Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Assassin's Creed 3 vine in 2012 !

  1. #1 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

    Assassin's Creed 3 vine in 2012 !

    Cand Assassin's Creed Brotherhood a fost anuntat ca va aparea la 12 luni dupa Assassin's Creed 2, gurile rele au inceput sa tipe ca franciza va lua turnura pe care a lua-o si Call of Duty, ca va fi o franciza " de tip Mos Craciun", care, explicau ei, apare o data pe an si surprinde toti copiii. Din pacate ptr. gurile rele, Jean-Francois Boivin, producatorul Brotherhood a anuntat ca Assassin's Creed nu se va lansa in 2011. La fel ca noi toti, Boivin crede ca sufocarea, si presarea in materie de timp a unei francize cu o poveste atat de complexe precum Assassin's Creed este o prostie. Speram sa aflam curand cat mai multe detalii despre data de lansare, care cel mai probabil va avea loc in 2012.
    Attached Images Attached Images tgsqascreen2.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    macar "we go down in flames" in 2012 cu un AC III demn de numele Assassin's Creed

  3. #3 SP
    Member Xbox's Avatar
    in screenul ala parca dupa skinul asasinului ar fi cel din assc2 .. parerea mea. infine cred ca si acuma o sa primesc o alta infractiune ..

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Poza este din AC2, din Brotherhood fiind foarte putine poze lansate publicitatii.

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Faptul ca nu apare in 2011, nu inseamna ca apare in 2012. Totusi cred ca "predictia" ta e corecta, avand in vedere ca Ubisoft nu-si permite sa stea foarte mult fara aceasta serie.
    Pentru serie este un lucru foarte bun, AC3 va avea un personaj nou intr-o locatie noua, au nevoie de timp ca sa creeze un joc foarte bun, asa cum a fost AC2.

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #7 SP
    Junior Member FPSmaster's Avatar
    1 a fost bun pe 2 nu am apucat sa il joc inca

  8. #8 SP
    Member Alex's Avatar
    Pentru un joc ca AC merita sa astepti!
    Pana una alta, sa ne gandim la brotherhood

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si din ce am vazut ca s-a prezentat la E3 toata lumea este foarte WoW cu jocul asta. Chiar sunt curios si prefer sa astept un an in plus pentru ca sa iasa bine

  10. #10 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    cine nu a jucat primele jocuri sa le joace neaaparat nu trebuie sa lipseasca din colectia nici unui gamer este o experienta unica te poarta in trecut te relaxeaza dar are si foarte multa actiune, nu sti ce sa faci, sa admiri peisajele sau sa iti scoti sabia dintre coaste si sa te apuci de ei

  11. #11 SP
    Junior Member george_geo56's Avatar
    nu trece mai repede timpul asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 11:40
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:21
  3. Replies: 0 Last Post: 14-07-2012, 21:43
  4. Assassin's Creed Revelations vine in 3D By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-10-2011, 10:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts