Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 161 to 168 of 168

Thread: E3 2018

  1. #161 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Macar de-ar juca toata lumea pe PC la 4k cu 60fps. Sau sa-l cumpere...

    Si daca s-a inceput iar cu PC master race, propun niste banari

  2. #162 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Treaba ta ce crezi. Pentru mine PC-ul e net superior estetic si vizual ambelor console. Pentru tine o fi PS4 la care ai asteptat vreo 3 ani ca sa lanseze versiunea PRO sa poti avea o experienta decenta.

  3. #163 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Superior si estetic, si vizual? Meama, daca stiam asta nu mai cumparam PS4.

  4. #164 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    ON TOPIC:

    Mi se pare mie sau calitatea prezentarilor E3 au scazut dramatic de la an la an?


  5. #165 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Treaba ta ce crezi. Pentru mine PC-ul e net superior estetic si vizual ambelor console. Pentru tine o fi PS4 la care ai asteptat vreo 3 ani ca sa lanseze versiunea PRO sa poti avea o experienta decenta.
    Hai ca m-ai facut curios. Ia pune, te rog, niste poze cu PC-ul (ca sa vad partea vizuala) si print screens din ceva program care sa arate ce configuratie ai, precum si ce rezolutie suporta monitorul tau. Desigur totul real si pentru asta o sa am nevoie de forumul deschis in postarile noastre, in toate pozele/print screens.

    Daca nu pui asta, o sa ai report de la mine pentru trolling.

    Ba chiar ti-as cere si o dovada ca ai cumparat macar 1 din jocurile pe care le tot faci de rahan pe forum de mai bine de 1 an de cand ne onorezi cu prezenta.

    Ca fapt divers, PS4 (nu Pro) il tin strict pentru exclusivitati, pe care le joc in 1080p. Xbox One X-ul este pentru jocuri 4K (pe TV Sony E90) si in principiu pentru orice joc multiplatform sau multiplayer pe care-l joc, iar Nintendo Switch este pentru jocuri fun/on the go, pe cand PC-ul (un Macbook Pro) il tin pentru jocuri casual (Sims 4, Stardew Valley, Cities Skyline si altele de gen).

  6. #166 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Razvane, lasă-l in lumea lui...Chiar nu te-ai săturat?

    PS: Te rog sa nu-i mai dai Quote, eu îl am pe ignore și îi vad aberațiile.

  7. #167 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    @razvanrazy:

    1. nu sunt datori nimanui sa ofer detalii despre viata mea privata si ce detin. Nu esti tu POLITISTUL / SECURISTUL FORUMULUI sa-mi ceri mie socoteala, TI-E CLAR?
    2. raporteaza-ma linistit, ca si eu te-am raportat pentru insulta adusa mie pe un alt topic si nu vad nici acum postarea respectiva stearsa.
    3. la fel, nu sunt obligat sa-ti spun tie ce jocuri detin. Dar recunosc ca pe cele mai bune le-am achizitionat in format retail cu CD (deci am platit mai mult decat daca le-as fi luat in format digital). Chiar dau si precomanda jocurilor cu potential . Ce are prea multe buguri/gameplay si mecanici facute cu picioarele/poveste slaba/recenzii negative nu cumpar. Recunosc ca o singura data mi-am luat teapa la o precomanda. Mi-e suficient sa ma conving de pe clipurile live-stream si video-recenzii ca jocul X e varza!
    4. S-a demonstrat de nu stiu cate ori ca PC-ul e net superior ambelor console si grafic si in privinta controlului (exceptand jocurile de lupte si cu raliuri de masini). Ai nu stiu cate demonstratii pe You Tube sau tu ai ochelari de cal incat ca nu vezi. Eu insumi am lucrat in domeniu consolelor si m-am jucat de nenumarate ori pe PS4 si Xbox One de mi s-a luat. Prefer oricand PC-ul care-i mai comod!
    5. criticile pe care le fac sunt de bun simt, iar tu si cu altii imi persecutati dreptul la libera exprimare de parca va stric zen-ul si va sparg balonul roz de sapun in care traiti. E chiar o atrocitate sa nu mai imi doresc jocuri de duzina? In viata trebuie sa mai iei si pilula rosie, nu doar aia albastra. Voi faceti in asa fel incat sa ma enervati de parca va incomodez si lucrati la companiile respective si va fac publicitate negativa produselor, ori o alta explicatie nu gasesc.
    6. O fi forumul asta despre jocuri pe console, dar iata ca sunt destule persooane care detin doar PC si tot comenteaza pe aici. La fel cum si voi care aveti doar console strict pentru gaming ati comentat pe raposatul forum CG ce era teoretic un forum pentru jocuri pe PC, avand si un subforum dedicat. De ce n-as avea dreptul sa comentez pe sectiuni de jocuri care sunt si asa multiplatform, deci lansate si pe PC? In afara de control si diferente de grafica, e acelasi lucru!
    7. Parca ti-am zis ca daca nu-ti place sa-mi citesti postarile esti liber sa ma treci pe ignore, dar se pare ca te plictisesti prea tare si cauti sa te certi cu mine. Uite ca te bag eu pe ignore.
    Numai stilul amenintator in care mi-ai cerut detalii despre viata mea privata ma face sa nu mai conversez cu dumitale.


    Te rog, nu te obosi sa-mi dai reply!
    Attached Images Attached Images fae-rae-titlu.png

  8. #168 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    E3 2018

    OT: Eu cred ca unii dintre voi sunt lipsiti de griji si altele IRL daca aveti timp si chef sa ucideti neuroni nevinovati contrandu-va pe internet.

    Wakeup, fiecare are dreptul la o opinie. Nici eu nu sunt de acord cu colegul de forum desi (cum a spus si Monky), am un PC de top, are un singur joc pe el si anume, WoW, restul prefer sa le joc pe consola (cand timpul imi permite astfel de rasfaturi). Asta nu inseamna ca ma apuc sa-i dau omului in cap ca nu gandeste ca mine. Fiecare cu “piticii” lui

    /peace

    LE: nu stiu de ce se iau lucrurile prea personal...

    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2018 By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 35 Last Post: 06-03-2022, 22:59
  2. GRATIS - F1 2015 (pana pe 25.03.2018) By musat in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 23-03-2018, 03:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts