Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Medal of Honor 2

  1. #1 SP
    Teraflops Graft's Avatar

    Medal of Honor 2

    Desi Electronic Arts dezvaluise ca Danger Close lucrau deja la urmatorul lor joc, initial nu au fost date mai multe detalii despre ce titlu este vorba. Misterul a fost insa elucidat, odata cu descoperirea acestui anunt* de angajare postat de Danger Close �n care se mentioneaza clar ca este vorba despre un "shooter de calibrul AAA". Daca este intradevar vorba despre o continuare a povestii MOH, ar trebui sa ne asteptam ca acest sequel sa ajunga pe rafturi in 2012.

    * View Job
    Attached Images Attached Images medal-honor-2010-4.jpg

  2. #2 SP
    Member cipvas's Avatar
    Oare i-au concediat pe cei responsabili de "esecul" primului MOH? lol In cazul asta am sa cumpar MOH 2 daca e vorba sa apara...

  3. #3 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Ar fi bine sa lucreze cu mai multa atentie si sa scoata un joc cu adevarat excelent. Cel din 2010 este foarte departe de a fi numit un joc bun. Poate ca au fost asteptarile prea mari, sau poate ca echipa din spatele proiectului nu a stiut cum sa-l valorifice la maxim, dar sper ca urmatorul sa se ridice la nivelul asteptarilor.

  4. #4 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    In ultimii ani au dat chix cu mai toate Medal Of Honor,am crezut ca au invatat ceva din trecut si din reteta de succes COD ( bleah) dar se pare ca m-am inselat.Poate pe viitor.....

  5. #5 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Frumos! Mie mi-a placut Medal Of Honor asta din 2010. Sigur, nu a ajuns sa fie de calibrul Call Of Duty, dar mie tot mi-a placut. Abia astept Medal Of Honor 2.

  6. #6 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Am terminat Medal of Honor 2010 acum cateva zile si pot sa spun ca nu m-a impresionat in mod deosebit.Gameplay-ul nu este cine stie ce, povestea nici atat.Nu ma asteptam sa ajunga ca si Black Ops sau Bad Company 2, dar macar sa se apropie cat de cat.Am cam dat banii aiurea...Poate al doilea titlu va fi mai reusit.

  7. #7 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Poate lasa naibii razboaiele moderne si ramane la WW2... numai eu stiu cat m-am distrat jucandu-ma Allied Assault sau Pacific Assault... geniale.

  8. #8 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Poate lasa naibii razboaiele moderne si ramane la WW2... numai eu stiu cat m-am distrat jucandu-ma Allied Assault sau Pacific Assault... geniale.
    +1. Super atmosfera

  9. #9 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Poate de data asta,nu o sa mai aiba probleme cu rasism-ul

  10. #10 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Frumos! Mie mi-a placut Medal Of Honor asta din 2010. Sigur, nu a ajuns sa fie de calibrul Call Of Duty, dar mie tot mi-a placut. Abia astept Medal Of Honor 2.
    si mie mi-a placut Medal Of Honor 2010

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Medal of Honor By Nash in forum Console Club
    Replies: 696 Last Post: 15-12-2011, 18:06
  2. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts