Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Killzone 3 este Gold !

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Killzone 3 este Gold !

    Killzone 3, mult asteptatul shooter al celor de la Guerrilla Games, tocmai a devenit gold. Pentru cei mai noi sau nefamiliarizati cu termenul, asta inseamna ca jocul este gata si mai trebuie doar trimis la multiplicare. Insa mai inseamna si faptul ca au fost trimise cateva Blu-Ray-uri la publicatiile mari asa ca asteptati-va la niste review-uri pe Internet cat mai curand. Se stia ca jocul va fi lansat in US pe 22 Februarie, dar s-a confirmat si data de lansare pentru EU si UK: 23, respectiv 25 Februarie.
    Attached Images Attached Images killzone3_720p_consolegames_ro.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Era de asteptat! GOTY 2011 !

  3. #3 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Va fi cu siguranta unul din cele mai bune jocuri ale anului, dar nu sunt sigur de pe acum ca e GOTY. Trebuie sa mai vedem si alte titluri, gen Uncharted 3, inFamous 2 si chiar de ce nu si Crysis 2.
    In categoria Shooter, are sanse mari la GOTY, dar "per total" nu sunt chiar asa de sigur.

  4. #4 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    In ianuarie vorbiti de Goty 2011 .
    Ma rog, TheKingOfHate, in stilul asta am sa-ncep sa numar zilele pana iei ban pentru post-hunting .

  5. #5 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    In ianuarie vorbiti de Goty 2011 .
    +1

    Nici n-a inceput bine anul si la orizont sunt o gramada de jocuri (Uncharted 3, Resistance 3 si mullte altele, unele poate de care nici nu stim nimic).

    Sa vedem Killzone 3, e clar ca va fi foarte bun, de-abia il astept, mai ales ca am reusit si eu (cu greu) sa termina campania din Killzone 2 si acum joc Killzone 1

    Sper sa scoata o editie de colectie cu pret bun (ceva in carcasa de metal si cu discuri making off si soundtrack), chiar imi lipseste un collector de PS3 ...

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pai din ce stiu este deja anuntata o editie de colectie, Helghast Edition.

    anyway, anul asta o sa joc doar 3 jocuri in MP, KZ3, GT5 si GoW3. restul....nu ma (mai) intereseaza.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @RazvyLord : eu l-am vazut prima data pe la sfarsitul lui 2010, zilele lui sunt numarate

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cum sa zici ca un joc este GotY inainte sa iasa? In afara de jocurile (exclusive PS3, obviously) amintite mai sus sunt o groaza de titluri cu un potential imens: Portal 2, Skyrim, Batman: Arkham City, LA Noire, Mass Effect 3, The Last Guardian, Gears 3, dar na. :-J

  9. #9 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ME2 a iesit deja. nu se mai pune la socoteala.

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Typo. Vroiam sa scriu 3.

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Poate pentru ca au jucat Beta?

  12. #12 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    si eu am jucat beta si mi-a placut ff mult. intr-adevar insa, ramane de vazut pentru ca sunt nume grele anul asta.

  13. #13 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Poate pentru ca au jucat Beta?
    Bine zis !

    Nu inteleg ce relevanta are ca au jucat Beta la un joc. Ca sa te decizi care joc e mai bun din mai multe jocuri nu ar trebui sa le joci pe toate?

  14. #14 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Bine zis !

    Nu inteleg ce relevanta are ca au jucat Beta la un joc. Ca sa te decizi care joc e mai bun din mai multe jocuri nu ar trebui sa le joci pe toate?
    Mda... Cum a zis si Honord pe CGA 2010, multi merg pe ideea I own that so I vote that.

  15. #15 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Fiecare are un joc favorit, iar cand vezi ca sequel-ul jocului tau favorit (pe care la momentul aparitiei) l-ai considerat GoTY este mai bun... esti 99% ca si acesta va fi GoTY, pentru tine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. RAGE este GOLD By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 04-10-2011, 09:36
  2. MAG este Gold By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 24-12-2009, 02:05
  3. FEAR 2 este Gold By istrategie in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 28-01-2009, 06:27
  4. Killzone 2 este Gold! By istrategie in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 22-01-2009, 16:57
  5. Fable II este Gold By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 23-09-2008, 14:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts