Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 25 of 25

Thread: Microsoft: "2010 va fi cel mai bun an pentru Xbox 360"

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ninety-Nine Nights II nu se pune? - se apropie luna Mai cu pași repezi

  2. #22 SP
    Member drik's Avatar
    NATAL!?!??!?!?!?!??!!?

    Ma gandeam mai mult la exclusive serioase nu simulatoare de dat din maini... Si incercam sa ma limitez la lucruri ce par a fi primite foarte bine fara prea multa analiza... Eu unul ma uit cu plictiseala spre Xboxul meu gandindu-ma la 2010...

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Potentialul lui Natal e enorm, dar asta e deja o cu totul alta discutie. Iar limitarea ta la lucrurile primite "bine" fara dezbateri si argumentari mi se pare aiurea. Anul e abia la inceput, si dupa cum am vazut si la Mass Effect 2 nu se mai baga buget in marketing decat in ultimele 2-3 luni inainte de lansare si atunci FOARTE agresiv. Cu alte cuvinte, aparenta de acum va fi cu totul diferita de aparenta de la E3 de exemplu. Nici 'Natal' nu a fost promovat asa cum probabil se va intampla incepand cu luna septembrie.
    N-am vazut nici macar un trailer la Fable 3 care desi nu promite mult din punctul meu de vedere, ne va face macar un sneak preview mai detaliat cu privire la tehnologia de "dat din maini".

    Singura exceptie o face Halo Reach unde datorita fan base-ului urias e suficient sa "scapi" o poza dintr-un closed-beta si gata hype-ul.

  4. #24 SP
    Member drik's Avatar
    Oricum o dai, ai spus acelasi lucru. Daca sunt 2 jocuri care se vor vinde foarte bine, vor fi primite critic excelent si vor tine Xboxul anul asta sus, acestea vor fi ME2 si HaloR. De aici "fara dezbateri si argumentari". Numai ca eu doar am spus-o, iar tu ai argumentat. See what I did there?

    Sunt constient ce potential are Natal iar acest potential este atragerea unui public casual masiv catre o consola sa spunem, nu atat de casual... Din perspectiva mea, publicul casual si masurile pe care le ia Microsoft pt a-l atrage e pur si simplu trecut la folderul "Indiferenta" atunci cand discut despre ce va fi sau nu anul consolei X sau Y... Credeam ca discutam despe jocuri sau cel putin aceasta a fost impresia gresita lasata de primul post...

    De aici concluzia ca discutam despre un an plin de jocuri primite bine comercial si critic. Am o impresie ca Fable 3 va fi totusi lasat pe 2011... De asemenea inca sper ca urmatorul Fable va fi ce trebuia primul sa fie si m-am obisnuit de ceva ani sa nu cred tot ce spune Peter...

  5. #25 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Chiar as vrea sa vad cum e Natal si daca e chiar atat de tare cum se spune ca va fi...dar de la Nintendo nu am mai auzit nimic...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 01-04-2012, 10:51
  2. Cel mai bun "sports game" - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 21 Last Post: 02-02-2010, 17:12
  3. Cel mai bun "action/adventure game" - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 25 Last Post: 02-02-2010, 17:08
  4. Cel mai bun "driving game" - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 18 Last Post: 23-12-2009, 12:09
  5. Cel mai bun "fighting game" - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 15 Last Post: 07-12-2009, 01:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts