Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Fallout: New Vegas - detalii si imagini

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Fallout: New Vegas - detalii si imagini

    PC Gamer Magazine ne ofera cateva detalii noi despre Fallout: New Vegas. Personajul este un simplu om, un nimeni al Nevadei. Acesta se ocupa cu transportul unor pachete din pucntul A in punctul B pentru cativa dolari in Nevada anului 2280. Treburile nu stau insa foarte bine, esti atacat de un necunoscut care iti ia pachetul si te lasa in mijlocul desertului. Lovitura iti provoaca o schimbare de personalitate, jucatorul se trezeste la cateva zile dupa incident in orasul Goodsprings, de aceasta data in postura unui aventurier gata sa lupte cu pericolele unei lumi post-apocaliptice. Acestia au dorit sa faca o versiune "vestica" a Fallout 3, acesta fiind motivul pentru care au ales Vegas ca loc de desfasurarea a ostilitatilor. Archimedes II este o sursa de distrugere in masa. Modul Hardcore va face jocul mai greu: deshidratarea are un rol important, munitia are greutatea si stimpacks vor vindeca in timp, nu instant. NCR Rangers au o putere de foc foarte mare, dar si armuri foarte bune. Upgrade-urile pentru arme vor aduce imbunatiri semnificative puterii de foc a acestora, posibilitatea de a avea mai multa munitie, preciziei etc. Raul the Goul este primul companion, party-ul putand avea 2-3 membrii. Jocul va fi lansat pe PC, Xbox 360 si PS3 in toamna acestui an.
    Attached Images Attached Images fall-2.jpg fall-3.jpg fall-4.jpg fall-8.jpg fall-7.jpg fall-6.jpg fall-5.jpg fall-9.jpg fall-10.jpg fall-11.jpg fall-12.jpg fall-15.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Part 2
    Attached Images Attached Images fall-14.jpg fall-13.jpg fall-1.jpg

  3. #3 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Powder Ganger - funny pt cei care au vazut power rangers

  4. #4 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Sincer , dupa poze nu-mi pare foarte diferit , parca ar fi un alt... DLC

  5. #5 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Va fi diferit dar in alta directie, nu din punct de vedere al graficii ci al gameplay-ului. Ramine de vazut ce va fi.

  6. #6 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Eu am jucat Fallout 1,2 si Tactics pe PC si desi ca grafica si gameplay nu sunt asa faine, la atmosfera dau clasa la Fallout 3.
    Desi mi-a placut mult Oblivion, Bethesda m-a dezamagit cu Fallout 3. La Fallout New Vegas am sperante ceva mai mari, il face Obsidian (Star Wars Knights of the Old Republic 2, Neverwinter Nights 2) impreuna cu developerii de la jocurile originale. In concluzie ar trebui sa fie mai bun decat Fallout 3, sper sa mai updateze un pic engine-ul grafic, mai ales la texturi, e cam prafuit (desi la Oblvion in 2006 era ultimul racnet).

  7. #7 SP
    Member drik's Avatar
    Chiar speram o intoarcere la radacini cu asta... this FPS bullcrap is not Fallout.

  8. #8 SP
    Member Painkiller's Avatar
    e perfect. fallout 3 e singurul rpg care am avut rabdarea sa il joc si sa fac si platinum la el. imi place ca e mai action based decat role-play.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04
  2. Detalii despre Fallout: New Vegas By erik95 in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 01-06-2010, 18:07
  3. Detalii despre Fallout: New Vegas By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-02-2010, 08:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts