Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Xbox Live free weekend

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Xbox Live free weekend

    Major Nelson a anuntat ca incepand cu 28 Ianuarie pana pe 31 ianuarie toti utilizatorii de Xbox Live ce nu si-au cumparat un cont Xbox Live Gold vor avea acces la facilitatile acestuia. Asta inseamna ca veti putea juca jocuri in multiplayer, sa descarcati demo-uri abia aparute pe Xbox Live, si toate functiile ce se deschid odata cu achizitionarea unui cont Gold. Acest lucru nu este o noutate pentru Microsoft, astfel de weekend-uri existand si anul trecut. Numai Microsoft ar fi in stare sa puna o taxa pe ceva ce in mod normal ar trebui sa fie gratuit, ca apoi sa se foloseasca de acest lucru pentru a atrage simpatia utilizatorilor sai.
    Attached Images Attached Images xbox-live-dashboard-update_1.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member zerogravity93's Avatar
    Poza aia e cumva dintrun nou dash?

  3. #3 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by zerogravity93 View Post
    Poza aia e cumva dintrun nou dash?
    Nu.

  4. #4 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    iar dau free Weekend ? Bun asa poate o sa inceapa sa dea lunar,ca acusi acusi raman fara live.

  5. #5 SP
    Junior Member zerogravity93's Avatar
    si eu pe 27 imi expira goldu si pe 28 se da free ce tare.

  6. #6 SP
    Junior Member adrianfloca's Avatar
    salut, cine imi poate spune?! daca imi reinoiesc contul gold pe inca o luna, voi primi alte jocuri pt.descarcat sau acelasi jocuri ce le-am avut cu o luna in urma?
    cine imi poate raspunde? sunt aceleasi jocuri sau se schimba?

  7. #7 SP
    Member liviu15's Avatar
    Si sursa? Adica am intrat si ieri si azi pe live si nici urma de multiplayer free.

  8. #8 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by liviu15 View Post
    Si sursa? Adica am intrat si ieri si azi pe live si nici urma de multiplayer free.
    Adevarat. Am vrut sa descarc Crysis 2...no chance.

  9. #9 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu este pt. EU. Microsoft nu a zis nimic, am vazut pe profilul de Twitter al EA.

  10. #10 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Oare pe EU cand vor da.... Si pt GS0Ls & RaverX chiar daca era era si pe eu accountu tot silver va apare, Cand cei de la Microsoft fac aceste weekenduri practic dau un... Premimu silver account. Poti juca online dar demo/videouri noi tot nu poti descarca...

  11. #11 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Stiu cum apare, nu ma intereseaza chestia asta. Voiam doar sa downloadez Bulletstorm Demo si sa joc ceva Crysis 2. Atat.

  12. #12 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    eu zic ca trebuie sa va cumparati gold.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Free Xbox Live Content Thread By Marinake in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 429 Last Post: 07-10-2015, 11:13
  2. Restrictii Xbox Live / Live Gold ( si Xbox Kinect) By ImakeDragonStew in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 26-08-2015, 08:49
  3. Xbox Live Deals (Free Games) By Daniel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 06-10-2014, 12:44
  4. Free XBOX LIVE Weekends By calin_kalf in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 24-04-2011, 00:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts