Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Grand Theft Auto 4 Complete

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Grand Theft Auto 4 Complete

    Va fi lansat pachetul GTA4 Complete care va contine GTA4 si cele doua DLC-uri: The Ballad of Gay Tony & The Lost and the Damned toate pe acelasi disc. Acesta va fi lansat pe 26 Octombrie la pretul de 40$. GTA: Episodes from Liberty City va ramane la pretul de 30$, deci in pachet vom primi GTA4 la pretul de 10$. Se pare ca Rockstar vrea sa scoata cat mai multi bani din GTA4.

    Jocul a aparut deja pe Amazon pentru precomanda : Amazon.com: Grand Theft Auto IV: Complete: Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51hrpWKzcFL.@@AMEPARAM@@51hrpWKzcFL
    Attached Images Attached Images grand_theft_auto_complete.jpg

  2. #2 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Cred ca se observa clar tendinta din ultima vreme.Jocuri cu preturi mari la lansare ...Ok pe asta o inteleg.Te mai mulg apoi baietii cu cateva DLC-uri,ieftin bre,ai dat 60$ pe joc si nu mai ai 10 dolari pentru UN DLC?Nu vrei?Pacat,ca aflai cum se termina jocul,finalul e taman pe DLC-ul asta.Sau mai primesti cateva harti de multiplayer,pe care producatorul de altfel le-a avut gata odata cu jocul.Ei ...si ce daca e nesimtit si chiar le-a inclus pe disc dar nu poti sa le accesezi pana nu dai banul la baiatul?
    Ai muscat tot pana acum? Pai stai sa vezi ca apare Game Of The Year si include toate DLC-urile lansate si are super pret.Perfect pentru colectie sau de un cadou acolo,ce nu intelegi?

    P.S
    Jocurile la care ma refer le recunoasteti voi si puteti sa dati cateva exemple

    Morala

    Ia sa nu mai cumparam noi jocurile la lansare,sa le friga buza ,vedem de le convine un pic de greva ca de atata marketing ne-am saturat ......toate jocurile sunt super,ultra ,mega faine si avem note mariiii
    Ei hai ca va cumparam jocurile dupa 2 luni de la lansare cand sunt la juma' de pret

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca ar fi fost un joc slab... ziceam ca e aiurea. Dar asa, ganditi-va la el ca la un Gold Edition, GOTY Edition sau cum vreti... Cei pasionati care l-au vrut, au sigur ambele addon-uri deja, deci nu mai sunt interesati. Dar ganditi-va la cei care nu au jocul, sau care de-abia isi achizitioneaza consola. Au un mare avantaj... primesc un 3 in 1.

    Eu insa cred ca ar fi fost o mutare mai buna sa scoata acest "Complete edition" cu un addon nou. Atunci chiar ar fi fost super tentant...

  4. #4 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    si eu care am crezut ca e noul joc dupa titlu

  5. #5 SP
    Member Mircea's Avatar
    misto ..in sfarsit...o sa scada pretul k lumea la cel separat...

  6. #6 SP
    Member wolverine's Avatar
    foarte bine ca au facut asa.desi am terminat pe pc gta-ul vroiam sa-l achizitionez pt consola intrucat pe pc a fost o bataie de joc.acum pot sa iau si cele doua dlc-uri pe un singur disc.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Ia sa nu mai cumparam noi jocurile la lansare,sa le friga buza ,vedem de le convine un pic de greva ca de atata marketing ne-am saturat ......toate jocurile sunt super,ultra ,mega faine si avem note mariiii
    Ei hai ca va cumparam jocurile dupa 2 luni de la lansare cand sunt la juma' de pret
    Nu merge chiar asa. Peste tot e o strategie similara. Si la filme - vrei sa vezi un film nou, mergi la cinena si dai banu gros pt ca sa-l vezi odata. Sau ai rabdare cel putin 6 luni si-l cumperi pe DVD sau BluRay (dupa posibilitati), dar pretul o sa fie destul de piperat. Mai astepti un an si il gasesti mult mai ieftin pe DVD, plus ca ruleaza la HBO. Dupa inca vreo 6 luni deja il iei la pret de nimic si ruleaza la toate posturile TV.

    Cine are bani si vrea exclusivitate va lua jocul la aparitie. Cine nu (poate sau nu vrea) asteapta o editie mai ieftina (Sold out, platinum, classics, etc).

  8. #8 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    A aprut la precomanda atat pe xbox cat si pe ps3: pret 30 de lire @ shopto.net

  9. #9 SP
    Member theste99's Avatar
    unul dintre cele mai bune jocuri aflate pe piata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts