Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 51

Thread: By girls - for girls !

  1. #21 SP
    Junior Member Olivia's Avatar
    Baieti...go and be secsi la consolicile voastre si lasati-ne pe noi fetele sa ne conversam aici

    Revenind la una dintre primele intrebari...colectia de toamna/iarna din acest an va ramane oarecum pe acelasi tred ca cel de anul trecut. Asa ca nu va trebui sa schimbam garderoba veche, doar sa o updatam

  2. #22 SP
    Designer crisstine's Avatar
    si... pana la urma fetelor, care sunt pana la urma tendintele?
    In afara de talpa groasa la pantofi ce se mai poarta in sezonul urmator ?

    De exemplu care este linia pantalonilor care se poarta sau care se vor purta (ma refer la cei eleganti nu la blugi) ?

  3. #23 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nici o fată adeptă a modei Cyber Goth? - Cyber Goth Fashion

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nici o fată adeptă a modei Cyber Goth? - Cyber Goth Fashion
    Pun pariu ca daca se duce femeia asa la piatza intra toti in carantina ?

  5. #25 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pun pariu ca daca se duce femeia asa la piatza intra toti in carantina ?
    Un kilogram de Plutonium (PuO22+) vă rog, pentru ăla micu'...

  6. #26 SP
    Member alalalt's Avatar
    Nici o fată adeptă a modei Cyber Goth? - Cyber Goth Fashion
    Astea ar putea sa faca reclame la vopsea
    But kind of nice nevertheless

  7. #27 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Nici o fată adeptă a modei Cyber Goth? - Cyber Goth Fashion
    Cine e designerul? Lagerfeld?

  8. #28 SP
    Junior Member Carinutza's Avatar
    Quote Originally Posted by crisstine View Post
    si... pana la urma fetelor, care sunt pana la urma tendintele?
    In afara de talpa groasa la pantofi ce se mai poarta in sezonul urmator ?
    Botineeeeeeeeeee......faceti voi o selectie din ce vedeti mai jos.....astea sunt "new arrivals" pe siteurile de pantofi din state si canda. Eu cu greu as putea sa fiu convinsa sa le port, nu sunt de loc pe gustul meu decat pantofii cu talpa plina, in rest am maaaari retineri ....ma rog, fiecare cu gusturile sale!
    Attached Images Attached Images miss-sixty-283-.jpg miss-sixty-stone-283-.jpg 6219-706194-p.jpg calvin-klein-110-.jpg carlos-santana-114-.jpg christian-lacroix-1194-.jpg carlos-s-114-.jpg dkny-114-.jpg dkny-139-.jpg donna-karan-724-.jpg frye-352-.jpg givenchy-554-.jpg

  9. #29 SP
    Junior Member Carinutza's Avatar
    Tura II....
    P.S. cand treceti peste poza apare brandul si cifrele alea sunt pretul in $$$$$$$$$$$$$
    Attached Images Attached Images jean-paul-gaultier-799-.jpg marc-jacobs-264-.jpg missoni-899-.jpg ralph-lauren-113-.jpg roberto-cavalli-532-.jpg roberto-cavalli-1279-.jpg sergio-rossi-1264-.jpg givenchy-599-.jpg

  10. #30 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    botinele alea cu pufuletz negru sunt haioase

  11. #31 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Mie imi plac foarte mult pantofii cu talpa groasa indiferent daca au talpa ortopedica sau au toc si mai ales din pozele de mai sus a cincea pereche din primul rand de poze. Sunt super !

    Poate ne dai si sugestii in materie de imbracaminte... ca si tendinte daca esti la curent cu ele...

  12. #32 SP
    Junior Member DeeDee's Avatar
    Mie multe din modelele astea in "trend" mi se par un pic caraghioase. Asta poate si din cauza ca liniile lor sunt exagerate. Creatorii vor sa atraga atentia si exagereaza in mod intentionat (tocuri/talpi foarte mari, catarame super-supradimensionate)

    Eu as zice ca daca vrem sa ne simtim in largul nostru dar si la moda sa gasim ceva la mijloc. De exemplu forma botului / tocului la ghetutele de toamna sa aiba un pic din modelul a ceea ce numesc ei must-have in sezonul respectiv

  13. #33 SP
    Junior Member Olivia's Avatar
    I agree cu DeeDee...in mare parte nu stiu cate dintre noi se pot incalta zilnic cu asa ceva. Asa sunt destul de nice, dar unele dintre ele au tendinte "xxx" ca sa zic asa si s-ar uita lumea dubios.

  14. #34 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Cine e designerul? Lagerfeld? :))
    ...pardon :)


  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Cateva gagici de-acolo arata bine. Restul, zici ca sunt moarte de cateva zile, sau pe cale sa. Oricum sunt cateva in clip care n-au nici-o legatura cu CyberGoth. In rest, sunt bestiale coafurile... Mastile de pe fatza insa imi dau sentimentul ca lucreaza fie la o macelarie, fie la Cernobal

    P.S. Please stop using links to videos (unless they are spoilers).

  16. #36 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Gah, seamana a pokemoni

  17. #37 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Masca este ceva caracteristic pentru moda Cyber Goth alături de falls care se �mpart �n trei categorii: Cyberfalls, Gothfalls și Minifalls, și de Cyber Goggles, care se �mpart �n două categorii: ToXic-Green (Bioahzard!, bio-Tech!, Cyber-tech!, etc) și ToXic-Red (Red Suicide!, Suicide Euphoria!, etc).

    E o modă, mai deosebită, pe care eu o ador (chiar dacă sunt băiat). Cunosc destule fete din țară (Cluj, Brașov, Sibiu, Tg. Mureș) și străinătate (Germany, Hungary, Sweden, UK, Norway, Japan, USA) care au adoptat această modă �ncă din anul 1998. La băieți e mai greu cu moda asta...dar e oki, aici trebuie doar să ai imaginație.

    ...stilul acesta apare cu succes �n games/movies de mult timp, doar că trebuie să ai un ochi bun să-l depistezi.

  18. #38 SP
    Junior Member DeeDee's Avatar
    O tipa care s-ar aranja in felul asta e CLAR disperata dupa atentie!!!
    Hai sa zicem de Halloween, sau la vreo petrecere poti sa te distrezi un pic dar sa "adopti moda din 1998" (implicand sa te afisezi asa zi de zi) e trist.

  19. #39 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Femeia frumoasa,arata splendid oricum ar fi imbracata.Dar,totusi sa nu abuzam...Nu dorim niciunul dintre noi sa avem ca partenera un "brad impodobit".
    Totul tine de bun gust in materie de fashion din partea sexului frumos.

  20. #40 SP
    Junior Member DeeDee's Avatar
    Quote Originally Posted by SAY View Post
    Femeia frumoasa,arata splendid oricum ar fi imbracata.Dar,totusi sa nu abuzam...Nu dorim niciunul dintre noi sa avem ca partenera un \"brad impodobit\".
    Totul tine de bun gust in materie de fashion din partea sexului frumos.

    Mie filmuletul asta imi inspira ceva ofilit jignesti brazii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Gameritele consoliste - console gaming girls By MonkY in forum Console Club
    Replies: 39 Last Post: 08-11-2013, 15:20
  2. Top 10 - Real Life Video Game Girls By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 18-10-2012, 14:40
  3. Media Library - Need for Speed Girls at E3 By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:47
  4. Media Library - Skull Girls - Peacock Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:50
  5. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 06:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts