Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 51

Thread: By girls - for girls !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Talking By girls - for girls !

    Urmarind deviza noastra "By gamers - for gamers", m-am gandit ca nu trebuie sa uitam si fetele care de multe ori se plictisesc repede de jocuri si incep sa discute despre te miri ce, de la cum e la Aerobic, ce piscina e mai interesanta, ce bluzita la super mega discount si-a cumparat... si pana la ce dieta mai este la moda, ce trebuie sa faca pentru a se mentine in forma, si tot asa.

    Prin urmare, au dedicata zona Health & Fashion - Console Games Forum , in care le invit sa se distreze.

    P.S. Nu sunt misogin, doar ca eu si moda sau health living nu prea avem prea multe legaturi. Dar, cine stie, omul pana moare invata. Poate mai prind si eu cate ceva de pe la voi. Enjoy

  2. #2 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Multumim frumos ca te-ai gandit si la noi !

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by crisstine View Post
    Multumim frumos ca te-ai gandit si la noi !
    Mai bine imi spuneai de unde ti-ai cumparat ultima bluzitza secsi

  4. #4 SP
    Junior Member cosmina's Avatar
    oooo super asta e domeniul meu! avetzi intrebari? va raspund cu placere Thx MonkY

  5. #5 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Cosmina... da-ne mai multe amanunte despre domeniul tau ca sa stim ce sa te intrebam...

  6. #6 SP
    Junior Member cosmina's Avatar
    criss potZi sa ma intrebi ce vrei legat de health & fashion!

  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    I'll start: E adevarat ca toamna/iarna asta se poarta la fel ca anu' trecut? Pentru ca n-am nici un chef sa-mi schimb garderoba...

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu as dori sa stiu daca se mai poarta tanga... nu de alta, dar au inceput sa ma stranga. Vai draga...

    Serios acum, cred ca noi masculii n-avem ce cauta pe-aici. Parca vad acum ca apare o lista de farduri si rujuri sau te miri ce chestie pe care se scurge lunar bugetul de jocuri

  9. #9 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si eu as dori sa stiu daca se mai poarta tanga... nu de alta, dar au inceput sa ma stranga. Vai draga...
    OMG! No Comment!

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    OMG! No Comment!
    omg omg... tu nu porti tanga? esti atat de "yesterday" duuuh

    acum fara gluma.. in ce pot transporta linistit un ps3 dintr'o parte a orasului in cealalta, ceva gen rucsac dar sa mearga la fel de bine cu un costum cat si cu tricou sport
    mentionez ca sunt baiat deci no "hello kitty"

  11. #11 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    rucsac pentru laptop

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    rucsac pentru laptop
    Da, uite aici cateva: Preturi rucsac laptop

  13. #13 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    omg omg... tu nu porti tanga? esti atat de "yesterday" duuuh

    acum fara gluma.. in ce pot transporta linistit un ps3 dintr'o parte a orasului in cealalta, ceva gen rucsac dar sa mearga la fel de bine cu un costum cat si cu tricou sport
    mentionez ca sunt baiat deci no "hello kitty"
    Rucsac care sa mearga la costum nu am vazut inca, but anything is possible...

  14. #14 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Din cate am auzit, anul asta chiar nu se mai poarta tanga... cel putin la costumele de baie sub nici o forma.
    Deci... vedeti cum mergeti la plaja....

    Iar de rucsac care sa mearga la costum... no way.
    Dar gentutele de laptop sunt ok (dar nu cele gen rucsac)

  15. #15 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by Firefox View Post
    recomandati-mi si mie o sala buna de aerobic........
    Man, do not try it! La sala la nevasta-mea vin de vreo sapt. si 2 baieti... Toata lumea rade de ei, iar antrenoarea numai pe ei sta cu gura, iti dai seama de ce...

    criss, in USA nici nu e voie cu tanga pe plaja... Pe cumnata-mea, care e in state acuma, au si amendat-o! Asa ca MonkY, take care, man!

  16. #16 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Nu prea stiu de aerobic dar iti recomand sa incerci aqua-gym care este mult mai eficient si mai frumos dupa parerea mea...

  17. #17 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Sorry, my bad...

  18. #18 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Don, Monky eu cred ca exista cate o fata in fiecare din noi!

    P.S. ce am putut sa zic


    P.P.S. sper sa nu se supere fetele, dar cand vad ca Monky intreaba de tanga, nu m-am putut abtine sa imi arat feminitatea

  19. #19 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ar trebui sa interzicem accesul baietilor/barbatilor aici. Ca la inregistrare selectezi male/female

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Ar trebui sa interzicem accesul baietilor/barbatilor aici. Ca la inregistrare selectezi male/female
    Adica noi n-avem voie sa fim secsi, trendy si alte d-astea ? Vai draga

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Gameritele consoliste - console gaming girls By MonkY in forum Console Club
    Replies: 39 Last Post: 08-11-2013, 15:20
  2. Top 10 - Real Life Video Game Girls By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 18-10-2012, 14:40
  3. Media Library - Need for Speed Girls at E3 By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:47
  4. Media Library - Skull Girls - Peacock Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:50
  5. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 06:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts