Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: H.A.W.X 2 amanat

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    H.A.W.X 2 amanat

    Ubisoft s-a hotarat sa amane H.A.W.X 2 aproape pe toate platformele, Xbox 360 scapand neatins de cruda si mult prea obisnuita amanare. Jocul va aparea dupa urmatorul program: 10 Septembrie pt. Playstation 3, 1 Octombrie pentru PC si Q4 pt. Wii. Daca sunteti nerabdatori si vreti sa incercati jocul, demo-ul este disponibil pe Xbox 360 si PS3.
    Attached Images Attached Images tc_hawx_2.jpg

  2. #2 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Eu n-am inteles. Pe care platforma s-a amanat pana la urma? Vad ca spui ca pe ps 3 apare pe 10 sept, dar parca asta era data aparitiei de la inceput...

  3. #3 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Data de aparitie initiala era 3 Septembrie, au fost amanate toate variantele in afara de cea de Xbox 360

  4. #4 SP
    Member Atrium's Avatar
    Ar trebui sincer sa fie amanat mai mult, macar sa mai lucreze la el. Nu stiu cati ati jucat demo-ul sa vedeti ce joc vor scoate, dar sincer mie mi s-a parut penibil. Si e pacat, avand in vedere ca primul l-am jucat cu mare placere... Eu unul astept review-urile si abia apoi voi lua o decizie.

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Demo-ul nu prea m-a incantat, mai ales cand a trebuit sa alimentez in aer. Nu sunt un fan al genului, dar au fost jocuri care mi-au placut si pe care le-am jucat cu placere.

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Apare �ntretimp noul Ace Combat, np

  7. #7 SP
    Banned nurv's Avatar
    Eu nu am reusit sa alimentez defel, n-am avut nervi sa nimeresc andocarea pentru refueling.

  8. #8 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Eh...fanii au tot cerut chestii de astea gen alimentare, decolare / aterizare ...detalii care sa il faca mai realist si voi va plangeti

  9. #9 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Eh...fanii au tot cerut chestii de astea gen alimentare, decolare / aterizare ...detalii care sa il faca mai realist si voi va plangeti
    Da, ok. Fanii au cerut, dar nu este treaba fanilor sa optimizeze gameplay-ul ca aceste lucruri sa nu para pur si simplu trantite asa in joc fara nici un sens. Da, ar fi super sa faca asa ceva, dar sa-l faca asa cum trebuie.

  10. #10 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Am avut nevoie de 2 incercari pt. ca nu am observat ca aveam si un timer deasupra...la a 2-a m-am dus direct pana langa aripa, am dat assist si cred ca mi-a mai luat gen 30 secunde pt. "fine tuning" pana s-a cuplat..ma rog, pt. mine personal chiar nu e asa un mare issue..avand in vedere ca nu faci alimentare in fiecare misiune, prolly vor fi 2-3 maxim.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mindjack amanat By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 14-09-2010, 08:14
  2. LA Noire amanat By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 06-09-2010, 23:20
  3. R.U.S.E. amanat By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-04-2010, 09:58
  4. Saboteur amanat! By istrategie in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 21-07-2009, 17:49
  5. Wheelman amanat By SpitFire in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 20-01-2009, 11:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts