Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: A gamer's wife, a gamer's life

  1. #1 SP
    Junior Member lamur's Avatar

    A gamer's wife, a gamer's life

    E articolul meu, sper sa va placa

    A gamer’s wife, a gamer’s life – Open Turing

  2. #2 SP
    Member eneea's Avatar
    Inca n-a, nevasta (sau nefasta cum o numeste tata ). dar am tot incercat sa le explic iubitelor mele care-i treaba cu jocurile si niciuna nu m-a inteles

  3. #3 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu ai cautat unde trebuie atunci. Doua xboxuri 360+kinect+tv facute cadou surpriza, ps4 facut cadou surpriza,si xbox one luat dupa insistentele ei.
    De fapt singura consola luata de mine a fost ps3 pentru exclusivitati.

    Momentul ala cand spui ca nu vrei neaparat sa iei Battlefield 1 ca nu prea esti cu FPSurile(Siege excluded), dar trag prietenii sa il iei sa il jucati impreuna, si ea spune sa il iei neaparat.

    Ohh god im blessed

  4. #4 SP
    Member eneea's Avatar
    ^ Te urasc
    Acum ma gandeam ca nicio iubita nu mi-a cumparat vreodata ceva game related, de ziua mea primeam de obicei rahaturi pe care voiau ele sa le folsoesc: parfumuri, haine, genti...probabil de-aia nu-s insurat ))

  5. #5 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sotia mea nu e gamerita sau ceva, singurul joc jucat de ea mai mult a fost Diablo III. Doar ca stie ca gamingul imi place si asta ma relaxeaza, si atunci face chestiile astea. Acum, asta nu inseamna ca nu ma ia la rost daca intrec masura cu jucatul( gen stau pana la 3-4 dimineata si ma trezesc tarziu). Dar pana cand sa duca intelegerea asta, la un moment dat trebuie sa nu intrec masura ca iese urat

  6. #6 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Din moment ce l-ai postat pe un forum, inteleg ca astepti o critica. Strict din punctul meu umil de vedere, "artocolul" este cel mult mediocru, si daca nu era postat de un coleg forumist nici nu treceam de al doilea rand. Daca pe sotie nu o intereseaza pasiunile tale, ba chiar le considera ceva ce ar trebui tolerat, eu consider situatia una tragica, nicidecum comica, pentru ca o astfel de relatie poate fi una fericita doar pe termen scurt. (in general)

    In alta ordine de idei, frazele sunt obositor de scurte, nereusind sa transmita nici starea asa-numitelor personaje, nici trairile lor, nici o idee inedita si nici ceva deosebit de interesant, doar o povestioara care cel mai probabil isi are locul la o bere cu baietii, nu pe un site.

    Cat despre mine, in prezent reusesc sa ma joc mai putine jocuri decat logodnica mea. Desi mi-ar placea sa am si eu mai mult timp, greu as putea sa fiu mai fericit de acest ultim paragraf.

  7. #7 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Articolul, povestirea, textul, whatever din pacate nu a reusit sa ma faca sa schitez vreun zambet si are destul de multe greseli gramaticale si de punctuatie. Propozitiile din articolul tau sunt mult prea multe si scurte, afecteaza cursivitatea textului. Si iti lasa impresia. Ca scrii. O telegrama. Chiar daca poate parea amuzanta o astfel de frazare si am mai vazut-o si pe la alti asa-zisi umoristi, crede-ma ca nu e, doar enerveaza citiorul. Succes in continuare!

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    exact, din pacate am incercat si eu sa citesc dar efectiv nu am reusit, pentru ca observam fiecare greseala si din cauza cursivitatii textului. recomand pe viitor sa recitesti singur de cel putin 3 ori textul si sa rogi 2-3 prieteni sa citeasca si ei inainte de a-l posta, pentru ca oricine ar fi vazut aceste mici greseli.

    cat despre continut, eu iti sfatuiesc sa-ti cauti un stil propriu sau sa imprumuti cate putin din fiecare si sa-ti creezi propriul mod de a scrie, cel mai bun exemplu pe acest forum este AlanPoe, uita-te doar la cateva articole scrise de el si o sa intelegi la ce ma refer.

    multa bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Online Gamer. By carcru in forum Funny
    Replies: 1 Last Post: 01-03-2011, 23:52
  2. Gamer Meeting By Mykayel in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2010, 15:48
  3. Happy Console Gamer By Rblood in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 0 Last Post: 29-07-2009, 13:35
  4. Gamer Spotlight By RonanN1 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 16 Last Post: 12-05-2009, 19:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts