Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Killzone 3 va suporta 3D, Arc?

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Killzone 3 va suporta 3D, Arc?

    In seara aceasta va fi anuntat un nou joc pentru PS3, iar printre titlurile zvonite se numara si Killzone 3. Conform unei surse de incredere a celor de la CVG, Killzone 3 va fi unul dintre primele jocuri 3D pentru consola celor de la Sony si se va folosi si de Arc, controllerul ce va fi lansat in toamna. Lansarea ar putea fi mai aproape decat credem, al treilea titlu al seriei Killzone ar putea fi lansat de Craciun.
    Attached Images Attached Images killzone_ps3_16.jpg

  2. #2 SP
    Member Payutzu's Avatar
    cadoul perfect de craciun

  3. #3 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Te referi la cel anuntat de CEO de la SCE Benelux, sau la cel de la GTTV? Eu nu mai inteleg nimic. Vor fi anuntate doua jocuri, azi/maine?

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ma refer la cel de pe GTTV.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Arc e chestia aia cu bec colorat in varf care lumineaza ? Doamne pazeste-ma... sa joc shootere cu bagheta magica mai trebuia...

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Haide mai , nu iti place sa te simti Harry Potter controland un joc cu 2 bagete ? lol

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Haide mai , nu iti place sa te simti Harry Potter controland un joc cu 2 bagete ? lol
    Ba da... imi si imaginez cum alerg in Killzone 3 dupa unul cu bagheta sa i-o infig in.... inima

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Ma refer la cel de pe GTTV.
    Deci nu este asta? N4G.com : Sony will announce a new PS3 game today at 8:00pm (GMT)

    Nu e ma niciun Kilzone 3 pe arcuri. Syphon Filter FTW!, mai ales ca se fac si 10 ani de PS2.

  9. #9 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Warhawk 2 FTW !

  10. #10 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Un nou joc??? UUUU...Park vad: "We have decided to skip the GT5 game and go directly to GT6 wich will be released in 2050".
    Back on: Mi se pare ca formatul 3D nu este ceva extraordinar nici la cinema unde este un huge ass screen...cu atat mai putin in jocuri cu TV-urile noastre.

  11. #11 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by cayman_ss View Post
    Un nou joc??? UUUU...Park vad: "We have decided to skip the GT5 game and go directly to GT6 wich will be released in 2050".
    Back on: Mi se pare ca formatul 3D nu este ceva extraordinar nici la cinema unde este un huge ass screen...cu atat mai putin in jocuri cu TV-urile noastre.
    Nici touchscreen, HDMI, fibra optica, Blu-Ray, etc., nu sunt extraordinare, dar parca fac viata mai frumoasa unora. Hai sa lasam ipocrizia, pana cand vom putea testa. Recunosc, si eu spuneam ca 54 de cm ajung, cand baleam la o plasma Panasonic de 200 de milioane. Cat despre premonitia ta despre GT5, ce sa zic, you're a funny guy...park.

  12. #12 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Nici touchscreen, HDMI, fibra optica, Blu-Ray, etc., nu sunt extraordinare, dar parca fac viata mai frumoasa unora. Hai sa lasam ipocrizia, pana cand vom putea testa. Recunosc, si eu spuneam ca 54 de cm ajung, cand baleam la o plasma Panasonic de 200 de milioane. Cat despre premonitia ta despre GT5, ce sa zic, you're a funny guy...park.
    Touchscreen este un big leap forward fata de ecranul normal. HDMI nu se poate compara cu cablurile AV cum este si fibra optica in comapratie cu modem-urile. Blu-Ray cu capacitati de 25-50GB nu se poate compara cu un dvd care este limitat la 8.4GB. Ce vreau sa spun e ca ce ai enumerat sunt toate folositoare si au participat clar la avansarea tehnologiei. 3D insa nu se poate incadra aici dupa parerea mea. Sorry dar blur-area ecranului in anumite scene ptr a da impresia "ca vine spre tine personajul" nu este un advancement. Este o tehnologie de pe vremea lui NES si Virtual Boy de la nintendo (ca tentativa cel putin )

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Deci nu este asta? N4G.com : Sony will announce a new PS3 game today at 8:00pm (GMT)

    Nu e ma niciun Kilzone 3 pe arcuri. Syphon Filter FTW!, mai ales ca se fac si 10 ani de PS2.
    Un nou Sifon de nota 6? Oh noooo....

  14. #14 SP
    Junior Member calin PS3's Avatar
    lol o sa fie prea repede lansat si nu imi place deloc parea cu arc-ul dar despre 3d m-am bucurat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Playstation 4 va suporta jocuri PS3? By Dant3 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 19-02-2013, 10:28
  2. MAG va suporta PS Move By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 17-08-2010, 22:30
  3. Ps3-ul va suporta fisiere .mkv By Srachi in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 48 Last Post: 06-02-2009, 01:38
  4. Fallout 3 va suporta trophy By istrategie in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 11:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts