Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Merita sa ma duc intr-o tabara de dezvoltare personala?

  1. #1 SP
    Junior Member panaalina21's Avatar

    Merita sa ma duc intr-o tabara de dezvoltare personala?

    Recent o prietena mi-a zis ca a fost intr-o tabara de dezvoltare personala si ca i-a placut foarte mult. Mi-a dat linkul www.confidencecamp.ro - Confidence Camp - Tabere de dezvoltare personala 2009 dar nu m-am putut decide. Va rog sa imi ziceti urgent daca merita pentru ca inscrierile se termina miercuri!!!
    Va multumesc anticipat!

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    In general da. Trebuie sa ai mare grija la ce trainer te duci, totusi. Eu il recomand pe Andy Szekely si al sau Bootcamp. Este mai scump dar face toti banii.

    Sunt cativa speakeri care nu au ca tel sa te faca pe tine sa te dezvolti ci sa te faca sa mai platesti o data si inca o data si sa ajungi dependent de ei. Chestia asta chiar functioneaza, mai ales unde sunt implicati americani. Un exemplu concret, o colega urmeaza cursuri de dezvoltare personala la un astfel de grup american ( nu mai retin numele dar revin cu un update) si de 2 sau 3 ani, daca are o problema, de la nota mica pana la probleme in familie, nu incearca sa le rezolve decat daca ii zice trainerul cum sa le rezolve.

    In mare, cursurile de training personal te ajuta sa iti amintesti ce tu poti face singur dar ai uitat. Este destul de important, desi nu suna important. Te ajuta cu increderea in tine si te ajuta sa cunosti oameni noi si diferiti. Te ajuta sa studiezi comportamente si te ajuta sa realizezi ca orice probleme ai avea, poti sa treci singur prin ele ca esti stapan pe situatie.

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Smells like spam to me!

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Smells like spam to me!
    Asa-i, am mai vazut acelasi thread pe mai multe forumuri.

  5. #5 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Nu fiti rai mai ..are doar un postlol

  6. #6 SP
    Member dogdan's Avatar
    nu are rost sa te duci intro astfel de tabara . nu inteleg ce iti poate oferii , iti tin niste discursuri care ar trebuii sa te faca mai increzator in proprile forte , cam asta e treaba.

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    de acord cu dogdan . toate chestiile astea le-ai putea face acasa fara sa dai nici un ban . le dai 50 de lei ca sa iti spuna "you can do it " . mai bine lasa

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Avand in vedere ca in lumea asta exista oameni care intra pe site-uri de videochat doar ca sa vada o fatza si sa aiba cu cine vorbi - unii oameni au nevoie sa dea 50 de lei sa le spuna cineva "poti face asta!".

    Insa faptul ca astfel de "servicii" sunt promovate agresiv prin spam pe diverse forumuri - spune multe despre calitatea lor si despre targetul de public dorit ca participant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Syphon Filter 5 si SOCOM 4 in dezvoltare By istrategie in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-07-2009, 11:18
  2. Zvon: Killzone 3 in dezvoltare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 30-06-2009, 21:44
  3. Trei jocuri Dragon Ball in dezvoltare By istrategie in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 31-05-2009, 12:50
  4. Un nou Serious Sam in dezvoltare By eXist in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 16-05-2009, 14:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts