Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Saw ajunge pe console in aceasta toamna

  1. #1 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

    Saw ajunge pe console in aceasta toamna

    Numele acestui joc de actiune te duce cu gandul la ceva dezgustator, tulbulator, tragic unde deja ne-am obisnuit cu totii ca sfarsitul sa fie unul neasteptat si uluitor. Daca ati vazut aceasta serie de filme cu siguranta sunteti macar putin curiosi sa bagati acest joc in consola. Zombie Studios rupe aceasta curiozitate spunandu-ne ca povestea jocului ar fi cam asa: Jigsaw ti-a omorat partenerul si ti-a distrus viata. Acum te-a imobilizat intr-un azil pe care numai el in controleaza. Scapa de capcanele mortale si supravietuieste pentru a afla adevarul pe care acest criminalul in serie il ascunde. Zombie Studios a anuntat lansarea jocului pentru Xbox 360 pe data de 6 Octombrie 2009, insa pentru posesorii de PS3 nu s-a dat inca o data sigura. Jocul va fi publicat de catre consacrata firma Konami.
    Attached Images Attached Images saw_cg.jpg

  2. #2 SP
    Member tsuby's Avatar
    Crazy movies Sper ca va fi bun jocul,si din imaginile aparute,nu pare rau deloc. Saw powahhh.
    Anyhow:I want to play THIS game!
    P.S.: Parca ziceau ca apare si pe PC,nu mai apare?

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    Crazy movies Sper ca va fi bun jocul,si din imaginile aparute,nu pare rau deloc. Saw powahhh.
    Anyhow:I want to play THIS game!
    P.S.: Parca ziceau ca apare si pe PC,nu mai apare?
    Platforms: PC, PlayStation 3, Xbox 360 Release Date: Q4//2009

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    a mai fost odata stirea despre jocul asta, cand a fost anuntat. asta e doar un reminder ?

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    a mai fost odata stirea despre jocul asta, cand a fost anuntat. asta e doar un reminder ?
    Daca a mai fost publicata aceasta stire cu siguranta a fost mai demult. O poti considera si ca un "reminder", dar eu am facut public altceva: faptul ca Zombie Studios ne pun la punct cu actiunea jocului, poate unii (si eu printre ei) si-ar fi dorit sa fie in locul lui Jigsaw pe parcursul jocului si nu al "baiatului cel bun".

  6. #6 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Cu 2 zile inainte de ziua mea lol frumos cadou

  7. #7 SP

  8. #8 SP
    Junior Member Vladekz's Avatar
    La ceva timp dupa joc se lanseaza si filmul,te pomenesti ca jocul va avea un sequel(daca va avea scorul bun).

  9. #9 SP
    Member zaice's Avatar
    Scary game like the movie.Eu zic ca va fi o reusita.Buna ideea de a se face un joc dupa succesul acestei serii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Noi titluri Zelda si Kirby in aceasta toamna. By Sosetila in forum Nintendo Wii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2011, 11:33
  2. Afrika in aceasta toamna in America de Nord By eXist in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 28-05-2009, 19:51
  3. Replies: 4 Last Post: 06-05-2009, 19:47
  4. Ninja Gaiden Sigma 2 in aceasta toamna By eXist in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 19-03-2009, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts