Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 45

Thread: Mortal Kombat anuntat

  1. #21 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    OMG OMG ..... De abea astept nu mai am cuvinte...

  2. #22 SP
    Member Ares's Avatar
    stirea anului

  3. #23 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Tin minte ca atunci cand aveam 8-9 ani ne strangeam vreo 3-4 si incepeam sa jucam MK4 in 2 ( pe ture ) pana ni se facea mila de tastatura... Am mai vazut MK-uri de atunci, dar nici unul nu ma atras ca MK4, desi aratau mai bine. So, sa speram ca se va ridica la asteptarile tuturor.

  4. #24 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Doamne cat de bine arata! pacat ca nu reusesc inca sa-l gasesc pe youtube..vroiam o rez mai mare la trailer.

    PS: no scorpion in the trailer?!?


  5. #25 SP
    Member Xbox's Avatar
    bestial

  6. #26 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Visez la un Kabal puternic (avea cel mai lung combo in mk3)

  7. #27 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    omg genial
    e superb trailerul arata asa bine

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sper sa nu inceapa iar cu "Babality" si alte chestii "oh look i can be a funny game too". Get serious, pls ! No Batgirls, Wonderwomen si alte pisicute...

  9. #29 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sper sa nu inceapa iar cu "Babality" si alte chestii "oh look i can be a funny game too". Get serious, pls ! No Batgirls, Wonderwomen si alte pisicute...
    Friendship!

  10. #30 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sper sa nu inceapa iar cu "Babality" si alte chestii "oh look i can be a funny game too". Get serious, pls ! No Batgirls, Wonderwomen si alte pisicute...
    u mean like this, right?

    Bloodbath FTW!






    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Friendship!
    now, finish him!

  11. #31 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Wow!
    Are un feeling de MK II si Ultimate
    Pana apare jocul va invit online la lupte epice de MK II (Kreust79)
    Off topic: Stie cineva cum functioneaza PSN Ranks Points? Joc doar de vre-o 3 saptamani si de 2 saptamani nu mai cresc in rating deloc chiar daca bat tipi care sunt in top 50

  12. #32 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Adr!an View Post
    Wow!
    Are un feeling de MK II si Ultimate
    Exact acelasi lucru vroiam si eu sa-l spun, cind am vazut trailer-ul am rememorat vremurile copilariei cind jucam MK2, daca se pastreaza reteta asta cu siguranta va fi un succes si asta vine de la un om care nu mai agreeaza genul .

  13. #33 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Jocul copilariei mele... (what the hell si acum sunt copil)
    A must buy for me! Vreau sa-i vad pe Scorpion, Liu Kang si Goro! :X

  14. #34 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    deci teasarul ala este pur si simplu unul din cele mai tari din ce am vazut vreodata
    nu am mai simtit atat entuziasm pt un joc de ceva vreme

    promite foarte multe din mortalul pe care cu totii il iubim

  15. #35 SP
    Member cyrax's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    deci teasarul ala este pur si simplu unul din cele mai tari din ce am vazut vreodata
    nu am mai simtit atat entuziasm pt un joc de ceva vreme

    promite foarte multe din mortalul pe care cu totii il iubim
    you are not the only one...mortal

    our thunder god is more angry than ever

  16. #36 SP
    Member Ares's Avatar
    cam putini s-au aratat interesati/entuziasmati de veste...........asta spune multe

  17. #37 SP
    Member cyrax's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    cam putini s-au aratat interesati/entuziasmati de veste...........asta spune multe
    ...poate in romania , unde acest gen (fighting) se situeaza undeva la coada. Din cate am citit pe forumurile straine , site-uri de specialitate multa lume asteapta cu nerabdare acest titlu. Dupa parerea mea mk9 va atrage si fanii vechi ai seriei care au renuntat de cand mk a trecut pe 3d
    ps. ma ingrijoreaza faptul ca nu prea am vazut blood... sa fi fost cenzurat teaser-ul

  18. #38 SP
    Member Ares's Avatar
    da , in romania. la romani m-am referit, oricum daca jocul se intoarce la origini dupa cum au spus va fi un succes garantat. referitor la sange , au spus ca va fi fff violent , sper sa fie atat de violent incat sa ma sperii in asa hal incat sa ma faca sa scuip in san

  19. #39 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Din trailer pot spune ca arata super , but you'll never know until you play it...Mortal Kombat Trilogy a fost pentru mine cel mai reusit si inca este cel mai reusit joc MK deoarece fiecare jucator avea seriile lui de pumni si de picioare .fiecare avea stilul lui si diferea foarte mult de la un jucator la altul( ceea ce facea ca in caz de jucai la perfectie cu un jucator , daca il schimbai imediat nu aveai aceiasi indemanare deoarece combinatiile erau altele).La celelalte serii de MK toti jucatorii loveau cu pumnul si cu piciorul exact la fel ceea ce mi s-a parut foarte dezamagitor.
    In ultimul trailer aparut am observat ca incep sa se intoarca la ce am vazut frumos la seriile MK ..si anume la originalitatea fiecarui jucator.

  20. #40 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Subscriu si eu 5uNNy la MKT. Poate facem o petitie si o sa apara online Trilogy-ul... Cum ar fi oare? Oustanding!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat 9 By Tahitia in forum Foto & Video
    Replies: 0 Last Post: 30-10-2012, 09:34
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat Komplete Edition anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 14-01-2012, 22:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts