Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Jailbreak Xbox One/Xbox One S (in 2 saptamani)

  1. #1 SP
    Junior Member parol100's Avatar

    Jailbreak Xbox One/Xbox One S (in 2 saptamani)

    Sunt mandru sa anunt ca in 2 saptamani voi lansa probabil singurul jailbreak pentru Xbox One/Xbox One S de pe piata.

    Acesta a fost un proiect personal care a durat un 1 an.In acest an am analizat firmware-ul Xbox One si cred ca am gasit solutia.
    In 2 saptamani voi posta jailbreak-ul cu tot cu instructiuni,decamdata inca il testez pe Xbox One / Xbox One S !!!

  2. #2 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hmmm, sa o vedem si pe asta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Parol! 100emoji #squadgoals

    /s

  4. #4 SP
    Member Striker09's Avatar
    Yuhuuu, chiar am un Xbox One care s-a devalorizat si l-as sparge. 😈

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  5. #5 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu am Xbox, dar pun la bataie 2 beri pentru anuntul asta. Ne auzim in doua saptamani.

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce intelegi prin jailbreak ? Te referi la posibilitatea de a pirata jocuri si de a le rula "nesemnate" ? Sau la posibilitatea de a instala aplicatii pe care nu le gasesti in magazinul lor de aplicatii ?

  7. #7 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    E pe bune?

  8. #8 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Hmm....

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #9 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Suna bine ! Iti urez succes Ramane de vazut

  10. #10 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Pare greu de crezut dar nu imposibil.
    Cum au spus si cei de mai sus, ramane de vazut.

  11. #11 SP
    Senior Member nina's Avatar
    niste update-uri despre asta printre care si un raspuns la ce a intrebat razvan

  12. #12 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am mutat topicul pe aria de funny.

  13. #13 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Dc ce?

  14. #14 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Ca e de rasul curcilor, de aia #parol

  15. #15 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Si de ce ma rog e de rasul curcilor?
    Poate omul chiar a gasit o portita in sistem.Sa vedem si dupa judecam

  16. #16 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ In Romania nu se valorifica nicaieri, din păcate, prezumtia de nevinovatie. Lucrul asta se vede de la magazinul alimentar in care vânzătorul se uita la tine ca la ultimul tâlhar, si pana la forumurile de jocuri.

    Edit: username checks out.

  17. #17 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Ca tot veni vorba de comporatametul vanzatoarelor:ai dreptate ca se uita urat daca le ceri sa taie mai subtire sau sa puna mai putin.Asa ceva e de neconceput.
    Legat de prezumtia de nevinovatie:ai dreptate dar sa fim seriosi la cate tepe sunt pe toate site urile esti din ce in ce mai suspicios(nu e normal dar e oarecum bine).
    Chiar mor de curios sa vad ce a pregatit omuletul

  18. #18 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pentru ca romanul intai da in cap si apoi isi cere scuze... sau nu. Nu se intereseaza sau asteapta... el stie sigur totul.

  19. #19 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Normal...dar lasa ca stiu eu

  20. #20 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu e vorba de prezumtia de nevinovatie. Eu personal am avut (pana sa trec in "legalitate") 4 console modate. Am stat pe langa moderi, am vazut cum se gaureste chip-ul DVD-ROM-ului, am vazut ce greu se instaleaza acel soft....etc. Acum, la 5 ani de cand am pus mana ultima oara pe o consola modata, si avandul si pe Donely aici pe forum, also called Chip Master, spun ca e greu de crezut ca ar fi gasit cineva (nu zic ca e roman, sau altceva) o cale de jailbreak pe Xbox One. Sau cum am mai zis la un coleg de Whatsapp chat....cred ca a ales prost consola sa faca jailbreak, cand sunt mii de posesori in Romania de PS4 care asteapta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts