Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Statistici beta MAG + box art

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Statistici beta MAG + box art

    Oamenilor le plac cifrele. Cifrele au ceva aparte care ii face pe oameni sa tina minte orice numar de bucati vandute al unui joc, nota primita pe Metacritic si tot asa. PlayStation Blog s-a gandit sa ne faca fericiti cu niste cifre legate de beta-ul public al jocului MAG. Stiati ca pana acum au fost jucate doar in beta peste 42.000 de meciuri? Sau ca jucatorii au fugit in fiecare saptamana peste 500.000 de mile? Nici eu.

    Mai interesant este ca in ultima luna de testare publica a jocului, 65.000 de jucatorii au fost prezenti la datorie dintre care 17.000 au devenit Squad Leader, 3500 s-au calificat la Platoon Leader, 1100 de oameni au devenit OIC si doar 206 au reusit sa ajunga la level 60.

    Toate acestea au fost realizate in timp ce au fost facute pe 18 milioane de kill-uri cu ajutorul celor peste 700 de milioane de focuri de arma trase. De asemenea cel mai popular mod de joc a fost Sabotage, fiind jucat pe Syr Darya Uplink, Darien Network si Copper Hills Relay.

    Pe langa toate aceste informatii impresionante, PS Blog au avut bunavointa sa ne prezinte si cover-ul oficial al jocului. Enjoy!
    Attached Images Attached Images mag.jpg 4173209770_d14ac5fda1_o.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    "18 milioane de kill-uri cu ajutorul celor peste 700 de focuri de arma trase"

    Kewl. Cu un glont omorau ~25714 oameni.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Well, that would be something. lol

    Fixed.

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cred ca e printre cele mai urate coperti de jocuri de PS3 care le-am vazut.

  5. #5 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Cred ca e printre cele mai urate coperti de jocuri de PS3 care le-am vazut.
    Si cum tu te vei juca cu acea coperta, nu vei achizitiona acest joc. Recomanda-le sa faca o editie limitata pentru tine, cu o poza de colorat sau pop-up picture.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. 16.000 locuri pentru beta-ul MAG By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 16-09-2009, 00:17
  2. Uncharted 2 data de lansare, Box Art si altele By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 22-07-2009, 20:55
  3. Guitar Hero 5 Box Art By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 23-06-2009, 17:24
  4. MAG Beta disponibil in vara By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-06-2009, 14:56
  5. Fight Night Round 4 Box Art dezvaluit By istrategie in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 10-03-2009, 21:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts