Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Kinect Sports primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Daniel's Avatar

    Kinect Sports primeste data de lansare

    Kinect Sports este unul dintre cele mai asteptate titluri pentru ''revolutionarul'' dispozitiv al celor de la Microsoft, Kinect, acesta urmand sa fie lansat in Europa pe data de 10 noiembrie si in SUA pe 4 noiembrie. Kinect Sports va avea sase discipline incluse, acelea fiind fotbal, volei, bowling, box, tenis de masa si atletism. Fiind un joc exclusiv pentru Kinect si Xbox360, jucatorii nu vor avea nevoie de controller, miscarile corpului fiind transpuse pe ecranul televizorului de noul dispozitiv. Kinect Sports este dezvoltat de Rare si va fi distribuit sub sigla Microsoft Game Studios.

    Attached Images Attached Images kinect_sports.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    mai e putin. cred ca va fi destul de distractiv. ramane de vazut.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sunt curios cine va castiga din batalia dintre PlayStation Move si Microsoft Kinect... Am un mare feeling ca va castiga... Nintendo

  4. #4 SP
    Member Snake's Avatar
    Sincer eu astept ca Nintendo sa vina cu un Wii HD, Wii2 sau ceva de genul acesta. Atunci chiar ar fi o batalie pe masura intre cei 3 giganti.

  5. #5 SP
    Junior Member guzgan's Avatar
    kinect castiga detasat am vazut in realitate e mult peste orice iti poti imagina

  6. #6 SP
    Junior Member stely1980's Avatar
    abia astept sa se lanseze

  7. #7 SP
    Member kane86's Avatar
    Singura mea curiozitate legata de Kinect este timpul de raspuns intre miscarile individului si lumea virtuala. Daca e ok poate fi un succes (cel putin pe mine m-ar convinge sa il cumpar).

  8. #8 SP
    Junior Member smookie's Avatar

    e ok

    Am kinect si e super ok raspunde ferm la comenzi . Are un delay de aprox jumatate de secunda la miscari rapide iar la miscari usoare nici nu-ti dai seama . Momentan am doar jocul Adventure care e fun si prinde la toata lumea ( eu cel putin joc cu sotia ) . Astept sa-mi cumpar kinect sport
    Am facut o achizitie foarte buna si sunt foarte multumit cu toate ca la inceput am fost cam sceptic in privinta delay-ului inainte de a-l cumpara .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Kinect Star Wars primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 03-04-2012, 15:25
  2. Syndicate primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-09-2011, 20:02
  3. Homefront primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-11-2010, 21:59
  4. FEAR 3 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 28-10-2010, 19:10
  5. Crackdown 2 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-03-2010, 20:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts