Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Mass Effect 2: Lair of the Shadowbroker DLC

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Mass Effect 2: Lair of the Shadowbroker DLC

    Bioware se pregateste sa lanseze inca un DLC ce contine story pentru jocul Mass Effect 2, numit Lair of the Shadowbroker. Developer-ul a confirmat ca pretul sau va fi de 800 MS/ Bioware Points. In acest DLC povestea va urmarii intoarcerea Liarei si determinarea lui Shepard de a afla mai multe despre Shadow Broker. Acesta va contine noi achievement-uri si va aparea pe data de 7 Septembrie. Pentru posesorii de PS3, DLC-ul va fi inclus in pretul jocului full.
    Attached Images Attached Images shadow_broker-05-p.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Inca unu' ? M-am scarbit de joc numai cate stiri am auzit despre el, nu mai conteaza ca e o copie proasta dupa Anachronox.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mass Effect e un joc prea bun ca sa nu fie tinut in viata prin DLC-uri... Cat despre Anachronox, a fost un joc bun. Insa nu putem trai toti in 2001

  4. #4 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Cine se plangea pe aici ca datorita faptului ca va aparea ME2 pe PS3 nu va mai primi el DLC-uri pe 360?

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Landa13 View Post
    Cine se plangea pe aici ca datorita faptului ca va aparea ME2 pe PS3 nu va mai primi el DLC-uri pe 360?
    Ai scris ca sa nu dormi, la fel cum o faci mereu. Nu ai inteles nimic din doleantele persoanei respective si ai trantit un post. Shadow Broker era deja in lucru inainte de anuntarea versiunii de PS3. Omul se referea la ce se va face pe viitor.

  6. #6 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Ai scris ca sa nu dormi, la fel cum o faci mereu. Nu ai inteles nimic din doleantele persoanei respective si ai trantit un post. Shadow Broker era deja in lucru inainte de anuntarea versiunii de PS3. Omul se referea la ce se va face pe viitor.
    Iar incepi si tu ? Versiunea PS3 este in lucru de ieri ?

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu incep nimic. Nu am doleante pe treaba asta. Doar ii explicam "desteptului" de mai sus, ce scria omul ala ceva zile in urma.

  8. #8 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Nu incep nimic. Nu am doleante pe treaba asta. Doar ii explicam "desteptului" de mai sus, ce scria omul ala ceva zile in urma.

    Sa inteleg ca ai un nou idol in viata pe langa xbox-ul de pe birou si sari ca ars de fiecare data cand cineva nu-l prea slaveste (nu vad cu ce l-as fi ofensat eu in postul de mai sus, insa nu ma poate interesa mai putin). Daca tu esti de acord cu o persoana care spune ca ii pare rau ca un joc se porteaza dupa 9 luni (timp in care l-a jucat pana la epuizare) si pe consola rivala datorita motivului ca nu va mai primi his Greediness DLC-uri (sau alte motive fanboy-iste combinate cu frustrari) nu pot decat sa iti deplang soarta.

    Acea veste adusa (ca va venit un joc superb si pe PS3) ar fi trebuit intampinata cu bucurie ca va putea fi jucat de cat mai multa lume nu cu prostii gen..acele bull****-uri. Daca god of war 3 ar fi portat maine pe xbox si cineva ar reactiona gen tu spunand ca nu-l vrea pe xbox pentru faptul ca nu vor mai aparea skin-uri noi pentru kratos, sau alte tampenii din aceasta categorie, ai reactiona la fel. Industria merge asa de bine datorita persoanelor ca voi, pentru care si un exclusiv de 20 de minute pentru consola lor, inseamna totul pentru ei.

    Tin sa-ti mai aduc la cunostiinta faptul ca am jucat jocul si pe xbox inca de la aparitie sa, pe mine nu ma avantajeaza in niciun fel ca mai apare si pe PS3 deoarece nu-l voi mai cumpara inca o data. Insa postul si conceptia in sine m-au facut sa raspund.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Cand ai scris de idoli si console puse pe piedestal, te-ai uitat cumva in oglinda? Daca iau toate posturile tale, in genul celui de pe aceasta pagina, ajung sa descopar un mic fanboy care nu recunoaste. Stii, nebunii nu recunosc niciodata ca sunt nebuni.

    Repet: Omul nu se plangea ca jocul se porteaza ci doar ca ii este teama ca ori dispar multe DLC-uri, ori vor fi facute la repezeala.

    Acum ma scuzi, ma duc sa imi sterg consola de praf.

  10. #10 SP
    Senior Member tray's Avatar
    E asa de amuzant ca fanboy ps3 sunt mai vehementi cand primesc o exclusivitate decat cand pierd una

  11. #11 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Bre domne' bre, o sa se mute discutiile astea penibile de pe un thread pe altul legat de Mass Effect 2, la nesfarsit?
    Stricati faima unui joc fabulos.

  12. #12 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Cand ai scris de idoli si console puse pe piedestal, te-ai uitat cumva in oglinda? Daca iau toate posturile tale, in genul celui de pe aceasta pagina, ajung sa descopar un mic fanboy care nu recunoaste. Stii, nebunii nu recunosc niciodata ca sunt nebuni.

    Repet: Omul nu se plangea ca jocul se porteaza ci doar ca ii este teama ca ori dispar multe DLC-uri, ori vor fi facute la repezeala.

    Acum ma scuzi, ma duc sa imi sterg consola de praf.
    Mda, ar fi frumos acum sa-mi pun la avatar o poza cu mine si cu ambele console si sa te fac sa nu mai dai reply la vreun post de-al meu for ever an ever.

    Dupa conceptia ta dusa, daca am avatar cu playstation e clar ca sunt fanboy (even though I have both, insa pentru tine vad ca doesn't compute si tot o tii sus si tare), E de asteptat totusi daca ai un asemenea mesaj sub nickname(ma fac si eu ca nu gust acea ironie cum vad ca nici tu nu o pricepi pe a mea)

    Spor la sters, vezi daca maine vecinul tau vine si iti zice ca si-a luat telefon ca al tau, sa-l iei la bataie pentru ca asta inseamna ca sunt less for you nicidecum ca ai fi lacom si frustrat pentru ca are ceva ce tu ai avut atata vreme si presumably de care te-ai si plictisit deja.

  13. #13 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ai macinat mult postul asta. De la pranz si pana acum, ti-a luat ceva. Ma las pagubas. Lasa-ma asa fanboy si tu non fanboy si hai sa nu nu mai manjim threadul asta.

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca sa va relaxati un pic si sa nu va mai contrati ca niste pusti de 7-8 anisori (da, da... stiu... Batman il bate pe Spiderman), eu zic sa admirati o adevarata fanboy-ita (sau fangirl-ita ?)
    Attached Images Attached Images mass_effect_2_cosplay_1.jpg mass_effect_2_cosplay_2.jpg mass_effect_2_cosplay_3.jpg mass_effect_2_cosplay_4.jpg mass_effect_2_cosplay_5.jpg

  15. #15 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca sa va relaxati un pic si sa nu va mai contrati ca niste pusti de 7-8 anisori (da, da... stiu... Batman il bate pe Spiderman), eu zic sa admirati o adevarata fanboy-ita (sau fangirl-ita ?)
    cred ca "stirea" asta e pe tot forumul, orice thread deschid dau de aceste poze, dar parca ar fi fost mai frumos daca era originalul <3
    Attached Images Attached Images yvonne-strahovski-25th-annual-william-s-paley-television-festival-evening-chuck-arri.jpg yvonne_strahovski1.jpg yvonne-wallpaper-yvonne-strahovski-722880_1920_1200.jpg yvonne-strahovski_l.jpg tv-thankful-07yvonne-strahovski1.jpg yvonne-strahovski_sarah-walker-chuck.jpg 18974983.jpg s2-yvonne-strahovski-sarah-walker.jpg

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cred ca "stirea" asta e pe tot forumul, orice thread deschid dau de aceste poze
    Macar eu m-am chinuit sa le rad logo-ul
    Sunt curios cine o sa faca un cosplay cu Grunt-ul

  17. #17 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Macar eu m-am chinuit sa le rad logo-ul
    Sunt curios cine o sa faca un cosplay cu Grunt-ul
    un canditat serios ar fi domnul...

    PS: nu am gasit nicio poza cu cadru larg, sa se vada si picioarele, cred ca le-a sters pe toate
    Attached Images Attached Images 219_adrian_minune_3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-07-2011, 22:14
  2. Replies: 0 Last Post: 07-07-2011, 22:13
  3. Un nou DLC pentru Mass Effect 2 By Zombozo in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 24-02-2011, 10:27
  4. Un noul DLC pentru Mass Effect 2 By GS0Ls in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-01-2011, 13:36
  5. Mass Effect DLC By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 10-02-2009, 13:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts