Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Need for Speed: Out of Law iesit la iveala

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Need for Speed: Out of Law iesit la iveala

    Daca erati curiosi cum se va intitula urmatorul Need for Speed, well, here it is: Need For Speed: Out of Law. Pe diferite fansite-uri din Cehia au inceput sa circule aceste informatii si 2 art work-uri despre joc. Articolul original este in ceha asadar ma incred in traducerea Google si in celalalte site-uri ce au preluat si distribuit stirea. Actiunea se pare ca are mai mult Most Wanted in ea decat Underground, avand loc in Sub Bay City (San Francisco in realitate). Masinile vor fi ceva mai "ancorate" in realitate si nu vor fi la fel de extravagante ca in Carbon si vom putea conduce masini pe care avem mai multe sanse sa le si vedem pe strada. De asemenea nu este de exclus faptul ca vom avea motociclete in acest joc si ca ne vom putea creea propriul nostru numar de inmatriculare. Articolul nu specifica nimic legat de platforme dar nu cred ca este asa greu sa ne imaginam ca este vorba de PC, PS3 si Xbox 360. Electronic Arts a confirmat ca studiourile care ne-au adus Burnout sunt cele care se ocupa si de urmatorul NFS inca Iunie.
    Attached Images Attached Images need_for_speed_out_of_law1.jpg need_for_speed_out_of_law2.jpg

  2. #2 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    CriterionGames (CriterionGames) on Twitter

    NFS stories on the net today - 100% FAKE!

  3. #3 SP
    Member taz@'s Avatar
    Un mix intre seria Underground si Most Wanted ar fi genial!!!inca visez la vremurile underground 1,2,drag racing,neoane sub masina,muzica la maxim,customizare dusa la extrem

  4. #4 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Dupa cum spunea si andrei1 stirea e fake, dovada : Twitter / CriterionGames: NFS stories on the net tod ...

  5. #5 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Mie chiar imi place directia de simulator pe care a luato seria nfs. Nu prea imi placea bling blingu din nfs carbon

  6. #6 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Simulator?Hah...you've got to be kidding me!
    Cat despre stire...era prea frumos sa fie adevarat.

  7. #7 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Iar se intorc la curse ilegale ?

    Daca o sa fie curse ilegale , cum se vede in poze , cred ca seria NFS e pe sfarsite !

    Bine ca e fake !

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca o sa fie curse ilegale facute de Criterion cred ca seria se va ridica din nou.

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sunt singurul caruia i se pare ciudat ca EA trimite una dintre cele mai importante serii ale studioului la un studio ce lanseaza si el un joc de masini concurent NFS-ului?

  10. #10 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    cum zicea si '' taz@ '' ...... o serie combinata cu Underground si Most Wanted ar fi geniala

    Dupa parerea mea serile NFS in care au fost curse ilegale au avut mult mai mult succes decat celelalte ( in deosebi Pro Street-Esec total si chiar NFS Shift ) ...... Drept la opinie asa ca nu sariti pe mine

    Salutari !!!

  11. #11 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Iar se intorc la curse ilegale ?

    Daca o sa fie curse ilegale , cum se vede in poze , cred ca seria NFS e pe sfarsite !

    Bine ca e fake !
    Cred ca nu ai jucat Underground 1,ori esti un impatimit al racing sim-urilor,ori nu iti plac jocurile cu masini(deloc);Underground este cel mai reusit joc din seria NFS dupa Hot Pursuit...anyway parerea ta si o respect

  12. #12 SP
    Junior Member lotoganja's Avatar
    cel mai smecher nfs mi se pare porsche,cat despre stire nfs ul nu ma mai atrage demult

  13. #13 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Fake, fake dar asa au inceput toate cu o stire fake, ramane de vazut...eu personal am fost atrat de NFS MW si Porsche, cele mai frumoase.

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Sunt singurul caruia i se pare ciudat ca EA trimite una dintre cele mai importante serii ale studioului la un studio ce lanseaza si el un joc de masini concurent NFS-ului?
    *au lansat un joc... Momentan nu au planuri anuntate pentru un alt Burnout.

    Chiar si asa, nu isi mananca painea. Burnout = fun, NFS = pseudo-simulator-de-chestii-ilegale-sau-legale-care-seamana-cu-racing-dar-nu-sunt.

  15. #15 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Sper sa scoata un nou high stakes care dupa parerea mea a fost cel mai bun nfs + ca a avut cel mai bun soundtrack, in special callista

  16. #16 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Cred ca nu ai jucat Underground 1,ori esti un impatimit al racing sim-urilor,ori nu iti plac jocurile cu masini(deloc);Underground este cel mai reusit joc din seria NFS dupa Hot Pursuit...anyway parerea ta si o respect
    Am jucat toate NFS-urile si cele un care au fost curse ilegale ( chiar si Underground 1 ) mi s-au parut cele mai slabe ! Putin mi-au placut dar nici nu se compara cu Dirt 2 sau Gran Turismo 5 sau chiar primele NFS-uri . E doar parerea mea , poate altii au alta parere .

  17. #17 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu zic sa mearga pe ilegale. Cu celalat gen de joc (simulator auto) avem noi Forza III si Gran Turismo V. Daca mai vreau si un raliu bag un Dirt II si gata. Deci chiar ma bucur daca urmatorul NSF ar fi cu open world si curse ilegale.

  18. #18 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    As fi super incantat daca seria va revenii la curse ilegale,MW a fost cel mai bun dupa parerea mea

  19. #19 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    cum zicea cineva: o combinatie intre MW si Underground 2 ar fi minunat(curse ilegale,neoane sub masina,open-world...)

  20. #20 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Simulator?Hah...you've got to be kidding me!
    Cat despre stire...era prea frumos sa fie adevarat.
    Ok poate mam exprimat gresit si nu a luat o directie de simulator pur sange dar oricum in comparatie cu most wanted sau carbon are ceva mai mult realism nfs shift si chiar pro street-ul (nu vorbesc de undercover care a fost un yuck total )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-12-2012, 12:59
  2. Replies: 2 Last Post: 05-10-2011, 17:51
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts