Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Killzone 3: data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Killzone 3: data de lansare

    PlayStation Blog a dezvaluit astazi data de lansare a celui de-al patrulea joc din celebra serie FPS "Killzone", 22 februarie 2011. Deocamdata ziua lansarii este confirmata doar pentru America de Nord, urmand ca in urmatoarea perioada sa fie dezvaluita data de lansare si in restul lumii. Momentan cei care vor participa la Penny Arcade Expo din acest an vor avea sansa sa vada Killzone 3 in actiune, Sony a pus la dispozitie un multiplayer demo al jocului, 8 vs 8.
    Attached Images Attached Images killzone-2_29-08-08_04.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca e bine ! Au inceput sa scoata titlurile mari la niste date mai acceptabile. Nu mai e ca in alti ani in care toate titlurile mari ieseau de... ati ghicit... de Craciun

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hai ca e bine ! Au inceput sa scoata titlurile mari la niste date mai acceptabile. Nu mai e ca in alti ani in care toate titlurile mari ieseau de... ati ghicit... de Craciun
    Pai eu as fi preferat sa-l lanseze de Craciun (in 2010). Nu in februarie 2011. The sooner, the better. Sau nu ?
    Oricum n-o sa-l iau la aparitie, o sa coste prea mult (fiind joc nou). Probabil prin vara (dupa ce trece un pic de timp si se si ieftinesc jocurile in perioada aia) o sa-l iau SH.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mda, ai fi preferat sa-l lanseze de Craciun ca sa-l cumperi in Februarie, nu ? Tare asta... Eu ma bucuram ca nu mai ies toate de sarbatori, de stai si salivezi si bifezi "Asta nu pot... de asta nu-mi ajung banii... asta poate-l primesc cadou...".
    Si nu, sooner nu e de obicei better... in special cand vine vorba de development, de bugfixes, etc... de fapt mie mi se pare ca-l scot foarte repede. Ia uita-te care e diferenta de lansare intre Killzone 1 si Killzone 2... si intre 2 si 3

  5. #5 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    pai da, dar au stat sa lucreze aproape 5 ani la engine pentru Killzone 2. la cateva luni dupa lansare au anuntat ca pentru Killzone 3 nu vom astepta asa mult deoarece engine-ul e pus la punct. zis si facut
    si sunt si eu happy ca nu iese de Craciun... pot sa ma bucur un pic de Gran Turismo 5.

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Pai eu as fi preferat sa-l lanseze de Craciun (in 2010). Nu in februarie 2011. The sooner, the better. Sau nu ?
    Oricum n-o sa-l iau la aparitie, o sa coste prea mult (fiind joc nou). Probabil prin vara (dupa ce trece un pic de timp si se si ieftinesc jocurile in perioada aia) o sa-l iau SH.
    atunci nu mai are rost sa-l cumperi , farmecul lui e in MP si daca nu-l cumperi cat mai repede pierzi mult.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    atunci nu mai are rost sa-l cumperi , farmecul lui e in MP si daca nu-l cumperi cat mai repede pierzi mult.
    De ce ? Killzone 2 l-am jucat doar in singleplayer si nu intentionez sa joc multiplayer. Oricum mi se pare foarte dificil si-n campania singleplayer (pe easy), deci e clar ca daca as juca multi as muri din 2 in 2 secunde, nu vad nimic placut sau amuzant in asta...

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    De ce ? Killzone 2 l-am jucat doar in singleplayer si nu intentionez sa joc multiplayer. Oricum mi se pare foarte dificil si-n campania singleplayer (pe easy), deci e clar ca daca as juca multi as muri din 2 in 2 secunde, nu vad nimic placut sau amuzant in asta...
    man sa stii ca nici eu nu ma descurcam in campanie si dupa 2 ore am lasat-o in pace. direct MP, e adevarat ca la inceput muream destul de repede, dar dupa ce m-am obisnuit cu controlul si atmosfera din Killzone am inceput sa avansez. crede-ma pe cuvant, nu fa prostia sa nu joci macar cateva meciuri in MP, vei regreta mai tarziu, asta o zic din propia experienta .

  9. #9 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Raver, daca vrei sa joci Killzone 3 doar pentru SP atunci intr-adevar e ok sa spui ca il iei dupa sase luni de la lansare cand, probabil o sa fie mai ieftin /dar, daca tinem cont de evolutia preturilor la jocuri precum GoW3, Uncharted 2 sau Heavy Rain, nu cu mult/.

    Eu, pe de alta parte, care am fost si inca mai sunt incantat la maxim de ambele componente /SP si MP/ o sa fac precomanda cu cel putin o luna inainte de lansare Oricum, eu zic ca chiar daca o sa-l iei si dupa sase luni si o sa te incumeti totusi sa te bagi la MP, nu o sa duci lipsa de adversari

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pai normal ca daca il iei dupa 6 luni de la lansare ti-o iei rau de tot online. Cand am intrat in prima zi de joc in Killzone 2, nu era nici macar unul care sa stie sa joace cat de cat ok.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai n-ai jucat cu mine. Eu jucam de 10 zile cu boti cand s-a dat drumul la servere. lol

  12. #12 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pai n-ai jucat cu mine. Eu jucam de 10 zile cu boti cand s-a dat drumul la servere. lol
    Si nu ti s-a stricat ratia cand ai intrat online?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Killzone: Mercenary primeste data de lansare By Dant3 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 31-01-2013, 21:02
  2. InFamous 2: Data de lansare By Chris in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-05-2011, 18:35
  3. E3 2010: Killzone 3 primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 22:22
  4. Data de lansare pentru Killzone 2 By istrategie in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 27-12-2008, 04:45
  5. Data de lansare Skate 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 26-11-2008, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts