Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Mind-blowing

  1. #1 SP
    Senior Member nina's Avatar

    Mind-blowing

    dude spuse de un copac
    View Profile: silvermoon - Console Games
    i-am dat niste raspunsuri scurte si la obiect
    nu am ras de prostia ei/lui dar m-a enervant ca vorbeste aiurea cu cateva jocuri pe x1,in 3 ani apare alta consola si mai face misto de mine acest user atotstiutor
    2 propozitii in acel ultim mesaj
    Pana atunci mai invat in domeniu........ Poate ca si eu stiu multe de care tu n-ai habar si pot sa ma joc gratis o groaza de jocuri ,inclusiv pe console, pe care tu zici ca dai un sac de bani.
    ma intreaba ca vrea x1,apoi ca ps3 daca e vechi nu-l cumpara pentru 3 jocuri si ca s-ar gandi sa ia ps4
    nu i-am raspuns la ultimul mesaj despre playstation now pe ps4 ca ma enervase din nou
    cu siguranta o mama cu 2 copii are timp sa joace far cry 4,o intereseaza in mod special sa aiba o placa video performanta si stie nene metode sa joace gratis chiar si pe console cand nu are console
    e mai ceva ca team xecuter.....mother xecuter
    jocuri pe xbox one

    Buna, abia mi-am facut cont si nu ma lasa sa postez nimic. Nici e-mail de activare n-am primit. Te rog spune-mi merg pe X box one jocuri ca Red Dead Redemption, Uncharted si Last of Us ? As vrea sa imi cumpar una cu Assassin's Creed bundle dar daca nu functioneaza jocurile astea mai vechi dar excelente, n-are rost. Scuze de deranj dar n-am pe cine intreba.
    Re: jocuri pe xbox one

    Multumesc mult de raspuns. Deci nu esti ca la pc unde poti juca orice, unde esti limitat doar de versiunea de direct x si de cat duce placa grafica. Ce dezamagire Vroiam sa iau de la altex/media galaxy un xbox one cu kinect de Sarbatori. Pai si atunci ce naiba sa joci, doar cateva titluri pe care catadicsesc ei sa le dea si peste 3 ani iar ramai pe dinafara ca apare alta consola mai performanta?
    Re: jocuri pe xbox one

    Nu te supara pe mine pentru o opinie. Am jocuri la discretie inclusiv pe console sa iau, gratuit de pe trackere, asta cand nu te intereseaza sa joci online. Sunt de sex feminin, mama a 2 baieti. Ma gandeam la kinect pentru baietelul cel mic si la jocuri exclusive de calitate. Si pe pc sunt jocuri exclusive,internetul e iarasi plin, nu asta conteaza ci calitatea jocului in sine. Am multe jocuri originale cumparate dar care isi merita cu adevarat banii dati. De exemplu Mass Effect 3 sa il joci online chiar e o experienta deosebita si nu te costa nimic din moment ce ai cumparat jocul in sine.Totusi obiectiv vorbind, e aiurea sa iti iei o consola noua care costa cat o placa grafica performanta si sa nu poti juca titluri mai vechi, ba chiar sa platesti sa te joci online un joc pe care l-ai cumparat deja cu licenta. As fi vrut tare mult sa joc RdR, Uncharted si Last of us, asta e tot.
    Re: jocuri pe xbox one

    Multumesc pentru sfaturi. Deocamdata mi-am luat un gtx 970 de la gigabyte cu direct x 12 si bonus jocul far cry 4. Consola mai poate astepta, sa vedem cum evolueaza jocurile si preturile. Pana atunci mai invat in domeniu. Daca ar porta jocurile pe care imi doresc mult sa le joc, cele enumerate , pe play station 4 intr-un cloud cu siguranta mi-as cumpara o consola, ba chiar m-as abona.Dar nu pot sa iau una deja depasita tehnologic(play station 3 ) doar pentru 3,4 jocuri. Mai degraba as imprumuta-o de la cineva, as juca de curiozitate si gata. Poate ca si eu stiu multe de care tu n-ai habar si pot sa ma joc gratis o groaza de jocuri ,inclusiv pe console, pe care tu zici ca dai un sac de bani. Eu nu dau bani decat pe jocuri ce merita si cu conditia sa fie rejucabile, de genul mass effect 3. Cu asta am incheiat. Sarbatori fericite.

  2. #2 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    WTF? lol!

  3. #3 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu, deci.... Nu.

  4. #4 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca te "pricepeai"' in domeniu, ii recomandai noul Playbox 5. Acesta functioneaza cu jocuri de PS4 si Xbox one, are hard de 1,32 Tb, si jocurile se pot copia da pa net si puse pe hardul consolei. Controlerul este wairles cu fir de 6 metri si mufa USB 4. Singura problema este ca functioneaza doar pe TV Diamant 153 cu port HDMI.

  5. #5 SP
    Junior Member celmic's Avatar
    TV Diamant 153

  6. #6 SP
    Member Joystick's Avatar
    Vand playstation 5 Lady Gaga version - Full Pink , Controller leopard skin cu taste de la Swarovski , consola are cititor Floppy Disk de la Blue Ray, cu Windows 95 PREMIUM EDITION instalat (are si Norton) , 256 High Speed Ram de la Ferrari , DirectY 13 , tastatura cu butoane reciclate ecologic , monitor FULL TUB (rotund sa nu se intepe imaginea la colturi) , mouse optic cu bila din fibra de carbon si click din aluminium , sistem de sunet Pioneer 2.0 Surround sound Mono , Totul la doar 399 $ + un joc la alegere HALO 7 :ADVANCE WARFARE sau God of War: Future Soldier ..

  7. #7 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu am inteles ca a renuntat la ideea de a cumpara One pentru ca nu poate rula jocurile exclusive Playstation; in acest sens, a achizitionat un PC. Cand a aparut The Last of Us, la fel am vrut sa fac si eu, dar problema a facut ca nu mi-am permis "un gtx 970 de la gigabyte cu direct x 12", asa ca inca mai astept sa vad cum evolueaza preturile la console.

  8. #8 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Vorbe spuse de o gamerita cu doi copii nascuta in 1969 pasionata de Mass effect 3, RDR, TLOU. Sincer...sunt surprins de atatea contradictii intr-un singur post (rezumate bineinteles). Adica dai...cat dai pe un GTX 970 si te deranjeaza abonamentul pe un an de Live Gold sau PSN+??????? Care vine cu unu-doua jocuri gratuite pe luna? Si pe ce pui un GTX 970 pe un Athlon X2 sau i3 Sandy Bridge cu sursa 450W no-name? Reallly? Ma rog, din punctul meu de vedere asta este viziuneea multor romani care fac parte din #PcMasterRace si care au ca sursa de achizitionare jocuri site-ul filelist, care nu pot intelege de ce ai da 9$ Tetris (PS4 sau Xbox One), care nu cumpara decat CoD sau alte jocuri care necesita obligatoriu prezenta originalului pentru a fi jucate on-line. Dar ma distreaza ca sunt vazute consolele ca fiind depasite tehnologic, cand dezvoltatorii inca nu au reusit sa se invete 100% sa dezvolte jocurile pe hardware-ul actual..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Freeman's Mind By RonanN1 in forum Funny
    Replies: 33 Last Post: 01-04-2017, 23:50
  2. Mind Zero By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 05-04-2014, 21:52
  3. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:08
  4. Crysis 3 will blow your mind! By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 22-09-2012, 08:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts