Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: Baschet

  1. #1 SP
    Member octav's Avatar

    Baschet

    Sunt pasionati de beschet pe consolegames? Eu unul iubesc acest sport, ba chiar il ppractic mai des decat fotbalul. Ca si echipa favorita tin cu Cleveland Cavaliers, dar nu pt ca e James acolo. Cine Credeti ca are cele mai multe sanse sa castige sezonul asta?

  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si mie imi place baschet-ul mult mai mult decat fotbalul . Ca echipa favorita : L.A. Lakers si poate si Chicago Bulls .

    Haii Lakers !!!

  3. #3 SP
    Member verde's Avatar
    si mie....de 100x mai mult decat fotbalul.....ca echipa favorita: B.C.Mures!

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Si mie imi place baschet-ul mult mai mult decat fotbalul . Ca echipa favorita : L.A. Lakers si poate si Chicago Bulls .

    Haii Lakers !!!
    man, nu exista poate. ori da ori nu?

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ok daca nu exista poate : DA . Dar nu mai mult la Lakers !

  6. #6 SP
    Member octav's Avatar
    stiti cumva daca espn1 transmite meciuri?

  7. #7 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    incearca pe espn america

  8. #8 SP
    Member octav's Avatar
    de el ziceam. dar campionatul incepe in octombrie

  9. #9 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    pe DIGI sport parca sunt transmise meciuri din nba...

  10. #10 SP
    Member I-Ray's Avatar
    da, sunt transmise live

    go celtics

  11. #11 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by gus View Post
    da, sunt transmise live

    go celtics
    where?
    s-a terminat playofful

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ))))))

  13. #13 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Sunt pasionati de beschet pe consolegames? Eu unul iubesc acest sport, ba chiar il ppractic mai des decat fotbalul. Ca si echipa favorita tin cu Cleveland Cavaliers, dar nu pt ca e James acolo. Cine Credeti ca are cele mai multe sanse sa castige sezonul asta?
    reinviu acest topic si nu pot sa nu zambesc cand vad primul post. ah ce vremuri, lebron la cavs, inainte sa fuga in south beach, sa aibe nu stiu cate finale la rand, sa castige 2 inele si pe urma, inevitabil sa vina inapoi la cavs, sa aibe iar finale consecutive si chiar sa castige primul campionat din istorie pt acel oras...

    gasiti aici linkuri cu toate meciurile, inainte sa inceapa:
    https://www.reddit.com/r/nbastreams/

    tin cu lakers de multi ani, dar acum sunt in rebuilding mode, cu magic johnson ca gm si o echipa plina de tineri.

    go warriors!

  14. #14 SP
    Member Wagram's Avatar
    Am de vreo doi ani abonament NBA League Pass, să nu mă mai complic cu streamuri pirat şi calitate slabă. Nu e foarte scump şi merită din plin, ţi-l recomand.

    Cât despre LeBron şi Cavs, dacă nu apasă pedala aia după care tot bâjbâie de dinainte de playoff, Warriors şterg cu ei pe jos în finală. Unii ar spune chiar şi fără Durant.

    Lakers au început bine cu aducerea lu Walton de la Warriors, dar sezonul ăsta nu s-a văzut aproape nimic. Poate odată cu venirea lui Magic şi cu draftul (Ball ?), o să mişte şi ei ceva la anul. Ar cam fi timpul.

  15. #15 SP
    495
    Member 495's Avatar
    De vreo 5 ani tot zic ca imi iau league pass si tot timpul gasesc o scuza. Ba ca era prea scump, ba ca nu aveam net bun, ba ca nu aveam cum sa vad meciurile live din cauza orelor. Acum am eliminat toate astea si cred ca de la inceputul anului viitor o sa ma abonez.

    Cam toate streamurile pirat sunt de pe league pass oricum, 720p only si nu ai control asupra meniului.

    Lebron... s-a vazut si in meciul de aseara cu pacers. Condus cu 26pct, faulturi multe, arbitrii suflau doar pt indiana, omu' s-a suparat rau de tot si a castigat meciul, aproape de unul singur. Nu-s fan dar n-ai cum sa nu ii recunosti greatness! Tot as vrea sa vad vreo 3-4 ani la rand cavs-warriors finala, dar doar warriors sa castige!

    Walton e rookie, are timp sa invete dar nu trebuia sa incepe cu lakers, stiu ca a fost kerr bolnav si a avut un run de vreo 30 victorii walton la warriors dar nu se pun alea. Inca un loosing season si walton pleaca, e prea mare organizatia. Numai sa nu vina un dantoni sau un mike brown inapoi... gizas!

    Lonzo desi vrea la lakers, nu cred ca va fi in top 3 pick si cum au terminat lakers sezonul nu au sanse mari la loterie. Dar vedem...

    go warriors!

  16. #16 SP
    Member Wagram's Avatar
    E supraomenesc ce-a reuşit Pop contra Rockets, fără Parker şi Leonard. Mai că am niscai emoţii în finala conferinţei, vs Warriors. Mă bucur că Aldrige a făcut ceva treabă, în sfârşit, că până acum trăgeai cu tunul şi nu-l găseai pe teren. Deşi aş fi vrut Rockets în WCF, ca Warriors să-i scoată tenisul din cap "MVP-ului".

  17. #17 SP
    495
    Member 495's Avatar
    ^^^This so much!

    Meci de uitat pt barba si fanii rockets, de fapt serie de uitat... Cand am vazut ca nu joaca kawhi m-am intors la prietena si i-am zis "game 7 sigur", dupa ceva timp, lead de 20 pt spurs, harden cu 5 puncte pe banca, eram "oooops".

    Eu mi-i doream pe spurs in conf finals dar acum am putine emotii. Daca de rockets imi era frica frica ca au 49% din aruncari de la 3, cu campionul de la 3 gordon, cu anderson, cu barba, cu lou williams, cu beverly si ariza acum gasol si aldridge imi dau emotii. zaza si javalee nu au nicio sansa cu ei, noroc ca va fi draymond acolo sa blocheze sau macar sa altereze aruncarile...

    Conf finals cu primele 2 in regular season, cine ar fi crezut!

    Dincolo sper ca celtics sa termine circul si sa le scoata din cap lui wall, morris, oscar winning beal si ufc fighter oubre bascketul... la pescuit cu ei, cum zic cei de la inside the nba!

  18. #18 SP
    495
    Member 495's Avatar
    western conference finals intre gsw si spurs incep peste cateva minute.

    https://www.reddit.com/r/nbastreams/..._golden_state/

  19. #19 SP
    Member Wagram's Avatar
    20 de puncte diferenta la pauza. Emotiile erau intemeiate.

  20. #20 SP
    495
    Member 495's Avatar
    yup, "i cri evritim"... situatia e foarte maro. o vad ca pe o trezire pt warriors, erau prea cocky cu 8-0. se si vede pe green si curry, frustrare maxima in timpul meciului. mai bine acum decat intr-un eventual meci decisiv.

    ---------- Post added 14-05-2017 at 23:13 ----------

    OH MY FCUKING GOD

    what just happened? se accidenteaza kawhi si gata spurs? gizas ce meci, ce final!

    go warriors!!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts