Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Zvon: Data de lansare pentru Gran Turismo 5

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Data de lansare pentru Gran Turismo 5

    Gran Turismo 5 a fost amanat de foarte multe ori, dar acum pare foarte aproape de lansare. Sony planuieste sa lanseze jocul in toamna, dar nu au oferit o data exacta. Retailer-ul Play ne ofera o posibila data de lansare pentru simulatorul auto al celor de la PolyPhony Digital: 24 Septembrie 2010. Ar fi minunat daca peste cateva luni ne-am putea juca acest joc, unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului. Recent s-a descoperit prin intermediul unui studiu ca 33% din persoanele care doresc sa cumpere GT5 nu detin inca un PS3.
    Attached Images Attached Images 24156d1243968786-e3-2009-gran-turismo-vine-pe-psp-gtrm19rup4.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member roberto28's Avatar
    pare interesant jocul..intentionez sa-mi iau un G25 pentru GT5, sa para mai realist (clutch)

  3. #3 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    As comenta si zvonul dar parca mai bine as comenta poza aia rupta din realitate..si masina :X

    Data de 24 sept data de Play este mai mult ca sigur luata de aici Gran Turismo 5 Release Date - PS3 . Iar acel zvon dat pe VGR este destul de vechi. Totusi sper sa fie candva in toamna lansat...

  4. #4 SP
    Member collector's Avatar
    tinand cont ca in toamna , forza 3 va face 1 an , e foarte posibil sa apara forza 4 ...

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca il mai amana mult, o sa continue developmentul pe PS4. Sau poate mai stii, asta e si intentia

  6. #6 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca il mai amana mult, o sa continue developmentul pe PS4. Sau poate mai stii, asta e si intentia

    Eu nu vad urmatoarea generatie de console sa apara foarte curand. E si o chestie de perceptie aici..grafica lui GT5 va fi superba pe PS3, insa pe PS4 ( care va trebuie sa fie net superiaora PS3) nu va avea nici un fermec. Anul acesta mai apar si perifericele ptr fiecare consola deci nu vor dispare curand mai ales ca unii din noi abia acum si-au stabilizat consolele din a nu mai "lua foc"

  7. #7 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Imaginea aia e absolut incredibila, chiar ca e rupta din realitate... Se pare ca incepe perioada de aparitie a jocurilor de PS3 cu grafica fenomenala asa cum a avut si PS2 aceasta perioada.

  8. #8 SP
    Member romey's Avatar
    Seria Gran Turismo intotdeauna a fost referinta in grafica si nu numai.

  9. #9 SP
    Member cisse's Avatar
    Cred ca va fi un joc superb. Ma joc de rup prologue. Abia astept lansarea

  10. #10 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    poate cand va aparea,si se va vinde cu un ps3,cred ca atuncea mi-as lua si eu unul!!

  11. #11 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    poate cand va aparea,si se va vinde cu un ps3,cred ca atuncea mi-as lua si eu unul!!
    Poate vor face cei de la Sony o promotie care va cuprinde si un manual de limba romana.

    Back to topic: Va fi sau nu va fi lansat in toamna? Aceasta este intrebarea.

  12. #12 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Poate vor face cei de la Sony o promotie care va cuprinde si un manual de limba romana.

    Back to topic: Va fi sau nu va fi lansat in toamna? Aceasta este intrebarea.
    Promotie sau nu sa sti ca nu ar fi primul Gran Turismo cu manual in limba romana, eu am Gran Turismo 4 cu asa un manual.

  13. #13 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Se pare ca nici tu nu ai manualul la care ma refer.

  14. #14 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by romey View Post
    Promotie sau nu sa sti ca nu ar fi primul Gran Turismo cu manual in limba romana, eu am Gran Turismo 4 cu asa un manual.
    Se referea la faptul ca habar n-aveti sa scrieti in limba romana,o spun mai pe indelete ca sa intelegeti despre ce vorbeste,si nu va suparati pe mine,dar chiar are dreptate.

  15. #15 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Daca tot o sa apara Gran Turismo 5, Tourist Trophy pentru ps3 va aparea?

  16. #16 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    poate cand va aparea,si se va vinde cu un ps3,cred ca atuncea mi-as lua si eu unul!!
    Jocul asta daca nu dati banii pe el nici nu meritati sa-l jucati,la cat au lucrat oamenii aia la el.Asa ca lasati voi promotiile si scoateti banul daca vreti sa jucati ceva de calitate.

  17. #17 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Poi normal ca o sa dam un ban pe joc ca nu o sa il gasim pe trackere de torrent....Si sigur jocul asta se va vinde foarte bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 are data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 15-11-2010, 13:59
  2. Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2010, 17:55
  3. Replies: 6 Last Post: 16-06-2010, 11:51
  4. Gran Turismo 5 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-09-2009, 16:17
  5. Replies: 12 Last Post: 15-07-2009, 07:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts