Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Primele imagini din Singularity

  1. #1 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

    Primele imagini din Singularity

    Daca tot au amanat aparitia jocului pentru martie 2010, Activision şi Raven Software au decis sa ne ofere cateva imagini din FPS-ul lor cu soldati super echipati. Nu stiu voi ce ati face daca ati putea controla timpul, dar eroul jocului vrea sa se intoarca �n Rusia anilor �50 ca sa lupte contra unei hoarde de zombies care ar putea fi chiar comunisti... daca tot exista deja zombies nazisti! Singularity va fi lansat pentru pe PS3, Xbox 360 si PC. Cateva screenshots din versiunea pentru PS3 aveti mai jos.
    Attached Images Attached Images singularity1_cg.jpg singularity2_cg.jpg singularity3_cg.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Oooo da. inca un joc cu zombie . Man how much i love those games :X . Si nu numa ca ii cu zombie da vad ca grafica ii si de 5 stelutze . Can't wait to play this one

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    primele imagini ?? duuuude, sunt filmulete pe net de cel putin 1 luna. Singularity Video Game | Reviews, Trailers & Interviews | GameTrailers.com

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Tocmai am vcazut cateva videouri pe Gametrailers.com . Deci jocu pare super . Are ceva zombie mai evoluati . Devin invizibili , si pot sari si is ceva mai rapizi decat aia cu care suntem toti obisnuiti . Si am vazut si o arma noua : o manusa cu beculetze cu care din cate am vazut o facut cva miscare gen Force Choke ca in star wars numa ca pe un zombie . oricum jocu pare interesant .

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    "manusa aia cu beculete" poate manipula timpul. dar nu in sensul in care s-a putut in alte jocuri. s-a luat ca exemplu un butou vechi si indoit. daca dadea timpul inapoi, il aducea la forma initiala, ca nou si il proteja de gloante. daca dadea timpul inainte, ruginea de tot si se facea praf. la fel si la oameni. daca dadea timpul inainte, imbatraneau si mureau, se transformau in cenusa. daca dadea timpul inapoi, well...asta nu am vazut, dar sunt foarte curios ce s-ar putea face asa poate il face bebelus

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Geniala ideea . Ii chiar mai tare decat Gravity Gun din Half Life . And that was a really cool weapon . Deci avem la ce sa ne asteptam de la jocu asta

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    TimeShift 2

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    razvanrazy "dude" titlul la aceasta stire a fost re-editata. Eu din cate stiu am pus "Noi imagini din Sigularity". Dar mersi pentru info. (Ideea este ca sunt primele poze la noi pe site)

  9. #9 SP
    Member slabunator's Avatar
    pai parca activision nu mai publicau titluri pt ps3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Primele imagini din Dirt 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 10-08-2010, 20:35
  2. Primele imagini din Dragon Age 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 13-07-2010, 16:25
  3. Primele imagini din Fallout MMORPG By Nariggar in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 07-11-2009, 07:22
  4. Primele imagini din Crackdown 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-09-2009, 20:33
  5. Primele imagini din Fifa 10 By Madutzzu14 in forum Console News
    Replies: 57 Last Post: 10-06-2009, 11:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts