Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 36 of 36

Thread: Zvon: Versiunea de PS3 a I Am Alive anulata

  1. #21 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Acum bineinteles ca userii de ps3 vor spune ca e unul din cele mai bune jocuri de gen survival

  2. #22 SP
    Banned doink's Avatar
    nu cred ca zice nimeni avand in vedere ca nu a aparut nici un gameplay

  3. #23 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Grold View Post
    Acum bineinteles ca userii de ps3 vor spune ca e unul din cele mai bune jocuri de gen survival
    Asta ar trebui sa spuna de exclusiveurile pt PS3 :-" , nu neaparat de jocu asta . Da totusi , mi se pare un joc destul de original si poate o sa faca furori (macar in prima luna de la lansare )

  4. #24 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    cu siguranta a fost o problema de site, sa nu produci si pentru PS3 este egal iti tai singur o mare felie din vinzari.

  5. #25 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    cu siguranta a fost o problema de site, sa nu produci si pentru PS3 este egal iti tai singur o mare felie din vinzari.
    Depinde cat plateste Microsoft Conviction nu este momentan exclusiv pentru Xbox 360?

  6. #26 SP
    Banned doink's Avatar
    nu e exclusiv xbox 360.o sa apara si pe pc.daca stau bine sa ma gandesc si despre Double Agent se zicea ca nu va aparea pe PS3.

  7. #27 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Vorbeam aici despre Xbox 360 si PS3. Nu ma intereseaza de pc.

  8. #28 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by doink View Post
    nu e exclusiv xbox 360.o sa apara si pe pc.daca stau bine sa ma gandesc si despre Double Agent se zicea ca nu va aparea pe PS3.
    De f multe ori cand apare un exclusiv de la Microsoft is sanse mari sa apara si pe Xbox 360 dar si pe PC (de ex Left 4 Dead ) , dar aici era vorba de console , asa ca PC-ul nu se pune

  9. #29 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by doink View Post
    nu e exclusiv xbox 360.o sa apara si pe pc.daca stau bine sa ma gandesc si despre Double Agent se zicea ca nu va aparea pe PS3.
    Este Timed Exclusive. Apare si pe PS3 undeva la 5-6 luni dupa.

  10. #30 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Haioasa treaba...simple error, uh?

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by doink View Post
    ai vazut cumva un gameplay ca sa zici ca jocul va fi bun?
    Quote Originally Posted by doink View Post
    si asa nu cred ca iesea un joc bun
    Quote Originally Posted by doink View Post
    oricum nu iesea un joc bun mai ales pentru ca era facut de chinezi iar in al doilea rand trebuiau sa se limiteze la un disc de 360
    Quote Originally Posted by doink View Post
    ... mi s-a luat o piatra de pe inima
    Funny. Cum un joc e exclusiv 360, e naspa, e facut de chinezi, incape doar pe un disc, etc etc. Cum apare si pe PS3, gata ti s-a luat o piatra de pe inima. Just qouteing .

  12. #32 SP
    Senior Member ffocus's Avatar

  13. #33 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Funny. Cum un joc e exclusiv 360, e naspa, e facut de chinezi, incape doar pe un disc, etc etc. Cum apare si pe PS3, gata ti s-a luat o piatra de pe inima. Just qouteing .
    The pesetrist spirit

    Oricum, tin sa cred ca tot "incidentul" a fost o tehnica de marketing marca Ubisoft realizata cu buget minim - adica 0.
    Cine se mai gandea in momentul acesta la "I am alive". Un zvon despre o falsa exclusivitate a fost suficient ca lumea sa inceapa sa rosteasca numele sau.

  14. #34 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ma gandesc ca ar fi facut aceasta manevra dupa sezonul sarbatorilor cand lumea incepe sa se gandeasca la perioada urmatoare, adica perioada in care apare I Am Alive.

  15. #35 SP
    Junior Member Vladekz's Avatar
    ma,voi astia cu 360 degeaba radeti,au trecut 4 ani si rrodul vostru tot a ramas si xbox live costa iar i am alive nu vad mare lucru in el.ps3 are internet gratis si nu se incalzeste ca 360 de trebuie sa pui prosoape si gheata pe el

  16. #36 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Tu esti cel mai mare fanboy pe care l-am vazut
    Si tu cel mai mare ofticos pe care l-am vazut. Stai linistit ca nu's fanboy asa cum ma proclami tu, acum sunt "fanboy" PC. Nu mai am consola de mult.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Trilogia InSane anulata By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-08-2012, 09:35
  2. Replies: 24 Last Post: 08-07-2011, 23:46
  3. Versiunea de PS3 a FF XIV este gata By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 22-11-2010, 10:30
  4. Zvon: Dead Or Alive vine pe PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-01-2010, 15:45
  5. Zvon: I Am Alive va avea multiplayer By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 10-12-2009, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts