Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 79

Thread: E3 2010: Microsoft Kinect si noua consola Xbox 360

  1. #21 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Trailerele de gameplay sunt penibile , sper ca vor fi si jocuri mai serioase care suporta Kinect.
    si trailere de la move mi se par 90% wii , sper sa arate altceva la e3 si sony si ms

  2. #22 SP
    Member televizor's Avatar
    L-ati vazut pe poser-ul asta


  3. #23 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    ...Totodata, pe diverse site-uri si din mai multe surse a aparut subit o consola Xbox 360 ceva mai speciala. Pare a se lauda ca este "Kinnect compatible", are WiFi integrat, HDD de 250GB...
    Nu pot sa cred cit de mult conteaza in ultima vreme marketing-ul, product promoting si multe altele, sint in stare sa scoata orice, o consola cu 2 butoane in plus numai sa atraga putin atentia, chestiunea e valabila pentru toti producatorii nu numai pentru Microsoft. Singura diferenta e ca Microsoft o face mai evidentiat.

  4. #24 SP
    Junior Member edythebest's Avatar
    arata bine !!!

  5. #25 SP
    Manager paul's Avatar
    Gata, e oficial noul Xbox 360. Acelasi pret, shipping this week.

  6. #26 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Gata, e oficial noul Xbox 360. Acelasi pret, shipping this week.
    Yuhuu!! Looks great!! Mi-ai luat-o inainte paul!

  7. #27 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Yuhuu!! Looks great!! Mi-ai luat-o inainte paul!
    Arata super misto

  8. #28 SP
    Manager paul's Avatar
    Se reduc Arcade (de la 199 la 149) si Elite (299 la 249).
    Kinect se lanseaza in 4 noiembrie, pretul il aflam putin mai incolo, tot la E3.

  9. #29 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Asta inseamna ca arcade-ul va costa 5-6 milioane!!!

  10. #30 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Arcade-ul iese de pe piata, cel putin asta era logica. ... Poate Arcade-urile care au mai ramas pe stock, sau cele SH ! , ce sa zic ...

    Pacat ca am sperat degeaba sa NU fie acela noul x360, eeh, asta este, mai avem de asteptat cativa ani pana o sa faca maretul pas, Microsoft.

    Cel putin are WiFi ! ...Un MARE avantaj.
    Attached Images Attached Images 47001884454faa8bee43.jpg 470081847696f62421fe.jpg 4700187973189d9aab5c.jpg 470081863691215a4f1d.jpg img7344.jpg img7347.jpg img7342.jpg

  11. #31 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    eXist s-ar putea sa ai dreptate si sa procedeze la fel ca Sony cu slimul, desi mi se pare ca au zis ca vor avea si o consola mai ''entry-level" gen Arcade.

  12. #32 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Parcă arată mai bine dec�t cel vechi.

  13. #33 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Asta o sa inlocuiasca elite-ul ?

  14. #34 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Arcade-ul iese de pe piata, cel putin asta era logica. ... Poate Arcade-urile care au mai ramas pe stock, sau cele SH ! , ce sa zic ...

    Pacat ca am sperat degeaba sa NU fie acela noul x360, eeh, asta este, mai avem de asteptat cativa ani pana o sa faca maretul pas, Microsoft.

    Cel putin are WiFi ! ...Un MARE avantaj.
    Hai ca nu e chiar asa de urat. Glossy, mai micut totusi si vorba ta, WiFi incorporat.

    Sunt curios insa daca au reusit sa scape de caramida aia gri care se numeste sursa, si daca au incorporat-o in consola, asa cum ar trebui totusi.

    Off : Toti cei care au participat la conferinta Ms au primit cate un Xbox 360 nou cado` lol. Lucky cunts !

    LE : Meh, se pare ca tot externa este sursa.


    First unboxing : Click



  15. #35 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Wirelessul incorporat nu o fi perfect nici la PS3, dar te salva daca nu aveai cum sa tragi cablu pana in consola. O sa vada si utilizatorii de xbox de acuma ce frumos e cu wireless incorporat, fara sa te coste suta de dolari in plus

    In legatura cu noul look al consolei, cred ca le-a iesit amestecatura: consola e mai colturoasa, mai serioasa, are un feeling de 'scump', in timp ce toate joculetele de Kinect sunt casual si family friendly. Imi placea mai mult carcasa veche a xbox-ului, nu asta care arata ca ceva produs de la Alienware.

    Din ce mai citeam, toti ziceau ca xbox-ul e destul de galagios, aveti idee daca la noua consola s-a rezolvat problema?

  16. #36 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  17. #37 SP
    Junior Member george_geo56's Avatar
    daca nu are blu-ray nu a facut nik.. ce are wi-fi? vai de wi-fi-ul lui care il avea si wii

  18. #38 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Hai ma nu fiti nasoi! Au facut si ei o consola care sa mai arate a device multimedia langa TV, nu ca nu mi-ar placea cum arata actualul xbox dar sare in evidenta de parca nu ar fi la locul lui in sufragerie.

    Mie imi place mult cum arata noul xbox, bravo Microsoft! ...macar au putut sa tina secret asta pana in ziua event-ului

  19. #39 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    In sfarsit !!! Au facut posibila conectarea HDMI + Optical Digital fara sa rupi si fara sa fortezi. Welcome to 21st century console designing, MS !
    Poate ca unora chiar nu le pasa de aspectul asta, dar pentru mine a fost un soc cand mi-am conectat prima oara consola. Pentru ca HDMI este mult superior Component.

    ps: imi place mai mult cum suna Kinect decat Natal (Natale, Natalizio, di Natale, etc bleah latino)

  20. #40 SP
    Member krOOm's Avatar
    is posesor de ps3 si recunosc ca imi place cum arata consola (xbox)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 44 Last Post: 24-07-2010, 10:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts