Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Lansarea lui HAWX 2 si RUSE

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Lansarea lui HAWX 2 si RUSE

    Ubisoft si Best Distribution te invita la lansarea celor doua jocuri preduse de Ubisoft, HAWX 2 si RUSE. Evenimentul va avea loc Sambata, 30 Octombrie, in cadrul magazinului Media Galaxy din Mall Vitan, incepand cu ora 15:00. Vei putea incerca simulatorul de zbor, HAWX 2, produs de UbiSoft Romania pe consola PS3, urmand ca jocul de strategie RUSE sa fie disponibil celor prezenti la eveniment impreuna cu noul motion-controller, MOVE. Ubisoft mai promite tombole si concursuri cu premii ca geci H.A.W.X. 2, tricouri R.U.S.E., copii promotionale ale jocurilor, postere si continut exclusiv pentru jocuri. Marele premiu va fi un PlayStation Move: Starter Pack, un pachet care contine un controller si un eye camera. Deci, unde ne intalnim ?
    Attached Images Attached Images ubisoft_logo.jpg

  2. #2 SP
    UberDude Honord's Avatar
    I'm already there!!... oh wait >.>

  3. #3 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Ooo super tare, in sfarsit au stabilit data Ne vedem acolo

  4. #4 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    Suna grozav!
    Honord mama dormi acolo?

    Deci Deathstrike, Honord, X-LiTe si Alexander S77 vin sigur la lansare;
    cine mai vine?

  5. #5 SP
    Member televizor's Avatar
    Cred ca vin si eu. Daca ma trezesc.

  6. #6 SP
    Member Alexander S77's Avatar

    ---------- Post added 29-10-2010 at 06:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by televizor View Post
    Cred ca vin si eu. Daca ma trezesc.
    Lansarea "incepand cu ora 15:00" ce naiba nu te trezesti la ora aia? lol ...
    lasa televizorul si vino si tu,
    o sa fie distractie!

  7. #7 SP
    Member televizor's Avatar
    Daaa, incepe oficial la 15:00 deci probabil pe la 16:00.
    Stie cineva care are inside sources, ce concursuri o sa fie?

  8. #8 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Hmm ma intreb daca o sa mentioneze ceva despre o viitoare lansare Assassin's Creed: Brotherhood maybe i'll ask mr. Jacint

  9. #9 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Urat ca toti care ati primit jocuri de la acest eveniment ati umplut deja bazarul, si pe deasupra cu niste preturi de te doare capu'. Nu asta e scopu ptr. care le primiti, sa veniti si sa le aruncati repede la vanzare. Shame on you

  10. #10 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Urat ca toti care ati primit jocuri de la acest eveniment ati umplut deja bazarul, si pe deasupra cu niste preturi de te doare capu'. Nu asta e scopu ptr. care le primiti, sa veniti si sa le aruncati repede la vanzare. Shame on you
    Da, shame on me ca am avut HAWX 2 deja si l-am jucat si acum vrea sa-l vand, ba chiar sa le vand pe ambele ( si ruse si hawx 2 ), ca sa-mi cumpar un alt joc marca Ubisoft numit AC:B
    Si nu vad cum preturile sunt mari din moment ce unii dau chiar si poster+jacheta+joc sigilat la 150ron, eu zic sa le dau moca. Sunt curios daca era vorba despre un alt joc si te interesa, daca mai judecai pe altii.

  11. #11 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Uite aici de exemplu: Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Xbox 360 | Zavvi.com
    Dar bineinteles sunt uber cheap ale tale. Cat despre faptul ca ai "avut" deja HAWX 2, nu stiu de cand a lua jocul de pe torrente e sinonim cu a-l detine. In fine, te las in gandirea ta

  12. #12 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    ...nu stiu de cand a lua jocul de pe torrente e sinonim cu a-l detine..
    defapt ASTA gandire, da vad ca stii multe despre mine si despre consola mea ''modata'' , dar np. In plus nu vad unde te doare, ca nu am la vanzare de PS3? pai uite nene ca e la 90ron, baga un PM si te facusi de joc.

  13. #13 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ati PRIMIT ambele jocuri ?

  14. #14 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Ati PRIMIT ambele jocuri ?
    Da, cred ca cu totii ne-am asteptat la o competitie mai mare, insa nu au fost prea multi si nimeni nu a plecat cu mana goala. A fost si nenea TheWarlord si domnu Kimo de la LeveL , a fost destul de funny. Oricum toata lumea este asteptata luna viitoare pe 19 la Assassin's Creed Brotherhood

    P.S. s-au facut ceva poze pe acolo, poate le pune cineva pe forum daca le gaseste

  15. #15 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    HGSEGSDHEFTJHETHRTHRTJTYTYJYTJTYKYTKU^KL!!!!!!!!!
    Jocuri pe GRATIIIIIIISSSS GWAAA! Tu ce ai facut ca sa iei ruscacul, poster-ul si jocurile ?

    ---------- Post added 30-10-2010 at 08:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Uite aici de exemplu: Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Xbox 360 | Zavvi.com
    Dar bineinteles sunt uber cheap ale tale. Cat despre faptul ca ai "avut" deja HAWX 2, nu stiu de cand a lua jocul de pe torrente e sinonim cu a-l detine. In fine, te las in gandirea ta
    Sa inteleg ca si tu te oftici ca au primit jocuri pe gratis, insa nu trebuie sa te manifesti asa...

  16. #16 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    HGSEGSDHEFTJHETHRTHRTJTYTYJYTJTYKYTKU^KL!!!!!!!!!
    Jocuri pe GRATIIIIIIISSSS GWAAA! Tu ce ai facut ca sa iei ruscacul, poster-ul si jocurile ?

    ---------- Post added 30-10-2010 at 08:28 PM ----------



    Sa inteleg ca si tu te oftici ca au primit jocuri pe gratis, insa nu trebuie sa te manifesti asa...
    And you'll laugh so damn hard.
    Pentru HAWX 2: a urmat intrebarea '' Cine are Xbox 360? ''
    Am ridicat mana, si mi s-a oferit jocul
    Pentru R.U.S.E. : '' Care este numele capitanului din armata Americana ''
    Am dat raspunsul si iaca si jocul
    Pentru Ghiozdan:
    Sa numesc 3 jocuri Tom Clancy ( I mean wtf )
    Iar postere au fost o groaza, toata lumea a primit, la fel si breloc

    Pacat ca nu ai venit dude. La AC:B or sa fie o groaza, but damn I wish for 1vs1 ( asa am sperat si la HAWX 2 )

  17. #17 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eh, am avut o masa in familie, chiar voiam sa vin cand am vazut anuntul. La Black Ops si AC: BH chiar vin.

  18. #18 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Intr-adevar a fost frumos la lansare, dar, la fel ca si Honord, am vrut un concurs la HAWX 2 de 1 vs 1, din pacate nu ni s-a indeplinit dorinta...

    Si eu am castigat un joc R.U.S.E. A pus o intrebare (numai stiu ce intrebare a fost) si am raspuns: 6 >>> si am primit jocul

  19. #19 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    @Honord: Av�nd �n vedere că Best Distribution organizează lansări pentru EA oare Hot Pursuit şi AC:B vor avea un eveniment comun ? Se lansează �n aceiaşi zi cele două jocuri iar UbiSoft şi Best sunt parteneri. Eu din păcate nu am putut ajunge Ceva păreri legate de organizare/prezentare/invitaţi etc ?

  20. #20 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Depinde ce planuri au si de ce amploare vor sa faca evenimentele, o sa primim un comunicat de presa si o sa apara si pe site oficial cu toate detaliile aferente.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 17-06-2013, 15:08
  2. Primele impresii dupa lansarea lui Mortal Kombat 9 By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 11 Last Post: 30-10-2011, 10:59
  3. Lansarea Assassin's Creed: Brotherhood By Zombozo in forum Console News
    Replies: 94 Last Post: 21-11-2010, 16:06
  4. Lansarea Medal of Honor in Romania By naz in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 16-10-2010, 15:50
  5. Lansarea Prince of Persia in Romania By naz in forum Console News
    Replies: 47 Last Post: 15-06-2010, 11:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts