Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Need For Speed: Shift 2 - Unleashed primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Need For Speed: Shift 2 - Unleashed primeste data de lansare

    In fiecare an jucam un nou Need For Speed, seria care a trecut printr-o perioada grea in care au avut loc lansarile unor jocuri precum ProStreet sau Undercover. In 2009 a avut loc o schimbare majora, macar in comunicatele de presa, Need for Speed Shift, pe atunci noul joc al seriei, va fi un simulator. Din nefericire nu a fost unul, insa EA incearca din nou cu NFS: Shift 2 - Unleashed. 40 de event-uri in cariera, Autolog (introdus in NFS: Hot Pursuit) si un motor grafic nou. Pare reteta perfecta si cel mai important: am aflat cand se lanseaza. NFS Shift 2 - Unleashed va fi lansat pe teritoriul european in data de 10 Martie 2011.
    Attached Images Attached Images nfs_shift_2_unleashed-wide.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    WOW. Incredibil de rapid.

  3. #3 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    10 martie, yes! Ma asteptam sa iasa mult mai tarziu

  4. #4 SP
    Junior Member Razzinnator's Avatar
    Mi se pare putin cam repede... la nici jumatate de an de la Hot Pursuit. Oricum, jocul arata relativ bine, avem sperante .

  5. #5 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    WOW!!Foarte repede...sa speram ca nu va suferi amanari, ca in cazul gt5.In rest, om trai si om vedea.

  6. #6 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    wow, chiar ca repede.Sper sa fie totusi simulator.Primu parerea mea e ca a fost SF nici macar arcade la felul in care se comporta masina.E pacat de grafica si de toata munca investita in interiorul masinilor..

  7. #7 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Sigur in martie? De cand stiu seria NFS, toate au aparut in septembrie-octombrie...

  8. #8 SP
    Junior Member Robert's Avatar
    la shift 2 se lucreaza de cand a fost lansata prima parte din cate am inteles, asa ca e vorba de un an si ceva...

  9. #9 SP
    Member Bogdan's Avatar
    EA a �nceput să lucreze pe mai multe aripi NFS simultan, ceea ce nu ne poate �ntrista, more work... more fun!

  10. #10 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cele "40 de event-uri in cariera" vor fi de fapt bonusuri pregatite numai pt. gamerii conştincioşi care vor scoate din buzunare bani si vor face pre-order la Limited Edition. Acestia vor primi si acces rapid la următoarele maşini: Nissan Silvia spec.R Aero (S15), Alfa Romeo Giulietta QV şi Lamborghini Murci�lago LP640.
    Andy Tudor, lead designer-ul jocului, spune că noul Shift va reuşi să surclaseze jocuri precum Gran Turismo 5 sau Forza 4, chiar şi fără a fi nevoie de “1000 de maşini irelevante”.

    Ar mai fi niste chestiuni si anume o nouă perspectivă din mașină numită “helmet cam” care pune jucătorul exact �n pielea pilotului. Fiecare mișcare va mișca și perspectiva de joc, iar lipsa HUD-ului oferă imersiune perfectă. De asemenea, �n curbe, pilotul se va uita �n direcția acestora, și nu doar �nainte.

    Edit: era sa uit, abia astept acest joc...
    Edit2: genoCid, maimutoiul ala e misto rau.

    News: Shift 2: Unleashed pre-order bonuses detailed - ComputerAndVideoGames.com

  11. #11 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Primul a fost grozav,sunt curios daca acesta va fi mai bun ca GT5

  12. #12 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    wow
    waiting ...

  13. #13 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Nu cred ca o sa fie un joc mai reusit ca GT5 asta pentru ca s-a muncit f mult la el si este un simulator pur.

  14. #14 SP
    Member kane86's Avatar
    Ce treaba are NFS cu simulatoarele nu stiu, dar visati baieti. Mie mi-a placut Shift si imi place si mai mult Hot Pursuit, iar GT/Forza sunt extraordinare dar la alta categorie.

    Sper ca Shift 2 sa nu fie simulator...

  15. #15 SP
    Junior Member boatageorge's Avatar
    daca la hp pute-ai sa vezi la interior era un joc super...Shift 1 un super joc Shift 2 ... cam prea repede....Naspa la SHIFT nu este ilegal...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Replies: 8 Last Post: 16-06-2010, 09:32
  3. Data de lansare pentru Need for Speed: SHIFT By Mika in forum Console News
    Replies: 30 Last Post: 23-04-2009, 21:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts