Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Febra aurului ataca iar

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Febra aurului ataca iar

    Daca vi se parea o excentricitate sa cumperi un PS3 de aur la o suma cu 3 zerouri, iata ca exista un nou subiect de discutie pe aceasta tema: un Wii cu carcasa din aur pur, cu butoane de diamant. Ei bine, Stuart Hughes, cunoscut pentru pasiunea sa de a acoperi lucruri in aur pur, a anuntat de curand editia limitata (3 exemplare) de Nintendo Wii SUPREME (da, asa a dorit chiar el sa fie numita, cu CAPS), la micutul pret de doar 483.883$. Nu, nu va lasa vederea, am scris corect: Patru sute opt zeci si trei de mii opt sute opt zeci si tre de dolari. Consola contine 2500 grame de aur pur si diamante de 19.5 carate. Puteti comanda online, de aici. Pana atunci, eu i-am gasit un nume mai inspirat: GOLDii.
    Attached Images Attached Images goldee.jpg

  2. #2 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Daca vi se parea o excentricitate sa cumperi un PS3 de aur la o suma cu 3 zerouri, iata ca exista un nou subiect de discutie pe aceasta tema: un Wii cu carcasa din aur pur, cu butoane de diamant. Ei bine, Stuart Hughes, cunoscut pentru pasiunea sa de a acoperi lucruri in aur pur, a anuntat de curand editia limitata (3 exemplare) de Nintendo Wii SUPREME (da, asa a dorit chiar el sa fie numita, cu CAPS), la micutul pret de doar 483.883$. Nu, nu va lasa vederea, am scris corect: Patru sute opt zeci si trei de mii opt sute opt zeci si tre de dolari. Consola contine 2500 grame de aur pur si diamante de 19.5 carate. Puteti comanda online, de aici. Pana atunci, eu i-am gasit un nume mai inspirat: GOLDii.
    Cred ca numai unul care nu are ce face cu banii ar da atat pe o consola,ma intreb acum ce va mai urma,un xbox din aur?

  3. #3 SP
    Member Snoopz's Avatar
    acum mi-am dat comanda...stie cineva cand ajunge?imi este cam frica la transport.. dar sper sa nu fie probleme

    acum fara glumaretul este .... imens fata de cat costa PS3-ul GOLD

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Macar daca putea reda jocurile in HD la pretul asta. lol

  5. #5 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ti-e si frica sa joci cu cineva care are un joystick din asta...mai ales daca ii transpira mana,ori ajungi la terapie intensiva , ori schimbi televizoru de 3 ori pe an.

  6. #6 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    PIMP MY WII !
    Arata cocalaresc...serios...
    De ce as da X000 $ dolari doar ca sa am un wii...de 1000 de dolari ps3 + xbox 360 + wii + ps2 si stiu o treaba!

  7. #7 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    ce pret are

  8. #8 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Pacat ca nu am ceva vanzari anterioare ca il luam pe loc.

  9. #9 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Echivalentul acestui joc inseamna: Vila + Piscina + Electronice (PS3, Wii, Xbox, LCD-uri, jocuri multe, etc) + 1 bucata Bmw M3 (sa arate bine cu noua casa) si cred ca raman si cativa banuti.

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm, pentru mine inseamna mai putin, inseamna un apartament cu garaj, indeajuns de central, masina (ceva sa imi placa) x 2 (una de toata ziua si una de distractie) si amenajarea casei Nu vreau prea multe :X

  11. #11 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    prima data cand am citit , credeam ca e vorba de 483 si 88 de centi (sau ceva de genu ) . ma gandeam ca nici nu ii asa de scump . da a 2a oara cand am citit ... m-am convins : ii extrem de scump . Mai lipseste xbox 360 de aur si avem tot setul

  12. #12 SP
    Member Vami's Avatar
    meh.. cu ce ma incalzeste daca e din aur, ca si asa doar ma joc la ea...

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    prima data cand am citit , credeam ca e vorba de 483 si 88 de centi (sau ceva de genu ) . ma gandeam ca nici nu ii asa de scump . da a 2a oara cand am citit ... m-am convins : ii extrem de scump . Mai lipseste xbox 360 de aur si avem tot setul
    24K Gold Xbox 360 Faceplate for Sale on eBay - Xbox

    Quote Originally Posted by Vami View Post
    meh.. cu ce ma incalzeste daca e din aur, ca si asa doar ma joc la ea...
    Iti face si clatite

  14. #14 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    da nu e carcasa completa din aur

  15. #15 SP
    Member Szergiu's Avatar
    culmea culmilor
    sa iti iei xbox de aur ,sa dea rrod si sa primesti unu de plastic(metal..) la schimb
    ar fi ceva

  16. #16 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    culmea culmilor
    sa iti iei xbox de aur ,sa dea rrod si sa primesti unu de plastic(metal..) la schimb
    ar fi ceva
    Eu imi imaginez ca atunci cand se incalzeste prajesti oua pe el

  17. #17 SP
    Member collector's Avatar
    Imi iau si eu un wii desta .. nu-i problema de bani , dar app , stiti pe cineva care poate sa mi-l modeze ?

  18. #18 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by collector View Post
    Imi iau si eu un wii desta .. nu-i problema de bani , dar app , stiti pe cineva care poate sa mi-l modeze ?
    Da, ti-l modeaza Donely. Nu incerca la altcineva, ca daca rupe sigiliul de diamant, adio garantie. lol

  19. #19 SP
    Junior Member Gigis's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Cred ca numai unul care nu are ce face cu banii ar da atat pe o consola,ma intreb acum ce va mai urma,un xbox din aur?

    n-as da nici cat e unul "stock" pe un wii, ce sa faci cu "cdrom-ul" ala

  20. #20 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Gigis View Post
    n-as da nici cat e unul "stock" pe un wii, ce sa faci cu "cdrom-ul" ala
    Indeed, cine d-zeu are nevoie de porcarii gen Wii...



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Remake Final Fantasy VII mentionat. Iar. By drik in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 19-08-2013, 00:35
  2. Anonymous ataca din nou... By MonkY in forum Console News
    Replies: 155 Last Post: 05-07-2012, 00:17
  3. Replies: 5 Last Post: 05-01-2012, 22:02
  4. Splinter Cell: Conviction amanat (iar) By Mika in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 18-08-2009, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts