Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 45

Thread: MotoGP World Championship 2009

  1. #21 SP
    Member drati71's Avatar
    Nu reusesc sa-l fac sa-mi gaseasca ceva! Ceva sfaturi... cum e cu "... Apasa pe Dim. 12/04 pe pagina eurosport.fr cu programul"

  2. #22 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Se referea la pagina asta: Eurosport.fr: infos, commentaires, r�sultats, classements, stats, vid�os, tout le sport en direct - Eurosport. Sa vezi programul pe maine.

    Ai incercat sa adaugi inca un server la TvAnts?

  3. #23 SP
    Member drati71's Avatar
    Da ce ai scris. Acum merge. Am dat un restart la program. Mersi. Deci sa inteleg ca Eurosport Romania ar trebui sa cumpere drepturile de difuzare?
    Editat!!!

  4. #24 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    Well, a inceput distractia. Se vede superb pe stream-ul asta. Daca am gasi ceva in engleza ar fi si mai bine.

  5. #25 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pe BBC Three e cursa. Din pacate nu am gasit in programelu asta decat BBC Two .

  6. #26 SP
    Member drati71's Avatar
    Intradevar s-a vazut bine, dar a fost c-am tarziu.
    Sa vedem cursele cum vor fi.

  7. #27 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    In uscaciunea aia de regiune, tocmai acum s-a gasit sa toarne cu galeata. Inceput cu stangul...

  8. #28 SP
    Member drati71's Avatar
    Asa a vrut Domnul, drept razbunare ca nu au vrut sa transmita la noi! Sa nu uite astia de la Dorna cine e Seful! Bine le-a facut!

  9. #29 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Acum am ajuns si eu acasa. Cursa cand e ca pe TvAnts e box momentan?

  10. #30 SP
    Member drati71's Avatar
    Cursa a fost anulata sau amanata pe azi, nu se stie exact... insa conform site-ului oficial cursa va fi luni.

  11. #31 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Incercat si varianta asta ADTVEXTRA.COM programul sport TV 1, e chiar primul program din lista

  12. #32 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    Se scoala cineva maine la 9 sa vada cursa din Japan?

  13. #33 SP
    Member drati71's Avatar
    Mai si intrebi... eu ma scol la 6 sa vad si viitorii campioni din MotoGP (125 si 250)!

  14. #34 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pacat ca nu s-au dat calificarile Live. Oricum dimineata ma trezesc sa ma uit .

  15. #35 SP
    Member drati71's Avatar
    Calificarile au fost anulate din cauza ploii si se iau in cosiderare timpii din antrenamentele libere.

  16. #36 SP
    Junior Member Tzeb's Avatar
    Superba cursa de astazi. Rossi le-a arata inca odata cine e seful lor suprem. Pedrosa ar trebui sa plece cu un tur avans sa-l poata bate pe doctor vreodata.

    PS : Pe Lorenzo cine naiba il lasa sa se suie pe 2 roti?

  17. #37 SP
    Member drati71's Avatar
    Da, asa este o cursa superba facuta de Doctor, care zic eu dupa cinci ture deja stia ca va castiga, dar a pastrat o distanta rezonabila pana la jumatatea cursei dupa care a scos asul din maneca. Ce mi-a placut a fost ca spaniolii nu au luat locul 1 la nici o clasa. Cursa de 250 si MotoGP le-am vazut azi datorita M1, de unde le-am inregistrat. Cursa de 250 a fost transmis in direct, iar cel de MotoGP in reluare la 1 noaptea.

  18. #38 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Abia acum am vazut si eu cursa. Absolut superba. Go Rossi!

  19. #39 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pentru cei care prin Digi Sport, transmit atat cursele cat si calificarile LIVE! Woooo!

  20. #40 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Pentru cei care prin Digi Sport, transmit atat cursele cat si calificarile LIVE! Woooo!
    Sa inteleg ca nu ai Digi Sport?
    Oricum la ultimele doua curse, calificarile nu au fost transmise in direct. Azi vad ca sunt in direct.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. World Rally Championship By Nash in forum Console Club
    Replies: 51 Last Post: 12-10-2010, 20:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts