Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: Lucian Bute vs. Jean Paul Mendy

  1. #21 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    RaveX, nu e nimeni obligat sa-ti asculte ineptiile. Daca nu-ti merge bine transmisia online, fa urat in particular, nu injura un popor intreg pentru ca asa crezi tu ca iti faci dreptate. Controleaza-te, baiatule.

    Mendy e un luptator de mana dreapta, din cate stiu eu. De aici a venit si garda surprinzatoare a lui Bute. Mana dreapta jos, garda ridicata in stanga. Oricum, Mendy stia ca upercut-ul lui Bute este nimicitor. Bravo, Bute. Mi-a placut mult meciul si m-a surprins placut Simion care a luptat foarte frumos. Bravo, baieti.
    Stii ca Simion, tacsu lui si bunicuso sunt tigani nu? Daca am ajuns sa avem tigani care sa ne reprezinte in meciurile de box... nu mai zic nimic.
    Pe de alta parte BRAVO BUTE! L-a nimicit pe francez.

  2. #22 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Depinde. Exista anumiti challengeri pe care ti-i poate impune federatia in care te lupti (vezi chiar cazul lui Mendy, challenger impus) . Pe de alta parte, la urmatorul meci al lui Bute, acesta ar vrea sa se bata pentru unificarea versiunilor, lucru care, evident, nu este impus. Mai pe scurt, luptatorii care au palmares foarte bun si urca in clasamentul IBF pot lupta pentru postura de challenger obligatoriu al lui Bute, dar acest lucru se petrece doar o data la cateva meciuri.
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Nu prea ma pricep la box, insa poate cineva sa ma lamureasca? Adversarii poti sa ti-i alegi tu, sau prin victorii ei devin pretendenti la centura?
    @ icebird : Si care este problema ?

  3. #23 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Depinde. Exista anumiti challengeri pe care ti-i poate impune federatia in care te lupti (vezi chiar cazul lui Mendy, challenger impus) . Pe de alta parte, la urmatorul meci al lui Bute, acesta ar vrea sa se bata pentru unificarea versiunilor, lucru care, evident, nu este impus. Mai pe scurt, luptatorii care au palmares foarte bun si urca in clasamentul IBF pot lupta pentru postura de challenger obligatoriu al lui Bute, dar acest lucru se petrece doar o data la cateva meciuri.


    @ icebird : Si care este problema ?
    Asta este problema, iti recomand sa citesti tot articolul acela... lectura placuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. A murit marele actor Jean Constantin. RIP By Donely in forum Offtopic
    Replies: 28 Last Post: 26-05-2012, 15:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts