Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: DC Universe Online amanat

  1. #1 SP
    Member Legolas13's Avatar

    DC Universe Online amanat

    Sony au anuntat la NYCC ca jocul va fi amanat pna in Q1 2011,a cestia mentionand ca "DC Universe Online este primul joc de acest gen, si un proiect cu adevarat masiv - primul Action MMO amplasat in universul DC, primul Action MMO pe Playstation 3 si prima data cand intregul univers DC va fi accesibil pentru milioane de fani care asteapta cu nerabdare lansarea sa. Pentru ca jocul intra in in testari beta, timpul extra ne va permite sa sa ne adresam fedback-ului comunitatii intr-un mod ce va da rezultate. Cand ne vom apropia de terminarea testelor beta, vom putea oferi mai multe informatii despre data exacta de lansare."

    Voi ce credeti ? Eu cred ca vor pur si simplu sa evite vanzari mici datorita faptului ca Star Wars The Old Republic si WoW Cataclysm se lanseaza cam in aceeasi perioada (noiembrie-decembrie). Totusi, ne-au dat un box art
    Attached Images Attached Images dcu_online.jpg dc-universe-online-box-art.jpg

  2. #2 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Asta e,asteptam.Vechea poveste cu finisarea jocului,beta teste...la la la.
    P.S
    Fi mai atent cu box art-urile pe aici ca daca afla Tibikimi ca-i mananci painea ....ai dat de dreaq
    Cunoscatorii stiu la ce ma refer

  3. #3 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Sorry, sunt mai nou pe-aici. Care e treaba ? Trimite-mi PM please

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    si eu ma gandeam ca o sa amane jocul . De ce ? producatorii ofereau pre putinea imagini si video-uri legate de joc . De regula se pun zeci de poze , filmulete si interview-uri pe internet cu 3 luni inainte de lansarea jocului respectiv ... la DC universe era prea multa liniste ...eu asa zic .

    Nu cred ca s-au speriat neaparat de WoW sau SW (acestea 2 fiind MMO-uri pt pc , nu si pt ps3 ...deci majoritatea posesorilor de ps3 care vroiau sa cumpere DS universe , nu au fost afectati de celelalte 2 titluri )

  5. #5 SP
    Member Mircea's Avatar
    alte amanari

  6. #6 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    si eu ma gandeam ca o sa amane jocul . De ce ? producatorii ofereau pre putinea imagini si video-uri legate de joc . De regula se pun zeci de poze , filmulete si interview-uri pe internet cu 3 luni inainte de lansarea jocului respectiv ... la DC universe era prea multa liniste ...eu asa zic .

    Nu cred ca s-au speriat neaparat de WoW sau SW (acestea 2 fiind MMO-uri pt pc , nu si pt ps3 ...deci majoritatea posesorilor de ps3 care vroiau sa cumpere DC universe , nu au fost afectati de celelalte 2 titluri )
    orice producator de mmo-uri ar trebui sa se sperie de wow..lansarea jocului chiar inainte de cataclysm ar fi fost o greseala

  7. #7 SP
    Member televizor's Avatar
    Stirea aia e all over the place d.p.d.v gramatical si nu numai.
    Wow Cata-Clisma o sa iasa anul asta, The Old Republic a fost mutat pentru early 2011 (dar nu am mari sperante) asa ca nu s-ar fi batut cap in cap.

    Ce ma intriga la DC Universe Online e povestea: Luthor face ca toata lumea sa aiba super puteri ca sa se poata lupta cu invazia aia extraterestra sau ce e. Bun, atunci de ce sunt 2 factiuni (super heroes & super villains) care se bat intre ele?

  8. #8 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    pentru ca luthor se intoarce din viitor sa previna super-eroii de ce se va intampla si le da oamenilor puteri pentru a putea fi de folos in lupta ce va urma. lex luthor din present e inca evil

  9. #9 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by c0sm1n87 View Post
    pentru ca luthor se intoarce din viitor sa previna super-eroii de ce se va intampla si le da oamenilor puteri pentru a putea fi de folos in lupta ce va urma. lex luthor din present e inca evil
    Nu intelegi. Nu am zis de Luthor, am zis de cele 2 factiuni in general. Dar ai totusi dreptate cu ceva, aia doar au primit super powers, pana la invazie raman la fel (adica impartiti in 2).
    Care invazie, o sa fie probabil urmatoru expansion.

  10. #10 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Unii spun ca nu va prinde jocu'. Voi ce pareri aveti ?

  11. #11 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    desi sunt mare fan DC,nu cred ca va prinde...mi se pare cam "chinezarie"...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. DC Universe Online By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 168 Last Post: 15-04-2021, 18:25
  2. DC Universe Online Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 33 Last Post: 23-07-2011, 09:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts