Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 33 of 33

Thread: DMC anuntat

  1. #21 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by hayabusa View Post
    rihaaana sucks la fel si podoaba ei capilara ,cat despre eminem ce sa mai vorbim
    public enemy



    RUN DMC


    e clar ca nu are acelasi feeling cu care am fost obisnuiti ,si cu siguranta asta ne deranjeaza
    NWA, please

    Din trailer se vede de la o posta ca e western-made.Vom vedea ce va iesi, insa nu prea am sperante.Oricum , daca jocul nu va rula cu 60 fps nici nu ma gandesc sa ii dau vreo sansa.Crapcom disappoints again.

  2. #22 SP
    Banned hayabusa's Avatar
    probabil ca aici la dixmor hospital for the criminaly insane se trata cu nicorette for his addiction
    elemente de genu whip si parul ala de morena nu e in clar

    probabil o sa ne lamurim noi intr-un final ce e cu dante asta

  3. #23 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by hayabusa View Post
    probabil ca aici la dixmor hospital for the criminaly insane se trata cu nicorette for his addiction
    elemente de genu whip si parul ala de morena nu e in clar

    probabil o sa ne lamurim noi intr-un final ce e cu dante asta
    Eu pana nu aflu mai multe despre trailer, nici nu ma gandesc sa il asociez pe Dante cu creatura aia odioasa, mai mult oase decat piele.

  4. #24 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm...

    Dubios. Nu imi place ca fumeaza. E cam fail chestia asta... stereotipul clasic de adolescent. Cosuri nu ii pune, daca tot au inceput cu clisee?

    Per total imi place imaginea noua si cred ca intuiesc ceva elemente din poveste, cateva plot-uri posibile... Sper sa nu dezamageasca.

    Dante nu este neaparat aspectul ci mentalitatea, caracterul, limbajul. Daca nu distrug chestiile astea (si din trailer nu par sa distruga), nu am nimic impotriva!

    Teen anger/ youth revolt/ mom-give-me-money-for-drugs FTW!

  5. #25 SP
    Member slabunator's Avatar
    Poza 2: Brad Pitt on drugs.

  6. #26 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Din ce se vede pana acum este iesit complet din tiparul Dante...se gaseste intotdeauna cineva care sa strice ce au facut altii cum trebuie.Parca e putin "dus" Dante asta nou...pacat ca l-au stricat
    Attached Images Attached Images tgs_trailer_screengrabs_016.jpg devil_may_cry_4_dante_01_by_devilter.jpg

  7. #27 SP
    Junior Member Luparu's Avatar

    Thumbs down

    I hate you Ninja Theory !!! ....

  8. #28 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Nu vad de ce va tot faceti griji, Dante asta nou pare sa aiba stilul celui vechi. Trebuie sa recunoasteti ca la combat arata foarte badass tipu, daca nu se numea DMC sau il puneau pe Dante cel vechi, v-ar fi placut. O reimaginare nu e neaparat ceva rau, iar dupa comportament (faza cand tine monstrul ala la sub-brat si ii stinge tigara in frunte e pur Dante) pare sa semene foarte mult cu cel vechi, iar comportamentul era ce imi placea la vechiul Dante, cat despre aspectul fizic...NU-MI PASA

    Doar nu imi cumpar Devil May Cry ca sa o frec pe Dante, il cumpar ca sa znopesc in bataie niste creaturi cu niste miscari care sfideaza legiile gravitatiei. Si in plus, nimeni nu zice ca vechiul Dante e mort, uitativa la Joker din Batman cate reincarnari are sau la Megaman (Megaman 9 si 10 sunt jocuri 8-BIT de Xbox360 si PS3). Cine stie, poate va deveni un trend, peste vreo 10 ani o sa ajungem sa ne intrebam "I wonder what Dante will look like in this game." poate va deveni un fel de icoana, un nou Dante pentru fiecare generatie, asa faci o serie nemuritoare. See Spider Man, Megaman, Batman, Gundam (care apropo e undeva la a 20-a incarnare) si cam orice a aparut inainte sa ne nastem noi si inca genereaza filme, benzi desenate, jocuri etc.

  9. #29 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Mykayel View Post
    ca sa o frec pe Dante
    si shemale era mai bine daca era decat emo ala

  10. #30 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mykayel View Post
    Doar nu imi cumpar Devil May Cry ca sa o frec pe Dante, il cumpar ca sa znopesc in bataie niste creaturi cu niste miscari care sfideaza legiile gravitatiei..
    Probably that's why i'll buy the game also ... Nice point of view BTW Mykayel

  11. #31 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Merci Luparu.
    Eu doar sper ca Ninja Theory sa fi invatat ceva din grejelile pe care le-au facut in trecut si sa ne prezinte un joc demn de numele DMC. Abia astept sa vad actual in-game footage.

  12. #32 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    as fi putut sa jur ca in poza pentru poza de la sectie este o tipa...nu mi se pare ca seamana prea mult cu un "dante"
    (looks to fancy pancy fashion boy)

  13. #33 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    as fi putut sa jur ca in poza pentru poza de la sectie este o tipa...nu mi se pare ca seamana prea mult cu un "dante"
    (looks to fancy pancy fashion boy)
    Ai dreptate, pentru ca nimeni nu a zis niciodata asta despre vechiul Dante. *cough* sarcasm *cough*

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. DmC: Devil May Cry By griever666 in forum Console Club
    Replies: 234 Last Post: 25-03-2015, 11:20
  2. Replies: 8 Last Post: 30-07-2009, 08:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts