Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Rock Band 3: Full set list

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Rock Band 3: Full set list

    Rock Band este o serie celebra de music video game dezvoltata de catre cei de la Harmonix Music Systems si publicata de catre MTV Games si Electronic Arts. Anul acesta se va lansa cel de-al treilea joc important din serie, Rock Band 3, ce va aduce multe imbunatatiri, cum ar fi suport pentru keyboard si un nou mod de joc "Pro mode". In "Pro Mode" jucatorii vor invata sa cante cu adevarat la un instrument ales de ei, cu note adevarate, nu doar sa apese pe 5 butoane. Firmele MadCatz si Fender vor lansa controallere speciale ce vor semana cu instrumentele adevarate. Mai jos aveti o lista cu toate melodiile ce vor fi prezente in joc.









    Attached Images Attached Images rockband3_001.jpg 100611rb3_screen_x360_3.jpg squirestrathmxperspective68-water.jpg rockband3keytar.jpg 100611rb3_screen_ps3_drums.jpg rock-band-3-omg-instruments-rm-eng.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Foarte tari tobele...sunt curios cam cat va costa bundle-ul complet, ma rog o sa il cumparam oricum ar fi in final

    Sunt putin dezamagit de tracklist...sa speram ca vor iesi DLC-uri decente macar

  3. #3 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    tot niste plastice obosite

  4. #4 SP
    Member winkus's Avatar
    Fender Squire-ul e o chitara adevarata la care poti canta obisnuit daca o bagi intr-un amplificator. La fel clapele, functioneaza si in joc si pe port midi ca unele obisnuite.

    Deci nu, nu prea sunt niste plastice obosite. Sunt instrumente adevarate.

  5. #5 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    mugus vorbea de tobe ... , eu ma refeream la kit-ul ala de tobe ... tot jalnic arata. ... "clapele" alea tot o jucarie penibila e. Singurul step forrward as putea spune ca este chitara, care arata intradevar mai matur...

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    No one knows

  7. #7 SP
    Member winkus's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    mugus vorbea de tobe ... , eu ma refeream la kit-ul ala de tobe ... tot jalnic arata. ... "clapele" alea tot o jucarie penibila e. Singurul step forrward as putea spune ca este chitara, care arata intradevar mai matur...
    Eu ma referam la ce stiu sa faca nu la cum arata.

    Nu au un pret atat de mare incat sa fie ca unele folosite de formatii dar sunt cel putin ok tinand cont ca sunt atat insturmente reale cat si game controllers.

  8. #8 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Exact..sincer nu mi-as dori in nici un caz ca setul sa aiba tobe reale...am probleme cu vecinii si cu astea "naspa" let alone cu un set cu tot tacamul, eu ma bucuram ca au pus cinele si asa le vom putea folosi si la GH lejer.

  9. #9 SP
    Member winkus's Avatar
    Cinele erau si la Rock Band dar din pacate nu pot sa fie folosite.
    Au un mod diferit de interpretare a semnalelor. La Rock Band galben poate sa fie in acelasi timp cinel sau tom dar la guitar hero nu poate.

  10. #10 SP
    Junior Member exanimusboy's Avatar
    Se gasesc in Romania tobe rock band 2 la vanzare ? caut de 3 zile pe orice site online, si nu gasesc nicaieri, nici in UK , daca n-as sti ca exista as crede ca sunt un mit .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. LEGO Rock Band: Track List By RonanN1 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2009, 14:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts