Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Trailere pentru God of War 3 si Uncharted 2 pe PSN

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Trailere pentru God of War 3 si Uncharted 2 pe PSN

    Se pare ca Sony va lansa pe data de 22 ianuarie doua trailere pentru God of War 3 si Uncharted pe Playstation Store. Nu se stie insa daca aceste trailere vor fi cele prezentate la Video Game Awards 2008 pe Spike TV sau vom vedea imagini noi pe care le asteptam cu totii. In aceste conditii, putem doar sa speculam despre ce ar putea fi vorba, sper insa ca Sony sa nu dezamageasca.
    Attached Images Attached Images 3285d1219266833-god-war-iii-decembrie-2009-god_of_war_0.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu cred ca vor fi aceleasi. De obicei apar mai tarziu pe PSN...

  3. #3 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Pai eu am inteles ca trailerul de la God of War prezentat la VGA, e deja pe PSN =/

  4. #4 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pe US, dar nu si pe EU

  5. #5 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    99% ca vor fi tot aceleasi

  6. #6 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Le-am luat eu de pe PSN cu PSP-ul, si sunt cele 2 care le stie lumea .

  7. #7 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    ah.....mai ca mias lua un PS3 numai pentru jocul asta...

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sper sa fie trailere noi

  9. #9 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    asta da joc !!!

  10. #10 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    ah.....mai ca mias lua un PS3 numai pentru jocul asta...
    daca ai ceva bani,eu zic ca merita chiar si pentru mai multe jocuri,nu numai asta.eu avem de gand sa fac pasul asta,dar s-au gandit altii pentru mine,si mi l-au facut cadou (de PS3 zic).nu cred ca o sa regreti vreodata achizitionarea unui PS3.

  11. #11 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    pai faza e ca am deja Xbox (ca era cu 7 mil mai ieftin), nu mai are rost sami iau ps3...

  12. #12 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    daca ai ceva bani,eu zic ca merita chiar si pentru mai multe jocuri,nu numai asta.eu avem de gand sa fac pasul asta,dar s-au gandit altii pentru mine,si mi l-au facut cadou (de PS3 zic).nu cred ca o sa regreti vreodata achizitionarea unui PS3.
    Are rost fiecare consola e frumoasa pt. plusurile ei...dupa mine toate consolele isi merita bani leu cu leu.

    Eu nu ma uit la trailere ca nu mai am placerea unui joc nou

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    Le-am luat eu de pe PSN cu PSP-ul, si sunt cele 2 care le stie lumea .
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Se pare ca Sony va lansa pe data de 22 ianuarie doua trailere pentru God of War 3 si Uncharted pe Playstation Store. [...]

    Cum le-ai luat deja daca se lanseaza pe 22 ianuarie?

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Are rost fiecare consola e frumoasa pt. plusurile ei...dupa mine toate consolele isi merita bani leu cu leu.

    Eu nu ma uit la trailere ca nu mai am placerea unui joc nou
    Bitza,scuza-ma am dat Quote mai sus la posul tau si vroiam sa da la postul lui G3ox.

  15. #15 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Cum le-ai luat deja daca se lanseaza pe 22 ianuarie?
    foarte simplu

    uite-te la imaginea atasata.

    Eu le-am luat de pe PSP direct. Dar vad acum ca le pot lua si cu PC-ul.

    Poate conteaza ca am contul pe US.
    Attached Images Attached Images gow.jpg

  16. #16 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Poate nu am fost explicit cu quote'urile...

    istrategie zice ca trailerele se lanseaza pe 22 IANUARIE.. acum suntem pe 9 ianuarie... de aia nu cred ca ai luat exact la ce se refera el...

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Poate nu am fost explicit cu quote'urile...

    istrategie zice ca trailerele se lanseaza pe 22 IANUARIE.. acum suntem pe 9 ianuarie... de aia nu cred ca ai luat exact la ce se refera el...
    Doar daca nu cumva istrategie a dat data lansarii pe serverele EU si mihaif27 are cont de US.

  18. #18 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  19. #19 SP
    Member zaice's Avatar
    Regret ca am doar ps2 si nu si un ps3 doar pentru acest joc.Seriile 1 si 2 (recunosc ca 2 nu l-am dus la capat inca,dar voi incerca)sunt extraordinare.Am gasit combinate in acest joc elemente ca mitologia greceasca,elemente de gandire,aventuri deosebite.Superb jocul,si sunt curios daca cei de la Microsoft au de gand sa intrerupa exclusivitatea legata de acest joc in favoarea Sony,stiindu-se faptul ca atat Final Fantasy cat si Metal Gear au fost pana la urma "transferate" si pe consola xbox.

  20. #20 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    God of War e titlu first party (apartine de Sony) si nu poate fi luat de Microsoft.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts