Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Lansare Far Cry 2 in Romania se lasa cu concurs

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Lansare Far Cry 2 in Romania se lasa cu concurs

    Ubisoft Romania impreuna cu Hercules si Media Galaxy organizeaza un eveniment gaming cu ocazia lansarii jocului Far Cry 2 in Romania. Cel de-al doilea episod al seriei Far Cry, dezvoltat �n Montreal pentru PC, PlayStation 3 şi Xbox 360 va debuta oficial �n Rom�nia pe 15 noiembrie �n magazinul Media Galaxy din incinta complexului comercial Unirea din Bucureşti. Cu aceasta ocazia se va organiza un concurs multiplayer pe una dintre hartile Death Match din Far Cry 2. Premiile varieaza la o consola PlayStation 3 cu Far Cry 2 pana la jocuri si camere web din partea Hercules si Ubisoft.

    �n cadrul festivităţii de lansare va avea loc şi un concert susţinut de formaţia Black Magic, promiţ�nd o distracţie pe cinste celor cărora le plac ritmurile rock şi metal.

    Inscrierile se fac pe pagina Concurs FAR CRY 2 MEDIA GALAXY - Unirea, sambata 15 noiembrie 2008. Cum o sa fie foarte multi doritori de la noi de pe forum este un thread special despre acest concurs aici : http://www.consolegames.ro/forum/f60...rie/#post28240

    Va urez mult noroc.
    UBISOFT ŞI MEDIA GALAXY
    ANUNŢĂ LANSAREA OFICIALĂ A
    FAR CRY� 2
    �N ROM�NIA



    Bucureşti – 5 noiembrie 2008 - Ubisoft Rom�nia alături Media Galaxy anunţă lansarea oficială a mult aşteptatului FPS, Far Cry 2 şi �n Rom�nia.

    Inspirat de succesul lansării Brothers in Arms: Hell’s Highway, Ubisoft a pregătit pentru jucătorii din Rom�nia o nouă surpriză: lansarea oficială a Far Cry 2 �n cadrul unui concurs de proporţii. Cel de-al doilea episod al seriei Far Cry, dezvoltat �n Montreal pentru PC, PlayStation 3 şi Xbox 360 va debuta oficial �n Rom�nia pe 15 noiembrie �n magazinul Media Galaxy din incinta complexului comercial Unirea din Bucureşti.

    Punctul forte al evenimentului se anunţă a fi concursul multiplayer organizat de Ubisoft �mpreună cu Media Galaxy. Cei care se �nscriu pe site-ul www.mediagalaxy.ro p�nă la data limită (13 noiembrie 2008) vor putea participa la o �ntrecere multiplayer de tip Death Mach, pe una din hărţile cuprinse �n FPS-ul Far Cry 2. Concursul va fi desfăşurat pe console PlayStation 3. Cei mai buni „mercenari” vor fi răsplăti cu premii substanţiale:

    - C�ştigătorul locului I va primi o consolă PlayStation 3 de 80GB �mpreună cu Far Cry 2 Collector’s Edition pentru Playstation 3
    - Cel care va ocupa locul secund �n cadrul competiţiei va fi răsplătit cu un Controller Wireles Sixaxis pentru Playstation 3 şi un Far Cry 2 Collector’s Edition pentru Playstation 3
    - Cel care va ocupa al treilea loc al podiumului imaginar va primi Far Cry 2 Collector’s Edition pentru Playstation 3
    - Locurile 4-10 vor fi răsplătiţi cu c�te o copie a jocului Far Cry 2 pentru PC şi c�te o cameră web Hercules Classic Link

    �n cadrul festivităţii de lansare va avea loc şi un concert susţinut de formaţia Black Magic, promiţ�nd o distracţie pe cinste celor cărora le plac ritmurile rock şi metal.

    Concursul se va desfăşura pe baza �nscrierilor care au loc pe site-ul www.mediagalaxy.ro. Data limită este 13 noiembrie. Lansarea şi concursul vor avea loc pe 15 noiembrie. Numărul de participanţi este limitat, astfel vă recomandăm să vă grăbiţi. Pentru informaţii detaliate despre regulament, despre condiţii de �nscriere şi participare, despre premii şi despre concursul �n sine, vizitaţi pagina web www.mediagalaxy.ro. Pentru mai multe detalii despre Far Cry 2 vizitaţi pagina web: www.farcry2game.com.



    Despre Ubisoft
    Ubisoft este unul dintre cei mai importanți producători, publisheri și distribuitori de produse de divertisment interactive, la nivel mondial, care a crescut considerabil printr-o gamă de produse și parteneriate, diversificate și de calitate. Ubisoft are echipe de dezvoltare �n 27 de țări și distribuie jocuri �n 55 țări pretutindeni �n lume. Obiectivul principal este realizarea de jocuri video de cea mai �naltă calitate, folosind tehnologii de ultimă oră. �n anul fiscal 2007-08 Ubisoft a �nregistrat o cifră de v�nzări de 928 milioane de euro. Pentru mai multe detalii vizitați www.ubisoftgroup.com.

    Despre MEDIA GALAXY
    MEDIA GALAXY este brand al grupului ALTEX ROMANIA, lider pe piaţa de electronice, electrocasnice şi IT&C din Rom�nia. �n prezent reţeaua numără 17 magazine deschise �n principalele oraşe din ţară. MEDIA GALAXY se diferenţiază av�nd CEA MAI VARIATĂ GAMĂ DE PRODUSE.

    Despre Black Magic
    Muzica celor de la Black Magic reuneşte at�t elemente clasice, c�t şi moderne ale stilului metal. �nfiinţată �n 2006, formaţia a fost deja cap de afiş �n prima zi a festivalului Rock Out Loud! 2007, ce a avut loc �n Poiana Braşov. Mai multe informaţii despre Black Magic, precum şi c�teva melodii, pot fi găsite pe pagina MySpace a trupei, www.myspace.com/blackmagicro.

    � 2008 Ubisoft Entertainment. Toate drepturile rezervate. Far Cry 2, Ubisoft, Ubi.com, şi sigla Ubisoft sunt mărci �nregistrate ale Ubisoft Entertainment �n SUA şi/sau alte ţări.
    Attached Images Attached Images far_cry_2_romania.jpg logo_ubisoft.jpg hercules_logo.jpg mg.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ne vedem acolo!

  3. #3 SP
    Member collector's Avatar
    sincer sa fiu credeam ca e ceva de capu lui ... singleplayer e slabut ..., bun , am zis ca o sa aibe multy cat de cat ok , dar si acolo au dat-o in bara ... 99% din harti sunt jucate cu sniperu , ff aiurea mai ales daca nu iti place / nu stii / nu vrei sa joci cu sniperu ..

  4. #4 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Am si eu o intrebare: pe ce platforma se va juca in competitie, am vazut ca premiile sunt in materie de ps3, deci sa inteleg ca pe ps3 ?
    Sau pe pc/xbox 360?

  5. #5 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Scrie clar in stire: PS3. Tu citesti doar titlul?

  6. #6 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Ok, am mai citit odata si am vazut, am sarit paragraful unde se specifica treaba asta. Scuze pt post.

  7. #7 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Bafta celor care se inscriu !!

  8. #8 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu inca astept sa ma sune....
    Cred ca nu mai sunt locuri.. ma rog.. noroc celor dej ain concurs!

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Bafta celor care se inscriu !!
    +1 de la mine .

  10. #10 SP
    Member weriwulf's Avatar
    ****pe mine m-au sunat de abia acum...si n-am cum sa ajung maine in Bucuresti...a trebuit sa refuz...dar nu prea cred ca ora 20:30 e ora buna de sunat...

  11. #11 SP
    Member kinezu's Avatar
    Da, niste nesimtiti! Si pe mine m-au sunat azi la 20.

  12. #12 SP
    Member weriwulf's Avatar
    anyway spor la cei care au reusit sa ajunga acolo! may the coin land on its edge!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Concurs Digilent Romania By Dudel in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2010, 23:42
  3. Concurs Ubisoft Far Cry 2 15 Noiembrie By Bobby in forum Console Club
    Replies: 79 Last Post: 17-11-2008, 10:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts