Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Left 4 Dead - Achievements

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Left 4 Dead - Achievements

    Valve a facut astazi publica lista cu achievement-urile din urmatorul lor joc, Left 4 Dead. Acest joc este un co-op... zombie shooter in care jocul in echipa si comunicarea face totul. Personal gasesc achievements-urile foarte provocatoare, lucru care mi se pare foarte ok. Jocul are ca data de lansare 18 Noiembrie (US) si 21 Noiembrie (EU). Left 4 Dead este console-exclusive pe Xbox 360.

    Attached Images Attached Images left4dead.jpg

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu spun ca nu se va vinde... cred ca sunt multi care il vor, dar dupa parerea mea, data de lansare este foarte prost pusa

  3. #3 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    nu spun ca nu se va vinde... cred ca sunt multi care il vor, dar dupa parerea mea, data de lansare este foarte prost pusa

    curiozitate: de ce este prost pusa data lansarii ? ca m-ai lasat cu gura cascata

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    tinand cont ca achievements sunt pentru 360, deci stirea este pentru xbox... dau doar 2 exemple... gow 2 si cod 5... ambele au co-op, ambele vor rupe serverele de multiplayer... dupa parerea mea... multi vor lua l4d dupa sarbatori

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Hai sa vedem: jocuri lansate in aceeasi perioada : fable cu fallout apoi gow, cod5, endwar toate cam in aceeasi perioada. Prea multe in prea putin timp.

  6. #6 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    nu spun ca nu se va vinde... cred ca sunt multi care il vor, dar dupa parerea mea, data de lansare este foarte prost pusa

    cum bueeey , e exact de ziua mea , nici nu se putea mai bine

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    cum bueeey , e exact de ziua mea , nici nu se putea mai bine
    tu esti exclus... anti gow, anti cod, anti fable, anti dead space...

  8. #8 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Jocul are ca data de lansare 18 Noiembrie (US) si 21 Noiembrie (EU). Left 4 Dead este console-exclusive pe Xbox 360.
    Stai un pic sa inteleg, Left 4 Dead e console-exclusive ? De unde ai scos afirmatia asta ?

    Valve e PC Developer dupa cum nu stii, ca de curand jocurile lor vin si pe xbox360 asta e altceva.. pana si achievement-urile vin pe pc prin steam

    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    tinand cont ca achievements sunt pentru 360, deci stirea este pentru xbox...
    achievements gasesti si pe PC prin Steam

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Se referea ca este exclusiv Xbox 360 pe partea de console. Multe au fost zvonuri cum ca L4D ar aparea pe PS3 si toate dezmintite.

  10. #10 SP
    Member obidan's Avatar
    Actually developerii au spus ca MOMENTAN se gandesc numai la variantele 360 + PC, sa le imbunateaseasca pe alea si apoi vor vedea..
    Nu au negat o viitoare aparitie PS3( Bioshock style)

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu am spus ca nu apare pe PC, am spus doar ca este exclusiv Xbox 360 cand vine vorba de console .

  12. #12 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ati uitat de farccry2 care sa lansat deja

  13. #13 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Actually developerii au spus ca MOMENTAN se gandesc numai la variantele 360 + PC, sa le imbunateaseasca pe alea si apoi vor vedea..
    Nu au negat o viitoare aparitie PS3( Bioshock style)
    Si e foarte tare atunci cand iti apare jocul dupa un an, nu?

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Left 4 Dead: Survivors By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 14-05-2014, 22:46
  2. Left 4 Dead 2 By erik95 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 70 Last Post: 10-03-2013, 07:38
  3. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 11:31
  4. Left 4 Dead Videos By paul in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 16-10-2009, 07:53
  5. Left 4 Dead DLC By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 11-02-2009, 21:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts