimeni nu se inscrie pe lista e mai greu sa stabilesti locatia si data .

  16. #1156 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Weekend-ul acesta. Doritori ?

  17. #1157 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Chiar crezi ca ne strangem?

  18. #1158 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Se pare ca nu.

  19. #1159 SP
    Junior Member joeblow's Avatar
    unde va strangeti si e acoperit sau nu?
    eu m-as baga sambata sau duminica dimineata sau seara in timpul saptamanii.

  20. #1160 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Pai problema e ca nu ne stragem suficienti. Nu prea exista adepti ai acestui sport pe forumul asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 73 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts