Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Inca 22 super joculete pe CG Arcade !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Talking Inca 22 super joculete pe CG Arcade !

    Well, intrucat se pare ca are un succes foarte mare Arcade-ul, mai adaugam inca 22 de super joculete (asta dupa ce aici tocmai lansasem inca 12 alte de jocuri pe Arcade). Nu e rau, pentru 3 zile de la lansarea unui website, nu ? Mai ales ca a trebuit sa trec prin vre-o 3-400 de jocuri sa aleg ceva mai interesant. Din pacate, timpul nu a fost suficient si pentru gasirea tuturor bug-urilor, asa ca va rog sa-mi semnalati daca dati de asa ceva.

    So, here they are:
    Attached Images Attached Images blackknight.jpg breakout.jpg bubleshooter.jpg bucketlauncher.jpg fightman.jpg flashstrike.jpg goldstrike.jpg hotrodpinball.jpg lotrbattle.jpg marblemayhem.jpg midigolf.jpg autobahn.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si inca un pachet de screenshots. Btw, daca stiti joculete funny sau care sa merite introduse in Arcade, please let me know
    Attached Images Attached Images minigolf.jpg pacman.jpg pathfinder.jpg snakeminiclip.jpg sonic.jpg spearshot.jpg specops.jpg speedypiramid.jpg turbospirit.jpg whatherbrasize.jpg

  3. #3 SP
    Member Snake's Avatar
    Super tari joculetele. Unele sunt time killers (in special la munca)

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    MonkY vezi ca ne facem Arcade maniacs si lasam consolele next-gen la o parte.

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Wow Ne omori monky

  6. #6 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Si asa ma enervau alea care erau,ma joc snake ca disperatu,vreau capsuni,din cate incercari ai ajuns la corul ala?

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    vai..am facut vreo 20k la ala cu minerul si a dat eroare cand sa trimita scorul

  8. #8 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    vai..am facut vreo 20k la ala cu minerul si a dat eroare cand sa trimita scorul
    si mie. cred ca nu merge bine la nimeni, am jucat de doua ori si se blocheaza.
    prima oara am facut 27.133

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu la Lord of the Rings Battle am ajuns la 8.5 milioane

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, buggy little buggers... O sa caut o alta versiune la FlashStrike si GoldStrike. Asta este, nu putem cere perfectiunea de la un addon "free"

    P.S. O sa va rog sa dati si rating la Arcade-uri... ca sa stim care sunt slabe si nu merita tinute in lista

  11. #11 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    10x pentru joculete! Nu prea am cum sa ma joc eu, avand in vedere ca sunt toata ziua la munca, dar unele chiar par interesante!

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Faza e că la...Flash Strike (Cs:S) �ți cere numele după ce termini cele trei hărți (de_dust, de_aztec și cs_office) ...dar unde se �nregistrează e un adevărat mister...

  13. #13 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Si asa ma enervau alea care erau,ma joc snake ca disperatu,vreau capsuni,din cate incercari ai ajuns la corul ala?
    Cu rabdare prietene,cu rabdare.

  14. #14 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Rabdare ca rabdare,da pana unde..cred ca ajunge la tomberon laptopul meu

  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar
    Unde se poate da rating la joc ?

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Unde se poate da rating la joc ?
    După ce ai terminat jocul (sau ti-a dat Game Over) �ți apare �n partea de jos a ecranului meniul Rate it!
    -- exact sub meniul play again --

    *exemplu -- don't click


    Click here to play again.

    Rating: Not rated yet
    (Rate It)

    ...mai departe cred că te descurci.








  17. #17 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ii merge cuiva sa dea submit score la hungry mario ? mie nu si am facut niste scoruri bunicele

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Ii merge cuiva sa dea submit score la hungry mario ? mie nu si am facut niste scoruri bunicele
    ...merge.

    Hungry Hungry Mario High Scores

    ...probabil ai �nt�mpinat un bug prost. Se mai �nt�mplă...și eu am pățit la alte joculețe. Just try again...

  19. #19 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Nu merge sa dai submit la jocul acela in care esti un salbatic si arunci cu sageata(sorry dar nu mi-a venit in minte numele).

  20. #20 SP
    Manager paul's Avatar
    Eu am o problema la Hexagon. Am scor dar la Personal Best in dreapta zice ca nu am (N/A).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 27-12-2012, 06:01
  2. Inca 3 noi jocuri Arcade pe XBL By MonkY in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-09-2008, 00:40
  3. Inca 12 super joculete pe CG Arcade ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 03-08-2008, 16:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts