Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: God of War 3 - Ultimate Edition

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    God of War 3 - Ultimate Edition

    Cand vezi poza editiei de colectie a jocului God of War 3 te-ai gandi ca intr-o cutie atat de mare ar incapea o gramada de bunatati. Din pacate pentru cei care prefera sa colectioneze obiecte palpabile, in "Replica sculptata a Cutiei Pandorei" nu vor gasi decat art book-ul jocului. In rest toate bonusurile vor trebui descarcate pentru a putea beneficia de ele. Acestea sunt urmatoarele:

    • God of War Combat Arena care va contine un decor exclusiv si sapte challenge-uri
    • Un skin Premium pentru Kratos - Dominus
    • God of War: Unearthing the Legend Franchise Documentary - un film documentar care prezinta istoria seriei God of War
    • God of War Trilogy Soundtrack
    • God of War: Blood and Metal EP - musica heavy metal inspirata de God of War.
    Toate acestea va vor costa (daca locuiti in SUA) 100$. Probabil pe cei de peste mari si tari ii va ajunge un "pic" mai mult.
    Desigur, ca orice joc triple-A care se lanseaza nu se poate sa nu vina cu bonus la pre-order. In cazul God of War 3, acest ia forma unui demo care poate fi gasit si in God of War Colection sau Blu-Ray-ul District 9.
    Attached Images Attached Images god-war-ultimate-edition-logo.jpg god-war-ultimate-edition.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    yeah, YEAH !!!!
    al meu e !!!

  3. #3 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cate amintirii cand il vad pe Kratos, mi-a imprumutat un prieten PS2-ul si intr-o noapte intreaga am terminat partea 1 iar a 2-a in urmatoarele 2 nopti.Cat de fain era daca era un cod cu care puteai sa ai un alternate ending...

  4. #4 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Si al meu,ce ziceti iesim din criza pana atunci?Chiar daca iesim sau nu,aceasta editie merita din pin!!!

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pfuai, cum arata... Pacat, ca puteau sa adauge si o figurina cu Kratos (doar are Neca destule bestiale)... si iesea pachetul complet

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Merita sa-ti cumperi un PS3 doar pentru cutia aia

  7. #7 SP
    Member Atrium's Avatar
    Sincer, as lua pachetul doar pentru artbook. Iubesc la nebunie chestiile astea, parca fiecare spune o poveste. Mai degraba as colectiona cartile astea...

    Sunt defect ?

  8. #8 SP
    Member taz@'s Avatar
    OMF-GOW lol...mortala cutia precomanda e gata lol

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    UAU.

    Deci cutia e absolut... geniala. I <3 it. Dar asa cum zicea si MonkY, o figurina n-ar fi stricat. Poate chiar una flexibila, sau daca nu una care l-ar fi infatisat pe Kratos distrugand o creatura, sau... orice.

  10. #10 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ii super collector's edition-ul asta . Are ceva chestii incluse da cred ca high light-ul pack-ului ii cutia ...a si jocu bine-nteles

  11. #11 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    nu va lasati inselati !!!, cutiile sunt fabricate la Voluntari si sunt din ipsos, eu am una si tin carbunii pentru gratar in ea si deja s-a degradat, e naspa rau, nu merita banii - nu cumparati asa ceva (AM SA LE IAU EU PE TOATE ....HU HA HA HA...)
    aaaaa... si chestia cu figurina intr-adevar era tare un Kratos mulgand un minotaur

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    yeah, YEAH !!!!
    al meu e !!!
    Ba al meu!!!

  13. #13 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Din ce material e?

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Din ce material e?
    Kryptonita !

    Acum serios, de unde Dzeu sa stim din ce material este ? Iti dai seama ca nu e din piatra, os, metale pretioase (si nici chiar ne-pretioase... iti dai seama cat ar costa shippingul daca ar fi din plumb ?). Probabil ca va fi din acelasi material din care sunt facute si figurinele... un PVC mai destept, pictat.

  15. #15 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu cred ca e carton presat, ca la Trabant.

  16. #16 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Bateti campii, faceti misto de Kratos...aaaa??...din ce e..normal, din os de balena...sau de caras, nu mai stiu, in orice caz din oase presate si la fel o sa fie si discul blu-ray!

  17. #17 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mersi mult, ma si miram sa fie din plastic cu asa capacitate.

  18. #18 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    nu va lasati inselati !!!, cutiile sunt fabricate la Voluntari si sunt din ipsos, eu am una si tin carbunii pentru gratar in ea si deja s-a degradat, e naspa rau, nu merita banii - nu cumparati asa ceva (AM SA LE IAU EU PE TOATE ....HU HA HA HA...)
    aaaaa... si chestia cu figurina intr-adevar era tare un Kratos mulgand un minotaur
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Bateti campii, faceti misto de Kratos...aaaa??...din ce e..normal, din os de balena...sau de caras, nu mai stiu, in orice caz din oase presate si la fel o sa fie si discul blu-ray!
    Best posts ever!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 21:07
  2. God of War 3: Ultimate Trilogy Edition By ReNeGaDe124 in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-01-2010, 19:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts