Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Results 1 to 13 of 13

Thread: Viitorul seriei Uncharted

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Viitorul seriei Uncharted

    Seria Uncharted s-a facut apreciata pe consola Playstation 3. Uncharted Drake's Fortune a fost unul dintre putinele jocuri pentru care merita achizitionata o consola PS3 in anul 2007. Uncharted 2 Among Thieves a fost lansat pe 13 Octombrie si este considerat unul dintre cele mai bune jocuri aparute in ultimii ani. Dar, care este viitorul seriei? Ei bine, viitorul suna bine pentru fanii seriei. Columbia Pictures lucreaza la un film Uncharted, iar o a treia parte a seriei este inevitabila. Nu se stie daca Uncharted 3 va aparea pe generatia actuala de console sau Sony se va folosi de acest titlu pentru a promova Playstation 4.
    Attached Images Attached Images uncharted2.jpg

  2. #2 SP
    Member televizor's Avatar
    avand in vedere ca Sony are de gand sa se tina de 10 year life cycle pt PS3... cred ca pe PS3 o sa iasa

  3. #3 SP
    Member Payutzu's Avatar
    Eu cand miam luat ps3 am avut de ales intre pachetul cu fifa 08 si cu rachet & clank ,si pachetul cu uncharted am ales unchated

  4. #4 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Mai intai El dorado, apoi Shambala... Mie imi miroase a Atlantis in 3

  5. #5 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Mai intai El dorado, apoi Shambala... Mie imi miroase a Atlantis in 3
    Mie a egipt!

  6. #6 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Eu cred ca se face cam mult tam-tam cu Uncharted asta. Nu spun, e o serie superba, dar prea mult hype.

  7. #7 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    Probabil ca Uncharted 4 va fi un titlu de debut pt PS4, nu de alta, dar suna bine Uncharted 4 pe PS4

  8. #8 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    avind in vedere ca PS4 este la minim 5 ani distanta si ca s-a facut mult hype cu seria asta, Sony va profita si in 2 ani maxim vom avea o continuare. au pierdut prea multi bani cu PS3 ca sa nu ii recupereze cumva asa ca au tot interesul sa mulga IP-urile de succes.

  9. #9 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by dacblood View Post
    Probabil ca Uncharted 4 va fi un titlu de debut pt PS4, nu de alta, dar suna bine Uncharted 4 pe PS4
    Pana acum au aparut doar doua jocuri din seria Uncharted. Ce Uncharted 4?

  10. #10 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    avind in vedere ca PS4 este la minim 5 ani distanta si ca s-a facut mult hype cu seria asta, Sony va profita si in 2 ani maxim vom avea o continuare. au pierdut prea multi bani cu PS3 ca sa nu ii recupereze cumva asa ca au tot interesul sa mulga IP-urile de succes.
    Asa imi doresc sa fiu muls de bani in stilul asta...

  11. #11 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Pana acum au aparut doar doua jocuri din seria Uncharted. Ce Uncharted 4?
    Se vorbea despre Uncharted 3 daca va fi pentru PS3 sau PS4. Eu cred ca Uncharted 3 o sa fie pe actuala genereatie, iar Uncharted 4 (cu siguranta va exista la ce succes are seria) probabil va fi unul din jocurile de debut pentru PS4

  12. #12 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cine indrazneste sa se gandeasca cum va arata Uncharted 4 pe PS4???

  13. #13 SP
    Member Snoopz's Avatar
    cand vă aud că va apărea pe noua generaţie de console... , a confirmat cineva ca va apărea c�t de cur�nd o noua generaţie de console?cum a ţinut PS2-ul 7 ani ,care la răndul său nu se compară nici la degetul mic cu PS3-ul,probabil că at�t va ţine şi PS3-ul

    No offence!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 05-05-2014, 17:16
  2. Viitorul CEO Microsoft ar dori sa vanda Xbox-ul By MonkY in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 15-11-2013, 11:01
  3. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40
  4. Replies: 6 Last Post: 19-01-2009, 23:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts