Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Jungla a ajuns pe Xbox Live Marketplace

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Jungla a ajuns pe Xbox Live Marketplace

    Cui i-a placut Madagascar? Cine se va duce sa vada Madagascar 2? Cine va vrea sa il joace nu trebuie decat sa isi deschida consola Xbox 360 si sa se duca pe marketplace si sa descarce demo-ul. Jocul va cuprinde toate echipa formata din cele 10 animalute deja faimoase, 12 nivele si 8 mini-game-uri pentru multiplayer. Jocul complet bineinteles. Va fi oare un joc care sa merite cumparat? Sa aibe ceva deosebit si sa nu fie un alt joc facut dupa film care sa vada cateva zeci de mii de exemplare? Asteptam de la voi, dupa ce il jucati, acest raspuns

    Content: Madagascar 2 Demo
    Price: Free
    Availability: All Xbox LIVE regions
    Dash Text: [ESRB: E10+ (Everyone 10+) MILD CARTOON VIOLENCE,MILD SUGGESTIVE THEMES,SIMULATED GAMBLING] Your favorite characters are back in the Madagascar: Escape 2 Africa� video game, based on the DreamWorks Animation movie! Join Alex, Marty, Melman, Gloria, those crafty penguins and their entire madcap Madagascar� crew in an all-new action-packed journey to save the African savannah. With over 10 playable characters, 12 distinct levels, and 8 multiplayer mini-games, Madagascar: Escape 2 Africa is guaranteed to deliver a diverse, fun and wacky adventure like never before!
    Attached Images Attached Images madagascar.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Bobby, o singura remarca am. asemenea jocuri se vind in draci, nu in citeva mii de exemplare si asta se intimpla pentru ca orice mamica out there o sa ii ia puradelului 'jocul cu animalutzele din jungla....2'. eh, daca ai stii tu cite harry potteruri s-au vindut...

  3. #3 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu stiu cati mai tineti minte vechile jocuri Disney scoase dupa filmele lor, gen Tarzan, Hercule etc. Alea chiar meritau jucate si nu erau genul de jocuri: "Ce jocuri mai avem de facut pe luna viitoare"

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Acum cati ani erau acelea?! Acum f mult. Le-am jucat din placere. Zi-mi un joc asemanator de curand.

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Bobby, o singura remarca am. asemenea jocuri se vind in draci, nu in citeva mii de exemplare si asta se intimpla pentru ca orice mamica out there o sa ii ia puradelului 'jocul cu animalutzele din jungla....2'. eh, daca ai stii tu cite harry potteruri s-au vindut...
    Asta-mi aduce aminte de o tipa pe la 30 de ani care mi-a vazut anuntul pe net si a vrut sa cumpere Harry Potter. Tipa mi-a marturisit ca e innebunita dupa Harry Potter dar n-are bani de Wii din pacate si o sa-l ia pentru PC. A fost singurul Harry Potter pe care l-am vandut.

    Bobby la noi nu exista un fanbase pt filme la fel cum e inafara. La noi copilu e educat sa-si ia filmu de pe torrente. Afara exista de exemplu un magazin dedicat Piratii din Caraibe la un parc de distractii si-ti garantez ca pe langa sepci de pirat, petice si picioare de lemn, o mamica o sa cumpere si jocul.
    Noi nici macar nu putem aprecia calitatea acestor jocuri la fel cum faceam cu Tarzan sau altele care sincer erau mediocre pentru ca atunci doream sa ne identificam cu personajul.
    Acum cand ii ai pe Don, pe Sackboy, Nero & Dante, Solid Snake... cine naiba mai vrea sa fie un pinguin care topaie de nebun?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Marketplace Deals - Xbox One By djleo666 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 27-08-2020, 12:15
  2. Xbox MarketPlace vine si pe PC By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 11-10-2008, 15:37
  3. Replies: 9 Last Post: 24-09-2008, 20:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts