Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 39 of 39

Thread: Zvon: Prima imagine cu PSP2?

  1. #21 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    oricum domnilor
    nu are trebui sa mire pe nimeni daca gigantul sony ar decide sa faca un mini "ipad"
    stim cu totii ca au prostul obicei de a scoate un produs pe piata care nu aduce profit decat abea dupa cativa ani..
    si cum in prezent se pune foarte mult pret pe ecrane tactile si eliminarea butoanelor pe cat cu putinta..poate vor decide sa se axeze mai mult pe profit decat la old skul gamers...
    trebuie sa acceptam faptul ca noua generatie de adolescenti prefera ceva fancy pancy, mai mult decat batranul buton..
    este ceva cu care trebuie sa ne obisnuim incetul cu incetul...
    era noastra va apune..si noi vom fi considerati demodati si imbatraniti,doar pentru ca ne dorim o consola portabila cu butoane.

  2. #22 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    De ce n-ai tacut pana maine? Era interesant ce ziceau baietii...

  3. #23 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Incepusesi sa ne sperii pe totilol.

  4. #24 SP
    Member tsuby's Avatar
    Mie chiar nu imi place deloc iPadul sau orice seamana cu el... E prea mare

  5. #25 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Vulpea care n-ajunge la struguri ...

  6. #26 SP
    Member Atrium's Avatar
    Eu stiam ca asta este noul PSP.



    Are si jocul Super Mary lol.

  7. #27 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu m-ar mira ca sony sa isi taie craca de sub picioare si sa scoata un psp doar cu interactiune tactila, sunt maestrii in marketing, vezi PSPgo.

  8. #28 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Imi place oricumgood job nvidia!

  9. #29 SP
    Member amidacos's Avatar
    Mda, porcarie. Dupa ce am vazut cat de bun e controlul la jocuri cu touchscreen pe ipad, am uitat de ideea ca touchscreen e misto.

  10. #30 SP
    Junior Member Gabriel4's Avatar
    @Atrium :Cine o mai fi mintit si in privita aceluia ? Nu se stie sigur . Si sicer sa fiu arata oribol

    Nvidia (cel cu touchscreen) pare mult mai interesant .

  11. #31 SP
    Banned apocalipto's Avatar
    Pai, ala n-are nici o treaba cu PSPul daca te-ai fi straduit macar sa te uiti la nume ti-ai fi dat seama. Si nu l-a mintit nimeni, era sarcastic.

  12. #32 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    era sa facem infarct! Nu ne mai speria asa... wtf?!

  13. #33 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    era sa facem infarct! Nu ne mai speria asa... wtf?!
    era sa faci un infarct? de ce? ca ai vazut o imagine cu un posibil PSP2 fara BUTOANE? eu iti recomand sa mergi la doctor sa faci sa te consulti daca stai asa prost cu inima. acum serios, scrie mare in titlu: "Zvon" si pe urma am si scris ca e Fake. ce vrei mai mult? daca era o gluma sa stii ca nu a fost prea buna... si nu eu v-am speriat, eu doar am preluat stirea. stii nu sunt un jurnalist ca sa am acces la surse sigure si bune, asa ca ma descurc cu ce am, chiar daca asta insemana site-uri precum N4G.com care sunt arhicunoscute pentru stirile false si zvonurile lansate pe internet.
    bafta!

  14. #34 SP
    Member Dasani's Avatar
    Fereasca Sfantu' ...bine ca a fost doar o stire falsa

  15. #35 SP
    Junior Member Navzar's Avatar
    Ar fi fost culmea sa arate asa. Eu cred ca un psp2 va avea touch screen, insa va vea si butoane si analog... cum va avea 3DSul.

  16. #36 SP
    Junior Member thegamer's Avatar
    LoL ma bucur ca nu e ala psp2-ul,in primul rand nici nu e prea portaibl si nici nu are butoane daca vrei asa ceva iti iei un iPad ,chiar daca iPad-ul este un MARE FAIL.

  17. #37 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by thegamer View Post
    LoL ma bucur ca nu e ala psp2-ul,in primul rand nici nu e prea portaibl si nici nu are butoane daca vrei asa ceva iti iei un iPad ,chiar daca iPad-ul este un MARE FAIL.
    Doamne mai, de unde naiba mai scoateti voi aberatiile astea? de unde si pana unde ipad e un mare fail? poate e pentru tine ca nu ai bani de unul sau poate e fail pentru ca nu si-a cumparat si Justin Bieber unul?

  18. #38 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    omg

  19. #39 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by thegamer View Post
    LoL ma bucur ca nu e ala psp2-ul,in primul rand nici nu e prea portaibl si nici nu are butoane daca vrei asa ceva iti iei un iPad ,chiar daca iPad-ul este un MARE FAIL.
    Aloooo... buna dimineata ! Daca iPad e un MARE FAIL dupa ce s-au vandut peste 300.000 de bucati doar in prima zi (adica doar in US) si cu o estimare a vanzarilor de aproximativ 28 milioane de bucati pana in 2011... atunci, NO COMMENT. Am impresia ca unii doar posteaza pentru a se afla in treaba... Stiti cum e... strugurii sunt acri dincolo de gard...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Prima imagine din Assassin's Creed III ! By Mika in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 05-03-2012, 13:22
  2. Prima imagine oficiala Fifa 12 By Ownzy in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 23-04-2011, 22:08
  3. Zvon: PSP2 va avea suport 3G si ecran OLED By hibrid13 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 27-01-2011, 12:15
  4. Zvon: Uncharted vine pe PSP2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 27-12-2010, 23:07
  5. Zvon: PSP-400 in 2009; PSP2 in dezvoltare By Mika in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 19-12-2008, 23:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts