Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Big Bang Sony news

  1. #21 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Io chiar sunt curios pentru God of War 3 !
    Nu am jucat nici unul din serie, decat ce-am vazut pe youtube, reviews etc. dar mi se pare o serie de succes. Pacat ca nu prea am avut ocazia sa le si joc mai mult, decat de proba cateva minute prin diverse locuri...
    Sa vedem ce iese din asta

  2. #22 SP
    Manager paul's Avatar
    GeOKeR: fa rost de un PS2 si joaca-le. It's an order !

  3. #23 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mbon, sa incepem cu prima parte, referitoare la Price cuts. Acestea se pare ca vor avea loc in Martie 2009 la consola PS3. Am un feeling ca vor fi in perioada in care se va lansa Killzone 2 (Killzone 2 PS3 bundle anyone ?).
    Se pare ca Sony se incapataneaza si chiar nu vrea sa faca reduceri de preturi. SCEA a raspuns zvonurilor conform ca lui PS3 i se va reduce pretul incepand cu Martie 2009.
    Revista Edge Online (Edge Magazine - Video Games, Game News, and Gaming Jobs | Edge Online) a intervievat un oficial al SCEA, care a declarat: "There are no plans for a price reduction on PS3 in March 09, and anything reported on or discussed otherwise is purely rumor or speculation."

    Mai multe, aici.

    D-asta nu-mi plac mie zvonurile, mai mult zgandare lucrurile decat sa vina cu ceva palpabil.

  4. #24 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    GeOKeR: fa rost de un PS2 si joaca-le. It's an order !
    GeOKeR, you should follow his order. plus ca GOW3 fara sa joci primele nu stiu daca o sa intelegi tot...
    sunt foarte curios ce imbunatatiri tehnice o sa aduca ps3-ului si psp-ului. is this possible ? stiu ca firmware-urile fac minuni but.. oricum, can't wait for 2009

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Grey, acela nu a fost un zvon, a fost chiar inside stuff, de la "sedinta cu parintii Sony". Normal ca nu va confirma vre-un oficial asa ceva... e ca si cand si-ar da un sut... in cadoul de sarbatori. Fired on sight. Cum sa faca un oficial acum declaratie de genul "Stiti, nu va dam preturi mai mici de sarbatori, in spiritul Craciunului, etc... etc... dar va dam mai incolo, prin Martie asa, ca poate scade dolarul"

  6. #26 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai stiu ca a fost inside stuff, dar orice inside stuff este tratat ca zvon, atata timp cat nu se spune ceva oficial. Ei bine, Sony a venit si a declarat oficial ca nu va scadea preturile. Asta pana cand vor veni la fel de oficial si vor declara ca nu le vor scadea. Pana atunci este negru pe alb ca preturile nu scad. It's as simple as that.

  7. #27 SP
    Member octav's Avatar
    dar despre assassin's creed de psp?

  8. #28 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Nu vezi ca nu sa mai postat pe thread de aproape 5 luni?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 15-03-2012, 14:04
  2. Media Library - Sony Playstation 4 NEWS By party_man in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 15:27
  3. Big Bang Art By Myrddin in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 19-07-2010, 23:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts